2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ah sorma herşey gözüme batmaya başladı hergun görüyorum sıkıldım çocuk özledik diyorlar eskiden hiç bişey gözüme batmiyordu bu kez fazla
Yardımcı olsun diye vermiş annem beni:/ işitme kaybim var anlayamam diye her işitme engelliler kaynanasıyla mı oturuyor acaba bilmiyorum arkadaşlarımın çoğu öyle

benim tanıdıklarımdan tek oturanlar da var. Ama dertleş biriyle boşuna kendini sıkma açılırsın annenle vakit geçirmek ten hoşlanıyorsan biraz annene gidebilirsin özledim değişikliğe ihtiyacım var deyip ki ben sadece evimde rahat ederim :\. B12 eksikliği en ufak şeye sinirlenmeye sebep veriyor haberin olsun

Hastane sorasi eve gelicem annem gelicek onunla dertlesmeye ihtiyacım var tek oturmak bence daha iyi hep öyle hayal ettim kaynanamla oturmaya hiç etmedim bu benim hayatım değil diyorum bazen

Merhaba arkadaşlar :9
Asi yok 26subattq kontrol.
Kan şurubu verdi bu son dedi hemşire
Boyu 72 cm kilosu 8700 olmuş bence zayıf değilmi
. Az bence :/ 9 kilo olması lazım ya yediriyorum herşeye yaramıyor herade

Bizim egzama ile başımız dertte bebeğimin çenesinde var ağız kenarlarına kadar yayılmış durumda iki defa kortizonlu krem kullandık geçti bıraktıktan sonra tekrarladı nemlendiriciler çare olmuyor kızlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Hastane sorasi eve gelicem annem gelicek onunla dertlesmeye ihtiyacım var tek oturmak bence daha iyi hep öyle hayal ettim kaynanamla oturmaya hiç etmedim bu benim hayatım değil diyorum bazen
Öyle tabi kişinin ne istediği önemli kendin eğer istiyorsan ayrı bir yerde oturmak bu konunun seni yıpratmayacağı bi zamanda halledebilirsin. Duyguca güçlü olduğun bir zamanda. Çünkü senin yıpranman kızının yıpranması

Alerjikmi canım yoksa cilt tipini hassas alerjikse en güzel tedavi alerjeni bulmak ozaman tertemiz oluyor. Korizon filana gerek kalmıyor

Merhaba arkadaşlar :9
Asi yok 26subattq kontrol.
Kan şurubu verdi bu son dedi hemşire
Boyu 72 cm kilosu 8700 olmuş bence zayıf değilmi
. Az bence :/ 9 kilo olması lazım ya yediriyorum herşeye yaramıyor herade
Nesi az ki maşAllah gayet güzel niye persentilin altında mı. Biz 69 buçuk cm 7900 kilo gözüme gayet te iyi geliyo. Tombişliğe gerek yok maşAllah daha hasta olmadı çıplak gezer yerlerde çorap tutmaz ayağında önemli olan sağlıklı olması

Annemle kaynanam hala zayıf diyor morelimi bozuyor ben ve eşim tombiş bebekmisiz de Bla Bla ben herşeye yediriyorum kızıma;/ ebe normal dedi

Eşim istemiyor yardımcı oluyolar daha ne olsun diyor annem geldi bugün bak sana yardım ediyorlar ne istiyorsun diyor ama gözüme batıyor artık anlatamadim derdimi

Alerjikmi canım yoksa cilt tipini hassas alerjikse en güzel tedavi alerjeni bulmak ozaman tertemiz oluyor. Korizon filana gerek kalmıyor
Bilmiyorum öncesinde alerji sorunu yoktu herhalde cilt tipi hassas. Neden olduğunu bulamıyorum yani doktorlar da tatmin edici birşey söylemiyor sebebi hakkından ne yapacağımı şaşırdım oğlumun yüzüne her baktığımda içim acıyor resmen

Atopik dermatit olabilir mi? Bioderma'nın bir ürününün iyi geldiğini duymuştum ama doktorunuza danışmadan kullanmayın tabi ki. Cilt doktoruna götürdünüz değil mi? Çocuk değil?

Ek gıdaya başladıktan sonra çıktıysa canım alerjik atopik dermatittir. Nişastalı suyu duymuştum kaşıntısını alıyormuş bi bal istersen. Coresatin pembe küçük kutu var oda iyi gelir çok az sürmen şartıyla. İyi bir doktora git derim. Geçmiş olsun bebişine.

Eşim istemiyor yardımcı oluyolar daha ne olsun diyor annem geldi bugün bak sana yardım ediyorlar ne istiyorsun diyor ama gözüme batıyor artık anlatamadim derdimi
O yüzden güçlü bir zamanında diye özellikle belirttim bir problem yokken kimse çıkmak istemez maalesef. Bu konu hakkında bir psikoloğa danışmanı tavsiye ederim. Sana çok daha rahatlatıcı bir yol gösterecektir.

ya bebeğim bu günlerde hep kucak ister oldu kucağa alıyoruz sabit durma yürü istiyor ben böyle alistirmadim nelet oluyor kızlar sizinkiler nasıl ?

pazartesi den beri ateşli bu gece ki durumuna göre yarın dr gidecem verdiğim ilaç 5 saate fayda ediyor sonra tekrar yükseltmeye başlıyor genellikle 37 buçuk 38 arası ama 38.8 de gördüm LifeandFeel

Son düzenleme:
Atopik dermatit olabilir mi? Bioderma'nın bir ürününün iyi geldiğini duymuştum ama doktorunuza danışmadan kullanmayın tabi ki. Cilt doktoruna götürdünüz değil mi? Çocuk değil?
Çok şey denedik iyi gelen birşey bulamadık söylediğini de deneyecem inşallah iyi gelir sağol ikisine de götürdük maalesef hemen kortizonlu krem yazalım diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…