2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

çokk çok geçmiş olsun.gerçekten okuyunca kuzucuk adına üzüldüm ama tedavi edilir inşallah...iyi ki fark etmişsin.

Amin cnm inş en kısa zamanda geçer. Daha dğn aklımdaydın etiket yapıcaktım emzirme konusunda mavi_lina ve sen takdir ediyordum. İnş bununda üstesinden gelirsiniz en kısa zamanda
Sagol canim insallh. Evet memeyi verene kadar anam aglamisti. Keske bu da oyle basit birsey olsaydi.

çokk çok geçmiş olsun.gerçekten okuyunca kuzucuk adına üzüldüm ama tedavi edilir inşallah...iyi ki fark etmişsin.
Insallah canim. Sagol

Geçmiş olsun canım erkenden farkertmişsin tedavi başlamış şükür üzülme falan diyemem tabiki üzülürsün ama fark ettiğin için kendini iyi hissedebilirsin bizimde doğumdan 1 gün sonra polise yeşil bi damla gördüm ısrarla tahlil istedim çok ciddi enfeksiyon vardı üre mı ne diyolar iyiki farkettin yoksa allah korusun kurtarmak zor olurdu dediler 1 hafta ağır antibiyotik iğne vuruldu çok üzüldüm ama şükür dedim farkettim bütün bebişlere sağlık sihat dilerim

Size de cok gecmis olsun. Sagol canim Allah razi olsun. Evet farketmem mucize gibiydi. Esim annem bana inanmadi kizdilar. Hatta kizlar da bakti bisey yok dedi. 5 doktora video attik biri norologtu birsey yok dedi.icim rahat etmedi gittim cocuk norologuna. Hepsine sifa versi Allah

seni çok tebrik ediyorum farkindaligi yuksek bir anne oldugu icin şu yakinlarimiz anneye bi destek çıksa herşey daha kolay olacak zaten çok geçmiş olsun rabbim dr ilacını rast getirsin bu arada ablamiz nasıl kardesiyle

Allah şifa versin canım, zamanla daha iyi olacak inşallah.

Kardesini cok seviyor ve koruyor. Ilac versigim icin uzuluyor hatta duygusal kizim. Ilk zamanlar cok krizler atlattik ama simdi iyiler cok sukur.
Allah şifa versin canım, zamanla daha iyi olacak inşallah.
Amin insallah

Çok çok geçmiş olsun canım, ben de bir ara oğlum çok sıçrayınca araştırmıştım ama yenidoğan refleksi dediler, takip ettik geçti zaten bir ay kadar sonra. O zaman çok araştırmıştım ben de, erkenden teşhis ve tedavide yetişkinliğe kalmıyormuş bile, sadece kontrol altında tutulması yeterli oluyormuş. Hayatını etkilemiyormuş yani. Ki sen çok daha fazla araştırmışsındır eminim. İnşaallah oğlun da zamanla atlatır, dediğin gibi Allah beterinden korusun.

Canim bizimki 2 ilaca ragmen durmuyor. Az once uyuturken yine oldu. Kafam allak bullak. Perisan oldum

Canim bizimki 2 ilaca ragmen durmuyor. Az once uyuturken yine oldu. Kafam allak bullak. Perisan oldum

Ama gittikçe azalmıştır diye düşünüyorum, yani 2 aydır kullanıyor galiba daha yeni başlayan bir tedavi belli ki. Azalma varsa muhakkak daha da iyi olcaktır ve 2. eeg için de daha iyi yazmışsın. Bence zamanla çok çok daha iyi olcaktır kuzun.

Evet azaldi ama soyle bi sure azaliyor sonra yine hergun oluyor. 2 gundur oluyor mesela. Ilac once iyi geliyor sonra etkisi geciyor gibi. Insallah temelli gecer. Allah yuzumuze baksin

Evet azaldi ama soyle bi sure azaliyor sonra yine hergun oluyor. 2 gundur oluyor mesela. Ilac once iyi geliyor sonra etkisi geciyor gibi. Insallah temelli gecer. Allah yuzumuze baksin

İnşaallah geçer, erkenden önlemini almışsınız az ya da çok bir iyileşme de var belli ki. Zamanla daha güzel tepkiler vericektir inşaallah vücudu.

Kızlar malum benim oğlan bursa dönüşü beşik küçük olduğu için korktu uyumadı alışınca rahat dönmeye bende güzel yer yatağı yaptım onu söktüm döne döne uyuyo ama yürüme zamanı riskli kararsız kaldım park yatakmı alsam ahşap park yatakmı sanki kumaşlar çok daha geniş kullananlat fikir verirse sevinirim :)

bizimki çok deli yatıyor benimkinin içi geniş ama yetmiyor bide bizim kokumuza alışmış ilk uykusunda yatıyor sonra yanıma alıyorum sabaha kadar beraberiz .yatağımiz park yatak tek sıkıntım çocuğu yatağına koyarken gicirdiyor ve bazen uyanmasına sebeb oluyor

Can'ım bende park yatak aldım ama sadece 3 yada 4 defa yattı. Öyle duruyor boşuna para vermiş oldum. Dönerek yatıyor yattığında da çarpıp uyanıyor yani bana göre hiç kullanışlı değil. Bende yer yatağına yatırıyorum bazen yanıma alıyorum. Yatak geniş olduğu için rahat uyuyor. Bebişin dönerek uyuyorsa hiç kullanışlı değil Bilgin olsun boşuna para verme.

Can'ım rabbim şifa versin. En kısa Zamanda tedavi sonucu iyi olsun inşallah.

LifeandFeel Benim şimdiki aklım olsa montessori tarzı yatak alırdım, çok pişmanım. 7.aya kadar çok sakin uyurdu ama şimdi kendini ileri sürükleyip başını en köeye dayıyor, daha fazla gidemeyince de uyanıyor. Onun için eğer sıfırdan yatak alıyorsanız kesinlikle montessori tarzı bak, sen de yanına girer uyursun hem. On numara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…