2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sağlık ocağına gittim geldim klasik az kilo almış 2 ayda 500 gr 9.100 kilosu 72 boy 46 kafa boy uzamış kafa büyümüş kilo az dedi aslında önemli olan baş çevresi ve boy dedi biraz daha sık yedirmeye caliscam ama acmıyo ağzını kendi yemek istiyo herşeyi de yiyemezki kaşıkla yencek şeyler yiyolar genelde mıncıklıyo kafasına sürüyo kış şimdi sürekli yikayamam ben yedirmeye çalışıyorum mecbur
Kac aylık peki oğlunuz bizim boy 71 cikti biraz kisa dedi. Gerci anne baba da kisa selvi boy beklemiyoruz

Arkadaslar merhaba bizim kiz 10 aylik oldu yemekten sonra uyuyacaksa yastik koyiyorum basinin altina onun haricinde gece yastiksiz yatiyor siz nasil yapiyorsunuz rahatsiz oluyormudur yastiksiz emin olamiyorumda

Arkadaslar merhaba bizim kiz 10 aylik oldu yemekten sonra uyuyacaksa yastik koyiyorum basinin altina onun haricinde gece yastiksiz yatiyor siz nasil yapiyorsunuz rahatsiz oluyormudur yastiksiz emin olamiyorumda
1 yaşa kadar koymayın diyolar ben çok ince koyuyorum oda seviyo yastıgı yastik gordümü atıyo kendini üstüne tabi hemen kalkiyo sonra yatayım uyuyayım yok yanlış yönlendirmeyim genede bi sor dr una istersen

bizimki ayakta sallanarak uyuyor o zaman yastik kullaniyorum uykuya gecip yatagina koydugumda yastiksuz yaptırıyorum bide yastikla yattgı zaman kafasi çok terliyor oyuzden kullanmıyorum

ben ikisine de doğuştan beri yastık kullandım.bir sakıncasını da görmedim.benim kız artık maşallah bi konuşması eksik kaldı.bay bay, alkış ve çak çak yapıyor ama hala anne demiyor.baba, vava diyor bol bol.kanepeden yüzüstü dönüp aşağı inmeyi öğrendi.çok tatlı ya...minyatür insan...tıpış tıpış yürümesi yok mu...herkese gülüyor ama kimsenin kucağına gitmiyor...en büyük sıkıntımız gözü...yine enfeksiyon.neredeyse 15 güne bir damla döküyoruz.yaşı dolsa da ameliyat ettirsek de kızım rahatlasa artık.

Ben sallayarak uyutuyorum gündüzleri gece uykusu kadar derin olmadığı için yastıkta kalıyor ama geceleri yastıksız yatırıyorum. Daha rahat ediyor. İstediği tarafa istediği gibi dönüyor.

Sağlık ocağına gittim geldim klasik az kilo almış 2 ayda 500 gr 9.100 kilosu 72 boy 46 kafa boy uzamış kafa büyümüş kilo az dedi aslında önemli olan baş çevresi ve boy dedi biraz daha sık yedirmeye caliscam ama acmıyo ağzını kendi yemek istiyo herşeyi de yiyemezki kaşıkla yencek şeyler yiyolar genelde mıncıklıyo kafasına sürüyo kış şimdi sürekli yikayamam ben yedirmeye çalışıyorum mecbur

ben ikisine de doğuştan beri yastık kullandım.bir sakıncasını da görmedim.benim kız artık maşallah bi konuşması eksik kaldı.bay bay, alkış ve çak çak yapıyor ama hala anne demiyor.baba, vava diyor bol bol.kanepeden yüzüstü dönüp aşağı inmeyi öğrendi.çok tatlı ya...minyatür insan...tıpış tıpış yürümesi yok mu...herkese gülüyor ama kimsenin kucağına gitmiyor...en büyük sıkıntımız gözü...yine enfeksiyon.neredeyse 15 güne bir damla döküyoruz.yaşı dolsa da ameliyat ettirsek de kızım rahatlasa artık.
Geçmiş olsun maşallah seninki herşeyi halletmiş şu zamanları çok tatlı zaten seneye kısmetse zararlara başlıcaklar şimdilik hareketler ufak büyüdükçe sıkıntı büyüyo ama her anları keyifle izletiyo

Bizimkide yastıkta kalmıyo ki bi çapraz yatıyo bi yüzüstü yatıyo bu arada ilk defa 1 haftadır yüzüstü yatıyo çok seviyo ama önceden ağlardı öyle yatıŕtmazdı kendi isteyince yatıyo ve daha uzun uyuyo

Selam kızlar :) Bizde de durumlar aynı, hala aynı tembel :KK70: Emeklemeye yeltenme yok, zaten beklemiyorum emeklemesini, bende emeklemeden yürümüşüm, bakalım.
Gel gel , bay bay, ayy diye elini agzına götürme , öppü dediğimizde dudak uzatma var bizde :) Bİrde babaanne oynamayı öğretmiş, nayni naynini diyince iki kolu hava kaldırıp oynuyor , çok komik :KK70: :KK70:

Ya tam yemeklik olmuş kumru maşAllah ona tam bir cimcime :)). Geçmiş olsun az kaldı yaşınada geçer inş biran önce. Gözler değişti mi bizim 6 aydan sonra açık kahve oldu :)

Ya tam yemeklik olmuş kumru maşAllah ona tam bir cimcime :)). Geçmiş olsun az kaldı yaşınada geçer inş biran önce. Gözler değişti mi bizim 6 aydan sonra açık kahve oldu :)

öyle valla.müzik duydu mu kalçayı sallayıp ellerini yuvarlıyor.dans ediyor veeee tableti eline geçirdi mi bizim gibi tek parmakla tom u okşuyor...bal ya:))) gözleri de değişmedi canım.gri mi yeşil mi belli olmuyor.kıyafete göre değişiyor ama renkli kaldı

Kızlar ağrı kesici ateş düşürücü ne alabilirim yine ateşlendim bu kış 3. Gribim :KK43:

geçmiş olsun canım.ben de gribim.dr. azomax antibiyotik ve nurocold yazdı bana.emzirmede güvenilir dedi ama almadım ben. istemezsen sen parol al sadece

benim oğlum da kargalar ne diyor dediğimizde gak gak diyor. arabalar kuşlar nerde deyince dışarı bakıyor. ışık nerde deyince avizeye bakıyor. topu, baykuşlu kitabı, eceli efeli kitabını traktörünü ve biçok şeyi nerde deyince bakıp gösteriyor. göbüş nerde kulak nerde ayak nerde deyince elleyip gösteriyor. bay bay, gel gel, alkış yapıyor. çirkin oluyor. ama emeklemiyor:) en keyifli zamanları. bir süre böyle kalsalar keske:)

X