2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İyi değilsin yazı yazdığında daha sataştığın tartışma çıkarmak istediğin belliydi. Eğer duygu halin gerçekten buysa sana psikolok tavsiyesi Canım doğum sonrası depresyon geçirip bebeğine zarar verebilirsin. Başka konuşacağın şeylerdede muhatabım asla olamazsın. Ben canımın içini boşaltmışım ama sen hayatta kendi istediklerinin içini doldurup geri kalan insanları aciz görüp değer verdikleri şeylerin içini boşaltmışsın. Yani ben merkezci kendini doğru sanan bencil bir kişilik bozukluğuna sahipsin

Canım doğru veya değil kişiye göre değişir.. BenCe buraya sürekli olumsuz şeyler yazmak hiç doğru değil. Benmde kanama alanım var bigün çok fazla kanamam oldu 3 defa parça düşürdüm bebek düştü sandm koştum hastaneye gidip geldm hala kanama alanım duruyor ama buraya yazmıyorm çünkü burdaki arkadaşlarn da kanama alanı var onlar strese girer die düşünüyorum. Sadece kendimi düşünemem. Dünyadaki tek hamile ben değilim sonuçta
Hem Yüce Allah nasip etmişse onları kucaklıyacağız inşallah,, biraz tevekkül herşeye ilaçtr.. tavsiye ederim..

Herkesin inanci kendine isteyen istedigini dusunmekte ozgurdur bu yuzden inancinla ilgili bir sey demeye hakkim yok ama madem dunyanin bu kadar kotu oldugunu dusunuyodun madem neden uredigini bu kadar sorguluyodun keske bebek planinida ona gore yapsaydin kendi yazdiklarinla celisen bi durum icerisindesin hakkimizda hayirlisi olsun

İnancsızım derken bence inanıyorsun ama kendıne itiraf edemiyorsun baksana dedenın cehenneme gıdecegını bıle dusunebılıyosun .. Anlattıklarının hepsını bızde yasıyoruz bende dusunuyorum neden dogurucam bıgun onunda selası okuncak amac ne dıye ? Ama mesele o degılkı cok derın dusunup kendını mutsuz etme canım sen bı fıdanı yetıstırecegını ve toplumda senın aynan olacagını dusun

Bende ayni durumdayim (

ya neyse kötü yazmak istemiyorum kafası karışık bazı arkadaşların sanırım elim gidiyo cevap vermek istiyorum. Tartışma yaratacak mesajlar belli oluyo arkadaşlar okuyup gecin bence

Sogan salca ennnnnn pis sey
Birde supermarketteki koku

Kızlar burda olmak çok güzel ama benim çok ciddi ders çalışmam lazım tam bir ay sürem var. Lütfen dua edin çok önemli bu sınav. Sınavdan geçemezsem bir yıl kocamdan ayrı kalmak durumunda kalacağım üstelik aramızda yaklaşık 7 bin km olacak ve ben doğumda falan tek başıma olacağım bir ay sonra görüşmek dileklerimle. Hepiniz yavrucaklarınızla hoşçakalın, pozitif kalın, sağlıklı kalın

Hepimiz bir şeyler için cabalioruz bu dünyada annemiz bizi doğurdu büyüttü evlendik şimdi aynı şeyleri biz yasicaz kismetse olumsuz şeyler dusunmeyelim karnimizda bebislerimiz varken dusunenlerle de muhattap olmayalım bence :)

Allah yardım etsin zihin açıklığı versin bol şanslar kendine bebisine dikkat et :)))

Bu yıl tüm dileklerinin gerçekleştiği yıl olsun inşallah, kendine dikkat et bu süreçte, dinlenmeyide ihmal etme. Biz Mart'a kadar buralardayız nasılsa, işlerini yoluna koyduğunda yine görüşürüz elbet :)

Kizlar

Bende birkac konuda fikrimi beyan etmek istiyorum.

Evet olumsuz deneyimlerden hepimiz etkileniyoruz bir çoğumuz kanama gecirdi aramızda düşük yapanlarda var ama onlarin yazdıklarını okumakla (benimde basima gelecek korkusu yerine) tecrubelensek daha iyi olmaz mi? Hamile kalmak ve dogum ile ilgili cogu seyi ben bu siteden ogrendim. Iyiki de ogrendim belki 1 adim ilerdeyim gebeligimde sebep sonuç ilişkisi kurabiliyorum hemen. Evet bende evhamliyim kac gundur okuyaniniz bilir kahve lekem yok bulantim yok. Acaba kalbimi durdu korkusu yurecigimde.. Yinede bilmek isterim topikteki arkadaslarim kanamasi olan yada (Allah korusun) kotu birsey yasamis kisilerin doktor konusmalarini varsa sebebini ogrenmeyi isterim. Bilmiyorum bende boyle düşünüyorum. Zaten 4.aydan sonra muhabbetimiz cok farkli konular olacak su tehlikeli aylari bir atlatalimda hayirlisiyla.

Suan hepimiz moral toplamaliyiz icimizde bize ait bir can var kizlar. Allah herkesin gonlundekini versin..

Heyyy ne kadar güzel başlayıp devam etmiştik güne, akşam uğramadım neler olmuş böyle. Hepimizin psikolojisinin çok yerinde olmadığının ve bununda çok normal olduğunun farkında olalım ve birbirimizi üzüp kırmayalım lütfen. Hiç birimiz diğerini şahsen tanımıyor sonuçta, yazdıklarımız kadarıyla yargılamayalım birbirimizi. Çok bir şey gerekmiyor aslında, birazcık empati, birazcık anlayış kafi gelecek hepimize. Hepimiz işlerimizde, evlerimizde yeterince stres yaşıyoruz bari burda nabızları düşük tutalım olmaz mı? Şahsım adına bu platformda birazcık bilgilenmek, deneyimlerden faydalanmak, aynı zamanda geçirebilirsem şu sıra oldukça bol ve sıkıcı olan vaktimi olabildiğince keyifli geçirmek için bulunuyorum. Eminim sizlerde böyle düşünüyorsunuz. Fakat ne sürekli eğlenemeyeceğimi ne de sürekli üzülemeyeceğimi biliyorum. Hepsine açığım ben. Endişelerini, sıkıntılarını, merak ettiklerini yazan arkadaşlarımdan da bir şeyler öğreniyorum, güzel haber veren, mutlu olan, keyifli şeyler yazanlardan da. Nacizane ricam lütfen bazı konulara bu platformda girmeyelim. Mesela Din ve devlet işlerini konuşmak için uygun bir yer olduğunu düşünmüyorum buranın. İlk üç ayı ha atlattık atlatıcaz, az daha sabır edip dayanalım, inşallah hepimiz çok daha rahatlayacağız zaten. Sizleri böyle stresli görünce dayanamadım haddim olmayarak fikrimi söylemek istedim bende. Hayat basit şeylere üzülmek için çok kısa unutmayın Hepinize güzel rüyalı mışıl mışıl uykular diliyorum şimdi. İyi geceler güzel hamişler

Cok doğru düşünmüşsün Can'ım kötü anılardan evham yapmaya gerek yok bencede biri sordu bende anlattım başımdan geceni sınra bir sürü eleştiri olmuş sorduğu için anlattım ayrıca kimse o günleri anlatmaya yada yaşadığı kanamayı anlatmaya meraklı değil bilgi paylaşımı amaç bence aaa onda böyle bende böylemiyim demektense birbirimizi rahatlatmayaca calişmak en iyisi

Bakim burda neler oluyomus meraba mart anneleri şubat annesi olarak komşuyu bi ziyaret ediyim dedim bi kaç hafta ondeyim sadece ama o bile çok fark ediyomus hamilelikte surekli birşeyler degisiyo country nasıl gidiyo canım umarım herşeyin yolundadır

Yolunda sanirim canim yani suanlik oyle gozukuyor c.tesi kontrolum var onu bekliyorum sabirsizlikla. Sen nasilsin bakalimm

Yolunda sanirim canim yani suanlik oyle gozukuyor c.tesi kontrolum var onu bekliyorum sabirsizlikla. Sen nasilsin bakalimm
İyi iyi sevindim canım bende çok şükür iyiyim bayramdan bu yana bi kanama alanım vardı yatiyodum çok şükür atlattik gibi salı kontrol vardı ikili test için kan verdim inş o da iyi çıkar daha iyi olurum şöyle bi baktım sayfalarınıza da kanama alanı olanlar var sanırım bol bol dinlenin ben tamamen yatistaydim dinlenmek çok yararlı ama atlatilmicak bisey değil korkmayın

aynen katiliyorum cok guzel yazmissin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…