2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
gine iyi vermissin eğer hamur isinide yediysen ben se 2 aydır ağzıma sürmedim ama 11 kilo verdim son bes kilo

158 im ben de..çok sanki 55 soffty yaaa,bilemedim:/ belki yapı olarak normal durur sende
55 altında da hepten çocuk gibi görünürum diye dusunuyorum boyum kadar kızım var onun yanında ana kız değilde abla kardes gibi gozukuyoruz

Bebeğiniz sıkıntılı doğdu mu çok geçmiş ama yardımcı olur musunuz
Olmadi cok sukur.2 hafta sonra baska bi dr gordu..bazen gorunmeyebiliyormus.tabi bu 2 hafta nasil gecti bide bana sorun ..msjinizi yeni gordum kusura bakmayin.siz ne durumdasiniz insallah hersey yolundadir

Ben 80 kiloyum 97 ile doğuma girdim pek veremedim boğaz malesef var akşamları az yiyorum bu aralar ama tatlı konusu beni zorluyo 65 yada 70 ideal benim için 1.75 civarı boyum fırsatım yok koşu bandı var evde bazen hızlı tempo yürüyorum genelde de yorgunluktan yapamiyorum onu yapayimmi eve enerjim kalmiyo

Günaydın güzel anneler. Bütün kadınların 8 mart dünya kadınlar gününü kutluyorum kilo dan konuşmuşsunuz malesef ben çok az yiyiyorum ve ekmek yemediğim halde hiç kilo veremiyorum. Kiloyu zaten normalde de çok zor veren bir insanım. Hep aynı kilodayım boy 164 kilom 66 eski kiloma kavuşmak istiyorum 58 olsam çok ii olacak ama bunu beceremiyorum

Kadınlar günümüz kutlu olsun Canım vitamin eksikliğin olabilir b12 ve D vitamini baktir ve D vitaminini 60-80 arasında tutmaya çalış bence çok etkisi oluyor. Şimdi 1000 Ü lik puflar var onlardan öneririm. Bir de tabi troid hormonları. Kilo vermek için yağdan fakir beslenmemek lazim diyor artık iyi diyetisyenler. Sebze ve iyi yağlardan zengin beslenmek lazım balık yağı da dahil.
Bizim durumlar fenaydi bir haftadir. 4 güne yakin 40 ları geçen ateşten sonra döküntü çıkardi oglum. Büyük ihtimal 5. Hastalık geçirdi. İshal de oldu. 8 dişi vardi köpek dişlerde birsey yok henüz ama azılar 4 ü birden kabardi atesliyken ve bugün sol alttakinin ucu göründü. Yani bu çektiklerimiz sadece diş nedeni ile de olabilir. Kilo da verdi tabi Allahtan anne sütü var su bile içmedi. Bu arada benim şarjlı diş fırçasının kullanmadigim arayüz fırçasi vardi düsük ayarda onu takıp verdim resmen azılara götürüp kaşıdı dişlerini oğlum. Bir de jack and jill marka bi diş fırçasi diş kaşıyıcı arası bişey var süper bence bi bakın derim. Uykusuzluktan ölüyorum bir de sırtım tutuldu ilk defa kucaktan inmiyor çünkü off kadın olmak zor da anne olunca delilik haline geldi valla

teşekkür ederim canım. D vitaminine baktırmadım belkide ondandır. Birde şu yazmış olduğun 1000 puf demişsin hiç bilgim yok bu konuda onada bakayım. Sizede çok geçmiş olsun. Benim oğlumda dişten dolayı iştahsız sürekli ağlamaklı alttan 2 ay önce 2 dişi çıktı şimdi üst damaklar şiş çok huzursuz. Diş bizdede kabız yaptı normalde ishal olması gerekir ken bizde de tersi oldu. Bir annenin Bebek büyütürken en zor dönemlerinden biride bebeğin diş çıkarması galiba çok zor geçiyor. Yazmış olduğun ikinci diş fırçasınada bakayım oğlumun çok ihtiyacı var sürekli eli ağzında dişini kaşımaya çalışıyor. Çok geçmiş olsun Can'ım. Rabbim bütün annelere sabır sağlık versin.

Silikon dişlik ve çift taraflı fırça diye aratirsan çıkar canım. İnşallah çıkarıp kurtulurlar çabucak

Olmadi cok sukur.2 hafta sonra baska bi dr gordu..bazen gorunmeyebiliyormus.tabi bu 2 hafta nasil gecti bide bana sorun ..msjinizi yeni gordum kusura bakmayin.siz ne durumdasiniz insallah hersey yolundadir
Bizde durumlar aynı malesef doğumu bekliyorum inş iyi sağlıklı doğar bebeğim

Selamlar kızlar,
Bi kısım Bebişler yürümeye başlamış dişler gelmiş oh ne güzel ya büyüyorlar :)
Bizimki de 1 yaşını doldurdu. Yürümüyor ama koltuktan koltuğa kendi geçiyor. 7 diş var bir de azılar çıkmak üzereymiş. Meme düşkünlüğü daha doğrusu anne düşkünlüğü başladı bizde. Meme de süt çok az artık hatta bi göğsüm sabahtan akşama emmese dolmuyor.
1 yaş haftası ateşliydi aşısını henüz yaptırmadık. Dr zor bi aşı iyice iyileşsin dedi. Yaptıran var mı

Oğlumun dün doğum günüydü benim minik süt kuzum, can özüm Ömer Efe'm artık 1 yaşında evde aile arasında, evimizi süsleyip kutladık doğum gününü. Öyle mutluydu ki.. Belki bir şey anlamıyor evet ama çok eğlendi, hiç yabancı olmadığı için evde ağlamadı bile. Balonlarıyla oynadı, dayısıyla, halasıyla oynadı, tam içime sinen istediğim gibi bir doğum günü yaptım yani oğlum için :) inşaallah evladımın ve evlatlarımızın hayırlı, uzun, sağlık dolu ömürleri olur

Biz yaptırdık şükür bi sıkıntı olmadı ama büyük oğlumda aşılar zor geçiyordu çok etkiliyodu hastaysa bekle aşı ile beraber sıkıntı olur ayaktan vurduğu 3 gün şişti sadece vuramadığı noldu anlamadım yada çok ağlayınca ovaladık tam 2 kol bir bacak malesef çok agladı

AMİNNN nice güzel sağlıklı yaşlar inşallah bizde 3 martta kutladık pek aile arası olmadı dış bugdayıyla beraber olunca 45 kişiydik zor oldu ama güzel oldu allah isteyen herkeze basıp etsin böyle güzel anları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…