2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Alla alla ne ki o ya :/ bsyler mi yesen ki miden bugün nasil ?

Ah canım ya Allah şifa versin inşallah. Ne yemiştin ki böyle yaptı seni?

Yarım lahmacun pideden çok küçük bi parça aldım lahmacunun içine birseyde koymadim yeşillik flan esiminde migdesi kötü oldu ama onun sonra geçti benim zaten bulaniyordu progestani yutunca herşey çıktı

Günaydın canm ya benimde yarin randevum var ama inan dayanamayıp bugün doktora gidesim var 3 gündür hic midem bulanmiyor bebegime bisey olduysa korkusu yiyip bitiriyor beni ya pff

O beni de başta korkutuyordu ama şimdi bazen iki gün bulunmayıp üç dört gün aralıksız bulantı yaşadığım oluyor. Normal herhalde. Dün de yazdım ya eşimi geçirirken parfümünün kokusundan üzerine kusacaktım neredeyse, ama bugün yanımda sıktı hiçbir şey olmadı. Vücut bu ne Zaman Nasıl tepki vereceğini bilemiyoruz :)

Alla alla ne ki o ya :/ bsyler mi yesen ki miden bugün nasil ?

Sabahlari migde bulantım oluyor o var şuan birde boğazımdaki şey yüzünden daha kötüyüm şuan devamlı kusanlar vardı burda Allah yardımcilari olsun onlar ne yapıyorlardı acaba

Yarım lahmacun pideden çok küçük bi parça aldım lahmacunun içine birseyde koymadim yeşillik flan esiminde migdesi kötü oldu ama onun sonra geçti benim zaten bulaniyordu progestani yutunca herşey çıktı

Ben de bir kez yarım lahmacun yedim dediğin gibi beni de kötü yaptı. Kıymasından ya da soğanından herhalde. Maden suyu da iç canım. O da iyi gelir. Çok yüklenme ama. Akşama kadar toparlarsın İnşallah.

Maden suyu içtim gece ise yaramadı sarımsaklı yoğurt yedim hic biri iyi gelmedi inşallah canm ya birde bgn yola çıkcm ailemle gozumu o korkutuyor

Çok gecmis olsun Allah beterinden saklasin çok uzuldum ogurmek kusmaktan daha fena

Günaydın güzel hamişler.. Bu gününüz dünden çok daha güzel geçsin.

Kızlar bizde dün dışardan ismarlamistik sanırım onlar zehirledi bni dün gece kus kus mahvoldum saat kaça kadar uyuyamadim şuan bogazim da yutkununca hala birşey var ama gitmiyor

Çok geçmiş olsun, özellikle yazın dışardan yemek daha riskli olabiliyor. Hele ki şimdi bizim bünyeler hassasken. O boğazında ki muhtemelen birşey değil, tahriş olduğunda öyle hissediyor insan. Ilık ballı süt iç, patates haşla ye rahatlat birazcık boğazını, mideni.

Kizlar 10 da randevum var hadi bakalım :)

Ay hadi inşallah çok mutlu haberlerle gel, bekliyoruz dönüşünü sabırsızlıkla.

Günaydın canm ya benimde yarin randevum var ama inan dayanamayıp bugün doktora gidesim var 3 gündür hic midem bulanmiyor bebegime bisey olduysa korkusu yiyip bitiriyor beni ya pff

Kuzum mide bulantısını takma kafana, bak 3 ay olacak neredeyse benim daha hiç bulanmadı mesela, hepimizde belirtiler değişken. Hem sen 9 ay boyunca mide bulantısı çeken bi hamiş duydun mu hiç

Yaa insallah benimki de normaldir insallah

Ya iste en bastan beri midem bulanip da şimdi bulanmamasi beni korkutuyor tabi herkesde belirtiler farklidir da pff ne bileyim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…