2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ek gıdayla birlikte başladı sanırım evet olabilir ama alerjik besini nasıl bulacam eğer öyleyse? Bekleme kuralına göre ilerliyordum halbuki ufacık bi kızarıklıkla başladı bütün çeneye yayıldı. Nişastalı suyu bugün denedim ilk defa ama çene olduğu için salyası akıyor hemen hiçbirşey kalmıyor. Coresatin kullanıyoruz evet ama oda iyi gelmedi az sürmek mi gerekiyor ben bolca sürüyorum bu arada teşekkür ederim canım

Diyelim ki sebze verdim dokunmadı herşey normal ama lor verdin herhangi alerjik BİR belirti çıktı onu menüden çıkar dokunmayanla devam et taki kızalıklık geçince belirti kalmayınca yeni besin dene başka türlü bulunmuyor maalesef birde be doktora gidersen belki testte çıkabilir neye olduğu gerçi bize herşey dokunuyor sadece soya çıktı . Coresatin çok sürmen iyi olmayabilir talimattada ince bir tabaka diyor

pazartesi den beri ateşli bu gece ki durumuna göre yarın dr gidecem verdiğim ilaç 5 saate fayda ediyor sonra tekrar yükseltmeye başlıyor genellikle 37 buçuk 38 arası ama 38.8 de gördüm LifeandFeel
çok üzüldüm geçmiş olsun Allah şifa versin meleğine ateşi düştümü gece durumundan haberdar et fırsatın olursa canım.

aynı ya biz
o kadar babaci ki bir de emzirse annelik nedir bilemicem
Evet benim kızım da babasına aşırı düşkün. Babası gelince beni saymiyor bakmıyor bile
:) Babası ne yaparsa taklit ediyor ben yapıyorum etmiyor taklit
Kızım bak bay bay yap diyorm yok öyle bakiyor babaya gelince inanılmaz yapıyor bizde valla tam tersi sanki ben babasıyim ama emmeye gelince beni illa istiyor:)

Tahmin ettiğim gibi oldu kaynana karistirdi ortalığı
Pekmezli yoğurt veriyordum çok seviyor kızim onu
Hemşire verme ayrı ayrı ver dedi
Ama pekmezli yoğurt yeyince kızım kendine geldi hareketlenmeye basladi maşallah . Hiç bişey de olmadı.

Pekmezi yoğurtla beraber verirsen demir açısından faydasını öldürmüş olursun. Süt ve süt ürünleriyle beraber verilmez ya da en az 2 saat geçmeli ki arasından demir emilimi sağlanabilsin.

kızlar acil cevap verirseniz sevinirim benim kız ateşliydi şimdi sağlık ocağından geldim dr ateşten başka bi belirti yok büyük ihtimal idrar yolu enfeksiyonu dedi bende dedim ki bi tahlil yaptırıp getireyim ona göre verseniz ilaç dedim gerek yok kiz cocugu buyuk ihtimal idrar yolu dedi verdi ilaçları gönderdi eczaneye gittim antibiyotik dölven bide vitamin surup yazmis simdi ben ilaclari alip direk kullanayimmi yada bi tahlil yaptirip

Tabiki tahlil yaptır canım olurmu öyle şey yaa enfeksiyon varsa bile sağlıkocağının verdiğini kullanma derim onlar herşeye antibiyotik veriyor.

Belki başka birşeyden ateşi vardır enfeksiyon olsa ateş yapacak kadar idrar yaparken ağlamazmı sen kız annesinin daha iyi bilirsin

Yoğurtla pekmez beraber verilmez canım pekmezi yaptığın muhallebiye ilave edebilirsin tok tutar kilo aldırır
Ben sabah 1 tatlı kaşığı sade veriyorum keçiboynuzu özü

Belki başka birşeyden ateşi vardır enfeksiyon olsa ateş yapacak kadar idrar yaparken ağlamazmı sen kız annesinin daha iyi bilirsin
ya bilmiyorum ablalarında böyle bişey yaşamadım hiç.. hastaneden idrar poseti aldim yapsin goturucem bakalim ne cikacak

İnş temiz çıkar canım. İştahsızlık emme reddi halsizlik vs varsa olabilir
hiç biri yok maşallah iştahı yerinde meme mama beraber götürüyor halsizlik sadece ates oldugunda var offf ki off sogan corbasi gibi bisey nasil yapabilirim sence

@orkidekaramel merhaba koniyla hic alakali degil ama daha onceki mesajlarunizda mehmet zafer tiftiki gordum. Ben su anda afyonda o dr gidiyorum. Nasil bir dr bilginiz varmi. 2 ay sonra d9gum yapacam.

Ne kadar kolay antibüyotik veriyorlar yahu. Tahlil yaptır tabiki de canım, halinde bir huysuzluk, keyifsizlik yoksa ateş için endişe etmeyin derler. Diş olamaz mı ki? Çıkarmamıştı galiba dimi?

hiç biri yok maşallah iştahı yerinde meme mama beraber götürüyor halsizlik sadece ates oldugunda var offf ki off sogan corbasi gibi bisey nasil yapabilirim sence
üşütmüş demek tahlil çıkınca belli olur.
Kıyma suyunu salıp çeksin Kavur az zeytinyağı ile soğan ile patates havuç at pirişip rondodan geçir yada tel süzgeçten şifa olur inş

İnş temiz çıkar canım. İştahsızlık emme reddi halsizlik vs varsa olabilir
tahlili yaptırdım akşam namazından sonra anca yaptı tuvaletini oradaki laborant cok hafif de olsa enfeksiyon var dedi atesi tekrar yükseldi şimdi 38.5 eşimi gönderdim ilaçları alsın diye yeğenime (eczaci) sordum verebileceğinin en düsüğünü vermis dedi artık kullancam mecbur

Ne kadar kolay antibüyotik veriyorlar yahu. Tahlil yaptır tabiki de canım, halinde bir huysuzluk, keyifsizlik yoksa ateş için endişe etmeyin derler. Diş olamaz mı ki? Çıkarmamıştı galiba dimi?
disi cikmadi dis belirtiside yok komsumda bakti dr da baktı gelen giden yok ilacı veriyor düşüyor 6 saat sonra tekrar yükseliyor pazartesi den beri böyle artık kullancam ilaçları çocuk çok yiprandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…