2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hastalıkla ilgili şu bilgileri arada biz acemi annelere hatırlatın da kahretmeyelim kendimizi walla
gelsene kafa çapıyla ilgili benim kızın da iki ayda bi gelişme olmamıştı,hemşire bi tablodan açıklamasını yaptı,sıkıntı yok dedi bana. 3 aydır da herhangi bir kontrol yapmıyorlar. Sen başka bir doktora götürüp,özellikle sor istersen ama bence doktorlar sorun olmadığını bildikleri için üzerinde durmuyorlardır

Doktorum da önemsemiyor ama okudukça kafam karıştı.normal persentilde ayına göre normal ölçüsü ama uykularım da kaçıyo ister istemez.evde ölçmüyor musun?

Doktorum da önemsemiyor ama okudukça kafam karıştı.normal persentilde ayına göre normal ölçüsü ama uykularım da kaçıyo ister istemez.evde ölçmüyor musun?
Ölçmüyorum ben:/ ben yaparsam bu ölçümleri benim de zaten olmayan uykularım hepten sıfırlanır bir ara kilosunu ölçüyordum,o bile yetiyordu..onu da bıraktım..bence sen de bırak..bu iş insanı paranoyak yapar,gece gündüz santim santim, gram gram kafayı yeriz..gerçekten bırak

Öle zaten.ki biz bu işe bulaştık hastanelerde süründük Allah kimsenn başına vermesin.kafasında ufak bi çıkıntı var die medipolde doktorumuz sutür kapalı dedi.ve biz mahfolduk.tabi ben araaştırmadan duramam okudukça kötü oldum.tomografi çekildik şükürki bişe yok açık.Sonra bir ay yine büyüme olmadı sallamadım.açık yani daha ne olsun dedim.başka doktora kafasını sordupumda yok o kemik yapısı bişe yokki dedi.baştan o kontrol etseydi bunları yaşamıcaktık şimdi aynı doktorum miktad hoca.büyümeyi dert etme yaşında 45 olsa yeter bizim için dedi.tamam dedim ama içim içimi yiyor ne zor anne olmak

Kızlar bebeği hala pütürlü yemeyip kusan varmı
Canım ben baya pütürlü yediriyorum.kek köfte et balık bunları çiğniyor kendisi.minik parçalarla önğne koyuyorum arada da elimle veriyorum.salatalık pestil kayısı kurusu bunları da kendi koparıp yutuyor.çorbaları da özellikle pütürlü bırak sonra hiç yemiyorlar

toprak puturlu hatta parça parça, lokma lokma yiyor canım.. Sebze yemeklerini filan çorba yapmayacaksam çekmiyorum Sende yavaş yavaş daha küçük parçalarla alıştırmaya çalış
Çok zordayım bu konuda ne yapıcam bilmiyorum kusuyor isteyince yutuyor ama genelde kusuyor jşr problemimi var bilmiyorum. Birde ağzında çiğneyip sonra çıkarıyor yutmak istemiyor

Çok zordayım bu konuda ne yapıcam bilmiyorum kusuyor isteyince yutuyor ama genelde kusuyor jşr problemimi var bilmiyorum. Birde ağzında çiğneyip sonra çıkarıyor yutmak istemiyor

Ben başından ber püre + taneli veriyorum. Peyiniri ezmeden parça olarak veriyordum, kendisi ezsin diye. 8.aydan itibaren sebze yemeklerini çatalla bile ezmemeye başladım. Muzu filan direk eline veriyorum kendi yiyor.
Sende sebzeleri biraz daha fazla pişirip, damağında kolayca ezebiceği gibi yapmayı dene istersen. ama küçük parça olsun , mesela havucun 1 dilimini 4 e bölerek pişirip ver.

muz yiyor fırında patates yada kızartma yiyor. Daha küçükken köfte yiyordu şimdi huy etmiş hem oynuyor çıkarıp hemde yutamayıp kusuyor küçükkem böyle değildi pirinç filan yerdi bulgur verirdim çok az yerdi köfte yerdi. Şimdilerde böyle. Belki tam ilgilenip doğru besini sunamıyorumdur bu hafta ona yoğunlaşmayı denicem. Çok teşekkür ederim maşAllah toprağa da :)

Kızlar bu defa problem başka dert bitmiyor.
Yakubun diş eti müthiş şişti öyle ki dişleri kapandı nerdeyse yarın doktora gidicez malum aciller felaket poliklinik daha doğru olur dedik. Galiba ateşide ondanmış yada neden bir anlam veremedi. Fikri olan varmı görünce aklım çıktı çok kötü görünüyor kuzum

Daha önce yiyebiliyorsa başka nedeni vardır canım. Denemeye devam.

apse mi yaptı? anlamadım, nasıl şişti?

apse mi yaptı? anlamadım, nasıl şişti?
Baya baya şişmiş üst dört tane diş gömüldü yemi çıkanlar görünmüyor nerdeyse üst ön dişlerde yarıya kadar kapandı. Hiç anlamadım ne doktoruna gitmem gerek hiçte bilmiyorum. Bilgi almak için alerji doktoruna aradım oda dönüş yapmadı belki alerjik birşeydir diye

Daimi gittiğiniz çocuk doktorunuz var mı canım arayabileceğiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…