2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayn

Bazen 3 kere kalkıyo bazen 8 kere belli olmuyo ama çok uykuyla arası yok yemek fazla yemiyo acıkıyo heralde
Ben sık uyandığı zamanları arar haldeyim. Ama benimki açlıktan yapmıyor koca tabak muhallebi yiyor uyumadan önce iyide emiyor. Muhallebi yi bebekler çok sever muhallebi veriyor musun oda tok tutuyo çünkü

Ben sık uyandığı zamanları arar haldeyim. Ama benimki açlıktan yapmıyor koca tabak muhallebi yiyor uyumadan önce iyide emiyor. Muhallebi yi bebekler çok sever muhallebi veriyor musun oda tok tutuyo çünkü
Çok sevmiyo zorla yediriyorum ama sütlacı seviyo biraz muz püreside koyuyory
Um içine pasta içlerini seviyo abiside sevmezdi kazandibi falan yerdi benimkiler biraz koca herod niğdeli:)

Kızlar buğday ruşeymi bebişlerin yemeklerinde kullanıyormusunuz? Nasıl kullanıyorsunuz? Aldım ama hangi tariflerde kullanıcam bilemiyorum. :KK43: yardımcı olursanız sevinirim.
Çok faydalıymış daha almadım nette bebek tarifleri vardır bi bakın bende bakarım yazarım yapınca

Çok sevmiyo zorla yediriyorum ama sütlacı seviyo biraz muz püreside koyuyory
Um içine pasta içlerini seviyo abiside sevmezdi kazandibi falan yerdi benimkiler biraz koca herod niğdeli:)
ayyy zaten tuzlu tatlı biz ne yesek onu yerde ben vermiyorum çok hoşuna gidiyor bununda :KK70:

Niye abes olsun içinden geldiyse yap
hafif bi süsleme yaparım artık :)

slm kızlar bu ay boy kilo takibine giden var mi
Hastalık korkusundan çıkamıyorum hemşire arıyo sürekli ama korkuyorum napayım yengem çıkıyor hep çocuk toparlamadı bir türlü. Boydan haberim yok ama kilo 7800 de takıldı kaldı 8200den düştük çıkmıyor kurtlu bir sn durmuyor. Salıncak sipariş ettim azıcık uysallaşır dinlenir diye :\

bu ay çok kilo almadı gibi herkes zayıflamış diyor üzülüyorum sanki bakamıyorum hissine kapiliyorum emeklemeye başladı ona bağlıyorum zayifligini yemesi yerinde kahvaltı çorba meyve yoğurt bazı akşamlar muhallebi bunların hepsini yiyor sıkıntı yok ama gündüz memeyi emmiyor ama gece 4 5 kere bazen 6 kere emziriyorum gündüzün acısını çıkartıyor sanki bu kadar yeme içmeye kilo almıyorsa bunyesi yakiyor citi pıtı bi kız olacak
herhalde

bu ay çok kilo almadı gibi herkes zayıflamış diyor üzülüyorum sanki bakamıyorum hissine kapiliyorum emeklemeye başladı ona bağlıyorum zayifligini yemesi yerinde kahvaltı çorba meyve yoğurt bazı akşamlar muhallebi bunların hepsini yiyor sıkıntı yok ama gündüz memeyi emmiyor ama gece 4 5 kere bazen 6 kere emziriyorum gündüzün acısını çıkartıyor sanki bu kadar yeme içmeye kilo almıyorsa bunyesi yakiyor citi pıtı bi kız olacak
herhalde
Bende onu sorucaktım emme problemi ne oldu diye. Peki sıvı açığını nasıl kapatıyorsun canım mama filan kullanıyormusun. Benim oğlumda ayaklandı ve yediğini yakıyo hem emiyo hem yiyo ama yok zayıfladıktan sonra toparlayamadı. Sağlıkları yerinde olsun da kilosu önemli değil ama benim korkum persentilin altına düşmesi :\

Kızlar nasilsiniz bizde herşey aynı maşallah dişler çıkmış emeklemeye başlanmış sıralayalar var biz istahsiziz vevuykusuz tabi birde altta iki dış cikradik üstleri bekliyoruz dış buğdayı konusunda çok kararsizim sizce yapayim.mi

Kızlar nasilsiniz bizde herşey aynı maşallah dişler çıkmış emeklemeye başlanmış sıralayalar var biz istahsiziz vevuykusuz tabi birde altta iki dış cikradik üstleri bekliyoruz dış buğdayı konusunda çok kararsizim sizce yapayim.mi
maşAllah incilerine canım. diş uyku aynı problemler bizdede var onun dışında iyiyiz. Ben samimi.olduğum insanları çağırıp küçük birşey yapıcam. Az kişi olucak 20 kişi ancak olur :). Sen de istersen büyük istersen kendi aranızda yapabilirsin içinde kalmaz birde çok sıkıldık kış hep evdeyiz değişiklik olsun istedik biraz.

Hayırlı olsun yavrunun dişleri :)

Ben yapıcaktım fakat sonra vazgeçtim, biraz gereksiz geldi açıkçası. Tabi bu benim fikrim, hevesin varsa yap ki içinde kalmasın. Ben ona harcayacağım enerjiyi doğum gününe saklıyorum :)

Arkadaşlar iyi geceler
Bir sıkıntım var. Sizlere de sormak istedim.
Benim gibi ara kanama yaşayan var mı =(
Adetim biteli bir hafta on gün oldu. Bugün yine 4-5 damla kan geldi devamı yok. İçim hiç rahat değil. Doktora gideceğim bu neyin nesi? Gitmeden bi sorayım dedim inşallah bir sıkıntı yoktur. Kafama taktım =(

ayyy zaten tuzlu tatlı biz ne yesek onu yerde ben vermiyorum çok hoşuna gidiyor bununda :KK70:

hafif bi süsleme yaparım artık :)
Ben büyükte kapı süsü almıştım ikramları süslüydü pasta yatırmıştım ufak tefek vardı diş resimli falan bende bizim yedirdiklerimizen rattırıyom öğün gibi yemiyo ama dediğin gibi onları daha çok seviyo benim eşim tansiyon hastası yemeğe çok az tuz koyarım

herhalde
Etraftakiler bakma herkez boğum boğum etli çocuk büyüttü sanki hemen zayıf derler kendi annelerimiz bile yapıyo sanki kimse anne olmadı muhtemelen herkez kilo alsın diye elinden geleni yapmıştır zamanla unutuyorlar heralde sanki çok sağlıklı bise ne güzel her şeyi yiyormuş kontrole gittiğinde yeteri kadar kilo aldıysa sıkıntı yok bizimki azını kıtlığı yemek gördümü

Benim kayınvalide çok hevesli büýükte ucu çıktığı hafta yaptı :)) bunada bakıp duruyo çıksada yapsak diye onun evde yapmıştık abisininkini çok abartılı oldu bunu kısmetse evde daha sakin yapicam daha yok diş içinden geliyorda yap kimisi hevesli oluyo kimine gereksiz geliyor ama bence ufakta olsa yap derim foto falan çekersin hatıra olur

Ben büyükte kapı süsü almıştım ikramları süslüydü pasta yatırmıştım ufak tefek vardı diş resimli falan bende bizim yedirdiklerimizen rattırıyom öğün gibi yemiyo ama dediğin gibi onları daha çok seviyo benim eşim tansiyon hastası yemeğe çok az tuz koyarım
Bizde adettir eni sonu hedik yapılır ama süse karar verememiştim hafif bir süsleme tam içime sinicek inş. Tuzu az kullanmanız çok sağlıklı bebek içinde çok iyi olucak bende o yediklerimizden yemeye başlayınca azaltmayı düşünüyorum :KK39:

Bende onu sorucaktım emme problemi ne oldu diye. Peki sıvı açığını nasıl kapatıyorsun canım mama filan kullanıyormusun. Benim oğlumda ayaklandı ve yediğini yakıyo hem emiyo hem yiyo ama yok zayıfladıktan sonra toparlayamadı. Sağlıkları yerinde olsun da kilosu önemli değil ama benim korkum persentilin altına düşmesi :\
sıvı açığı derken onu anlamadim canim gunduz her yemek öncesi yada uyku öncesi yada mizmizlandiginda meme teklif ediyorum bazen iki çekip bırakıyor kaynamasını beklemiyor bile bazen yüzüne bile bakmiyor bazende sadace agzinda tutuyor oyun yapıyor gündüz nerdeyse hiç emmiyor gecede muhallebi yapmazsam güzel emiyor 4 5 kere ama muhallebi yaparsam 2 kere anca napacağımı şaşırdım keyfine bırakırsam memeyi bırakacak cadı

X