2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
çok sağol canım inş hastalanmaz çorba vs de içiyorsa çok iyi oluyo

Geçmiş olsun hemen süzülüyolar bide sizin ekstra alerji probleminiz var tabi
aynen öyle teşekkür ederim . hastalık çok zormuş yada bizim dişle aynı zamana geldiği içinmi çok zor oldu bilmiyorum ama unutmam kuzumun hallerini

Ben ilk oğlanda bi garip oluyorum hasta oldumu geçicek gibi düşünüyodum şi1mdi as1lan terli hesabı daha az evham yapıyorum ama hastalık isleri zorlaştırdığı bide kilo veriyolar hemen zor alıyorlar ama bizim dış faslı yok daha kesin sıkıntı olcak bizdede hemen patlasın hepimizin genişlerinin dişleri onları da bizide üzmeden

LifeandFeel merhaba canım cok sukur iyiyim hala evden calısıyorum o yuzden yogunum cok prenses kızım iyi sadece gece uyku problemımızı cozemedm hos gunduzde uyudugusoylenemz
Sen nasılsın canım? Oglun nasıl?
Coktur ılk defa gırdım genelolarak bı problemim var belkiyardımcı olur burdaki arkadaslar..

Hanımlar hamıleyken eşimle zaten bırlıkte olmam yasaktı rısklı gebelık gecırdım diye .. ve sonra uygun bır korunma yontemı bulamadıgım için sadece ıkı kez esımle bırlıkte olabıldım bu 10 ayda cıddı anlamda kafaya takıyorum hamıle kalma korkusu yasıyorum emzırmesem ılacla koruncam ılac dısındaki hıcbıseye guvenmıyorum cok ozel bi soru ama sız neyı tercıh ettınız yada ben napmalıyım cok bunaldım bu konudan eşimle eskısı gıbıolmak istıyorum

Aminnn aminnnn 2 taneyle daha bi zor oluyordur hayat tadını çıkaramadan büyüyor yavrum benimde

bizde dişle alerjiyle uğraşıyoruz canım hamdolsun iyiyiz şimdi :). Uyku bizimde fiyasko hep ayakta gündüzleri. akşamda ilk uyku derin sonra sabaha kadar uyutmuyor ya emiyor ya sallanmak ısıtıyor yada 20 dk sonra tekrar uyanıyor ben kabullendim artık büyüyene kadar böyle. Evden çalışmakta çok zor hem ev hem iş hem bebek Allah kolaylık versin Öpüyorum prensesini

çocuk konusu sakın takma kafana sadece NASİP unutma Allah takdir etseydi o iki kereden de hamile kalabilirdin belki bundan sonraki birkeredende kalabilirsin. Sen iki şekilde dikkat et gerisi nasip hap artı eşin olabilir yada takvime göre artı eşin ben cerazetta hap kullandım çok hafif saatini geçirmemen lazım unutmamak için duvara notla beraber bantladım kapının hemen yanına aksamıyordu böylece yan etkisi en az olan hap bende adeti uzattı az az ama epey sürdürdü birde alerji olunca belki o da huzursuz ediyordur yakubu diye kestim. Şimdi takvim artı eşim dikkat ediyor birlikte olduktan sonra da uzanmassan lavaboya gidersen oda gebelik riskini azaltır aklında olsun canım. Allah gönlümüze göre versin istediğimiz zamanda. :)

Ben iğne kullanıyorum canım. Bende senin gibi çok taktığımdan hep eşimden uzak duruyodum. Ama nereye kadar yani. En sonunda başladım mesiğna aylık iğneye. Gayette memnunum en azından kafam rahat.

Bebeğim kilo alsın, bende zayıflıyım diye internet kuşu oldum. Kendimle ilgilenmeye başladım. Ama bu seferde acaba bebeğimi ihmalmi ediyorum diye mahvoldum annelik ne zormuş ya.

Bebeğim kilo alsın, bende zayıflıyım diye internet kuşu oldum. Kendimle ilgilenmeye başladım. Ama bu seferde acaba bebeğimi ihmalmi ediyorum diye mahvoldum annelik ne zormuş ya.
Bende gamsız olup mutlu bisürü çocuk büyütmek istiyorum ama aynı duyugular maalesef bendede var olmuyo. Rahat olamıyorum çok önemsiyorum nolucak böyle bilmiyorum bende

Bende gamsız olup mutlu bisürü çocuk büyütmek istiyorum ama aynı duyugular maalesef bendede var olmuyo. Rahat olamıyorum çok önemsiyorum nolucak böyle bilmiyorum bende
mutlu anne mutlu çocuk diyolar. Ama annenin çocuğuna olan duygularını hesap etmiyolar. Kendimi toparladım inşallah şu vicdan azabınıda mantıkla çözeriz.

LifeandFeel canım ben de hap istıyodum o da herturlu azda olsa bebege gecıyo dedi doktorum halıyle hıc almadım ama takvım ve esım diye dusunuyorm bende emzırme bitene kadar yoksa takdır ılahı ama cok korkuyorum hem hamılelıgım kotu gectı hem calısıyorum hem bebegım kucuk cok etken var allah olmayana versın artık

Ben iğne kullanıyorum canım. Bende senin gibi çok taktığımdan hep eşimden uzak duruyodum. Ama nereye kadar yani. En sonunda başladım mesiğna aylık iğneye. Gayette memnunum en azından kafam rahat.
Doktorum iğne onermıstı ama adetleri bozuyo yan etkı cok diye guvenememıstım etkı yaptımı sende canım ?

Doktorum iğne onermıstı ama adetleri bozuyo yan etkı cok diye guvenememıstım etkı yaptımı sende canım ?
İlk ay düzensizliğim oldu ama şuan memnunum. İlk hap kullandım ama unutma ihtimalim olduğundan tehlikeye atmak istemedim.

Ayrıca yan etkisi çok olan 3 aylık iğne vurulunlar hasta bile olmuyomuş. Hormonlar alt üst tabi. Benimki aylık iğne. Ayrıca sağlık ocakları ücretsiz yapıyo.

ben spiral taktırdım. doktora en uygun yöntem hangisi dedim haplar süte geciyor iğnelerinde bi sorun oldugunda etkisini vücuttan silmek kolay olmuyor dedi. aynı duyguları yaşıyordum seninle cok şükür kurtuldum

ben spiral taktırdım. doktora en uygun yöntem hangisi dedim haplar süte geciyor iğnelerinde bi sorun oldugunda etkisini vücuttan silmek kolay olmuyor dedi. aynı duyguları yaşıyordum seninle cok şükür kurtuldum
Aynısını doktorum dedi ama onu taktırma acısından da korkuyorum bazısında kayma falan yapıyomus yanı herseyi dusunuyorum malesef keske uyutup taksalar :) ne guzel kurtulmussun darısı basıma

Evet canım uc aylık oyleymıs aylık bısey yapmıyomu yani denesemmi
Acaba
Bazı insanlarda adette çoğalma yada azalma yapabiliyomuş ama bende sadece düzensizlik yaptı. Ama şuan normale döndüm. Rahatım yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…