2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
http://urun.n11.com/travel-sistem-b...ro-travel-sistem-bebek-arabasi-2016-P76145194
Kızlar bu araba hakkında bi bilgisi fikri olan var mı? Fiyatı da baya iyi duruyor. Bebek bakım çantası da hediye.

Bende bu üründen aldım çook tavsiye ederiim, uzun arayışlar sonucunda seçtim ve aşırı memnunum hem fiyatı diğer markalara göre çok uygun hemde 3 farklı seçenekte 4 yaşa kadar kullanılabiliyormuş da baya indirimde ben bu siteden aldım bakabilirsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar, ben ağustos annesiyim, kızımın doğum günü için fikir arıyorum. ilk doğum gününü kutladınız mı? ne giydi bebeğiniz?nasıl bir konsept yaptınız? kaç kişi çağırdınız?

benimde iki tane altta var üstte sismiş ama patlamadii bekliyorum beyazi görünüyor üstte... patlamadi..
kızım elektronik eşya düşkünü. kaldiriyorum çok seviyo tv kumanda telefon onlar dikkat ediyo kızım 16 aylık..
saklambaç oynamaya bayılıyor elinde oyuncakla gezinmeyi seviyo:)
kendi kendine uyutma yöntemi bulmaya çalışıyorum. bozuyorlar resmen ayatta sallandiriyo
ya çalışmasam çocuga kendim bakardim hiç baktirmak istemiyorum annemgile kaynanamgile ikisi de ayri düzeni oluyor bozuluyo

Bizim dış buğdayı ve yaş günü aynı anda oldu kalabalıktı 40 kişi vardı takım elbise giydi sonra pastadan sonra daha rahat ama şık bi alt üst takım giydi diş şeklindeydi pastası

Ben hiç konsept yapmadım. Elbise giydi, bir saat sonra sıkıldı taytına tişörtüne geri döndü :) pastasını kendim yaptım. Anneanne babanne, teyze hala ve iki yakın arkadaş dışında kimse çağırmadık ama bu halde bile 26 kişiydik.

Merhaba herkese.geçen hafta kızım için kan tahlili yaptırdık. Kan 11.3 çıktı. B12 705,ferritun de 45.sonuçlar çok iyi çok şükür. İstahsiz olduğu için yaptırmıştır testleri.2 temmuzda 16 aylık olacağız. Yemek aralıkları bazen 5_6 saati buluyor. Böyle olunca öğünler birbirine karışıyor

Maşallah ben öğün aralarını açtım biraz acıkınca daha iyi yiyo bide sevdiği şeyler var onları daha sık yapıyorum taze fasulye patates kızartması karpuz ayran yumurtalı patates köfte favorileri herşeyi sevmiyo malesef bende yediği şeyleri yapıyorum

selam isimx, benim kızım da belli şeyleri severek yiyor. Diğerlerini elinin tersiyle itiyor. Yemek seçmesine sebep olacak diye korkuyorum. sakıncalı değil mi sence de?
bu öğün aralarını açma olayını ben başaramıyorum:/ babası saat başı yedirme derdinde, baş da edemiyorum.

Açken sebze veriyorum ama kesin yanına sevdiği bişeyde yapıyorum nekadar yese kàr tabi bi kaç kasıkta olsa yiyo sonra başka bişey yiyo evde yaptığım kek kurabiye pasta türlerini seviyo hazır almıyorum içim rahat şeker oranını az tutuyorum bal pekmez vs ile tatlandiriyorum bence sık yedimi daha az yiyo

Kesinlikle sık yiyince acıkmadığı için çok yemiyor.

slm kızlar.nasılsınız?uzun zamandır yoğunluktan giremedim.bir hafta önce taşındım.ev aldık ve güle oynaya taşındığım evin yanı başında baz istasyonu gördüm.dünyam başıma yıkıldı.o kadar gittim geldim, görmedim; taşındığım gün bir de baktım ki karşımda...şimdi kara kara düşünüyorum.satamam, yüksek kredi çektik 8 yıllığa.kiraya çıkamam çünkü çok para harcadık.elde avuçta ne varsa verdim.offf offf...

selam kumru..kötü olmuş ev işi:/ yapacak bişey yok anlaşılan ama baz istasyonu yanı başında olmasa az ötede olacaktı şehir merkezinde..binanın tepesinde baz istasyonuyla yaşayan insanlar vardı tanıdığım:/ ne denir bilmiyorum ama geçmişler olsun
ben dört gözle memlekete gelmeyi bekliyorum, çok özledim

sağol canım.algıda seçicilik oldu bend.ve dikkat ettim, neredeyse her köşe başında var bir tane.doluymuş.evime mesafesi 80-100 metre kadar ama çok huzursuzum.bakalım belki bir yıl kalır sonra kiraya veririm.minnakın nasıl canım?

Çok zor bu ev işleri:////
Minnakım iyi, bıcır bıcır yeni yeni yürümeye başladı,çok heyecanlı
Senin kızlar nasıl?

Hayırlı olsun canım evin güle güle otur bil bol kaktüs al eve nekadar doğru bilmem ama radyasyonu engelliyormuş artık borç bitince taşınırsınız

Bugün saçımı boyardım sarıydı sık sık bakım ve biya istiyo ben çocuklarla mümkün değil bugün kv geldi o ilgilendi köyü renk yaptım alışamadım daha ama iyi oldu bakımsız gezmektense bu arada bizimki bayaa yürüyo fakat konuşma konusu yavaş bi kaç kelimeden başka bişey yok jep ıh ıh diye eliyle gösteriyo ne istiyosa bende anlamıyormuş gibi yapıyorum konuşsun diye çok karıştırıyo her yeri ne bulsa çöpe atıyo mutfağa geldimi yandık bütün çekmeceleri açıp ne varsa atıyo park delisi kendi çıkıp kendi kayıyo bizde durumlar böyle sizin be işler ne alemde

Merhaba canım maşallah size.bizde konuşma çok yavaş. Baba, dede, mama, meme bunların dışında başka kelime yok. Bizde park delisi olduk bu aralar sallanmayı çok seviyor:) bu arada daha yürümüyoruz malesef sürekli yapışık yaşıyoruz heryerde peşimde yürüse biraz belki benden ayrı bende rahat nefes alıcam. Mutfakta yemek yapmak benim için çok zor sürekli bacağıma yapışıp kucak istiyor inşallah en kısa zamanda yürüyecek. BiZde 15. Ayı bitirip 16.aya girdik. Zaman çabuk geçiyor. BiZimkiler 2.yi yap diyorlar şehir dışında yalnızım bu şartlarda çok zor. Beraber büyüsün diyorlar ama şu an öyle bir düşüncem yok. Bu arada akşam kaçta yatırıyorsunuz bebişleri benim ki 12 den aşağı uyumuyor sabahta 9 gibi uyanıyor. Erken yatırmak istiyorum ama olmuyor. Akşam yemeği 8 gibi veriyorum yatmadan önce yine 10:30 yada 11 gibi veriyorum uyuyana kadar gece 12 yi buluyor. Sizler Nasıl yapıyorsunuz yazarsınız iyi olur. Bu arada benim saçlarda sarı bayağı dip boyam gelmişti 2 hafta önce arkadaşı çağırdım ilgilendi bende saçları boyattım. Yoksa diğer türlü mümkün değil fön çektirmeye bile gidemiyorum arada bakımlı olmak istiyorum kendimi daha iyi hissetmek için ama kuaförde durmuyor bırakacağım kimsede yok. Biraz daha büyümesini beklicem artık yapacak bişey yok:)

I isimx iki çocukla yine iyisin:) gittikçe kontrolü daha zorlaşıyor yavruların di mi
Ss35 bizde de durumlar aynı senle:/ ramazanda bi bozuldu düzeni,toparlayamadık gitti
Erken uyandırıyorum erken uyur belki diye ama ağzı yırtılıyor esnemekten,hala direniyor benim fıstığım. Çok bişey yemiyor hala dk başı memede. Ben ev işi,yemek unuttum desem yeri,dün-bugün bişeyler yapabildim o da uyurken..üç gündür diyetteyim,ekmek ve şeker tüketmediğim için azcık canlandım. Bakım konusunda bugün kara kara düşünürken eşim dürtükledi beni:/
Ben ailemin yanına gitmeyi bekliyorum bi nefes alabilmek için. Hayatımın en zor senesiydi her anlamda son 1 yıl.
Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…