2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaslar benim oğlan arada yoruldum anne diyor..ve bunu genelde yemek yerken diyor..yorulma kelimesini cok kullanir oldu canim sıkılıyor..acaba yemekten kacma cabasi mi? Sizde yoruldum diyen var mi?

Gecmiş olsunnasil anladınız? Coklu derken yürüme de dahil mi? Ve nasil bir tedavi sureciniz oldu?

Arkadaslar benim oğlan arada yoruldum anne diyor..ve bunu genelde yemek yerken diyor..yorulma kelimesini cok kullanir oldu canim sıkılıyor..acaba yemekten kacma cabasi mi? Sizde yoruldum diyen var mi?
Benimki zaten yemek yemediği için böyle bir bahane ile gelmiyor :)) ama evet yemek istemiyor olabilir yemekteyken söylüyorsa.

Benim kızım da bi ara çok derdi ama ben söylediğim için beni taklit ediyormuş:/ dikkat ettim, söylemedim, geçti onun söylemleri.
Senin kuzu yemekten kaçınmak için söylüyor olabilir.

Benim kızım da bi ara çok derdi ama ben söylediğim için beni taklit ediyormuş:/ dikkat ettim, söylemedim, geçti onun söylemleri.
Senin kuzu yemekten kaçınmak için söylüyor olabilir.
Ben de beni taklit ettigini düşünüyorum.yorgunluktan bitsem de bugun cok enerjiğim dinc hissediyorum diyorum..epey azaldı..ama ilk zaman cok korktum Allah korusun

Benimki zaten yemek yemediği için böyle bir bahane ile gelmiyor :)) ama evet yemek istemiyor olabilir yemekteyken söylüyorsa.
Yemek sırasinda söylüyor ben cok yorgunum deyip birden sandalyeden inip yere koltuğa vs uzaniveriyor ben de acaba büyüme atagi mi diye sizlere sormak istedim

Yok değildim..uzaktan okurdum uye değildim..ama sonra üye oldum.hatta sizinle konusmustuk gecmis donemde.kardes kiskancligi ile ilgili tüyolar vermiştiniz hala uyguluyorum
Kardeş kıskançlığında biz nirvanadayız
Altına yapıyor uzun süredir, büyük tuvaletini de..ve kardeşini öne sürüyor. Kreşte de başedemedikleri için bez takmışlar, ben de evde devam ettirme kararı aldım. Çok direndim bu konuda ama bütün gün yer silip, don külot yıkamaktan parmak uçlarım kanar oldu.

Biz de felaketiz. Çığlık, bağırma, ağlama, kardeşi ağlatma..Kendi yemek yiyen çocuk beni besle diye dolaşıyor aylardır. Ne ararsan var. Üzerine de eve kapanma. Ne yapacağımı bilmiyorum çaresiz durumdayım.

Ben kabullendim böyle olmasını..benim kızımın kardeşinden önce de sabah akşam iki posta huysuzluk seansı vardı..huy edindi resmen bunu..

sabah kreşe bırakırken elektrik çarpmışa dönüyorum her gün..Allah’tan kreş var, biraz nefes alıyorum ve binlerce şükür olsun ki küçük kızım ablasının aksine çok iyi huylu bir çocuk.
Geçen gün kreş çıkışı, kendi kendime büyüğün huylarına kahrolurken, küçüğüm omzuma dokunup bana sarıldı

Allah hepimize kolaylık versin gerçekten.

O olayı biz de yeni atlattık..altına yapıp, yapıcam çünkü ben de bebeğim diye bağırıyordu.birgün artık dermanım kalmamıştı cok şükür vazgeçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…