2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
LifeandFeel LifeandFeel Benim şimdiki aklım olsa montessori tarzı yatak alırdım, çok pişmanım. 7.aya kadar çok sakin uyurdu ama şimdi kendini ileri sürükleyip başını en köeye dayıyor, daha fazla gidemeyince de uyanıyor. Onun için eğer sıfırdan yatak alıyorsanız kesinlikle montessori tarzı bak, sen de yanına girer uyursun hem. On numara.
ay benimkini anlattın bide benim yatak başım tahta gecenin bi vakti kut diye bi ses

Can'ım bende park yatak aldım ama sadece 3 yada 4 defa yattı. Öyle duruyor boşuna para vermiş oldum. Dönerek yatıyor yattığında da çarpıp uyanıyor yani bana göre hiç kullanışlı değil. Bende yer yatağına yatırıyorum bazen yanıma alıyorum. Yatak geniş olduğu için rahat uyuyor. Bebişin dönerek uyuyorsa hiç kullanışlı değil Bilgin olsun boşuna para verme.

LifeandFeel LifeandFeel Benim şimdiki aklım olsa montessori tarzı yatak alırdım, çok pişmanım. 7.aya kadar çok sakin uyurdu ama şimdi kendini ileri sürükleyip başını en köeye dayıyor, daha fazla gidemeyince de uyanıyor. Onun için eğer sıfırdan yatak alıyorsanız kesinlikle montessori tarzı bak, sen de yanına girer uyursun hem. On numara.
Tşk ederim kızlar eşimde öyle alalım dedi en mantıklısıda o galiba gece gidiyorum bazen çok sık uyanıyor ozaman yanında uyuyorum sabaha yakın en iyisi o benimki de çok dönüyor öyleki dün gece üst baş açık duvar diplerinde şifayı kapmış yanında uyusamda yetişemiyorum hızına :skandal:

bizimki çok deli yatıyor benimkinin içi geniş ama yetmiyor bide bizim kokumuza alışmış ilk uykusunda yatıyor sonra yanıma alıyorum sabaha kadar beraberiz .yatağımiz park yatak tek sıkıntım çocuğu yatağına koyarken gicirdiyor ve bazen uyanmasına sebeb oluyor
Benimki ayağım kütlede hop uyanıp bana dönüp bakıyor ondan odasını ayırdım yaa sabaha kadar sallıyordum beraber uyurken ayrı olunca saat başı kalksada sıkıntı olmuyo :21:

Kızlar malum benim oğlan bursa dönüşü beşik küçük olduğu için korktu uyumadı alışınca rahat dönmeye bende güzel yer yatağı yaptım onu söktüm döne döne uyuyo ama yürüme zamanı riskli kararsız kaldım park yatakmı alsam ahşap park yatakmı sanki kumaşlar çok daha geniş kullananlat fikir verirse sevinirim :)
Ben büyükte bunlada park yatakla çok rahat ettim evim 2 katlı üstte kendi odasında beşikte yatıyo gündüz öğlen uykusu var 2 kere alt katta park yatakta yatıyo kalkma gitme ihtimali yok çıkma ihtimali yok içide geniş benimkinin markaları neydi bakayım yazayım

Ben büyükte bunlada park yatakla çok rahat ettim evim 2 katlı üstte kendi odasında beşikte yatıyo gündüz öğlen uykusu var 2 kere alt katta park yatakta yatıyo kalkma gitme ihtimali yok çıkma ihtimali yok içide geniş benimkinin markaları neydi bakayım yazayım
Olur cnm. Bende yürümeye başlıcak ayrı oda kalkar gider düşer diye istiyorum eşimde montesorri tarzı istedi beğeni yorum ama önemli olan işimi görsün çok kararsız kaldım

Olur cnm. Bende yürümeye başlıcak ayrı oda kalkar gider düşer diye istiyorum eşimde montesorri tarzı istedi beğeni yorum ama önemli olan işimi görsün çok kararsız kaldım
Evet dediğin şey tehlikeli olay bide bi anda yürüyorlar vakti zamanı belli olmuyo en iyisi tedbirli olmak uyansın bakayım neymiş markası odaya girince uyaniyo

Kızlar bebeği ağır hastalanıp ateşli olup antibiyotik. İçmeden atlatan varmı. tota00 tota00 cnm siz antibiyotik kullandınız mı ömerde ağır geçirmişti.

Yok canım kullanmadı antibiyotik. 2 tane şurup içti sadece. Eğer ateş devam ederse o zaman bakarız demişti ama şükür 3 günde ateş kesilmişti

Yok canım kullanmadı antibiyotik. 2 tane şurup içti sadece. Eğer ateş devam ederse o zaman bakarız demişti ama şükür 3 günde ateş kesilmişti
İyi içim rahatladı 2 doktor da bizim 39a yükseliyor diye verdi çok garibime gitti üstelik ciğerlerde temiz dediler. Elim gitmedi birtürli kullanmaya. Yarın soğan suyu katıcam yemeklerine inş faydası olur. Bizimde 3. Güm gece yine çıktı ateşi.

Can'ım bende park yatak aldım ama sadece 3 yada 4 defa yattı. Öyle duruyor boşuna para vermiş oldum. Dönerek yatıyor yattığında da çarpıp uyanıyor yani bana göre hiç kullanışlı değil. Bende yer yatağına yatırıyorum bazen yanıma alıyorum. Yatak geniş olduğu için rahat uyuyor. Bebişin dönerek uyuyorsa hiç kullanışlı değil Bilgin olsun boşuna para verme.
Ss yer yatağı soğuk olmuyor mu? Üşütmesin yavrucak:/

Kızlar,pilli oyuncaklarınızı nasıl hijyenik hale getiriyorsunuz?
Pilli kısımlar ayrılacak gibi değil oyuncaktan, nasıl yıkasam bilemedim. Direkt suya soksam bozulabilir:/

Kızlar,pilli oyuncaklarınızı nasıl hijyenik hale getiriyorsunuz?
Pilli kısımlar ayrılacak gibi değil oyuncaktan, nasıl yıkasam bilemedim. Direkt suya soksam bozulabilir:/
Benimde bir tane öyle var mikroplar zaman aşımına uğrar diye bekliyorum:KK53:
Şaka tabi genelde yıkanmıcak şeyleri ıslak sirkeli bezle siliyorum kuvvetlice.

İyi içim rahatladı 2 doktor da bizim 39a yükseliyor diye verdi çok garibime gitti üstelik ciğerlerde temiz dediler. Elim gitmedi birtürli kullanmaya. Yarın soğan suyu katıcam yemeklerine inş faydası olur. Bizimde 3. Güm gece yine çıktı ateşi.

Hep gece çıkar zaten malum. Soyup soyup yatırıyordum ben hasta olmasına rağmen, şurubun içinde ateş düşürücü etki de vardı, etkisi geçince yine çıkıyordu ama dediğim 4.gece ateş namına bir şey kalmamıştı. İnşaallah sizin de biter ateş.

X