2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selam tatlim oglusunun disi hayirli olsun inan msjlari tek tek okurken senin dediklerinin birebir aynilari bizde olunca simdi bir baktm bizimkide disi patlatmaya calisiyor sizinki tam patladimi ne durumdasiniz

Selam tatlim oglusunun disi hayirli olsun inan msjlari tek tek okurken senin dediklerinin birebir aynilari bizde olunca simdi bir baktm bizimkide disi patlatmaya calisiyor sizinki tam patladimi ne durumdasiniz

Biri tam patlamış durumda, diğerini dört gözle bekliyorum canım :) uykularından bazen bağırarak uyanıyor. En azından üstler gelene kadar bari rahatlasa ne mutlu olcam.

Selam kızlar dişi çıkanlar sağlıklı olsunlar. Bizimki de 4 tane çıkardı maşallah 2 alt çıktı ama önce biri sonra diğeri. Geçen haftalarda da üstten 2 tane aynı anda çıktı. Mızmızdı tabi bikaç gün. Parmaklıklı diş jeli var onunla kaşıyorum o da çiğniyor. Artık eline salatalık vs versek hemen koparıyor
Emekleme yok henüz ama geri geri bazen gidiyor ve sürünmeye çalışıyor. Sizinkileri okuyunca ben de yazayım dedim.

bende simdi kaynatacam kuzu kemiği daha yeni basliyacam kemik suyuna peki kızlar kemiksuyu koyduktan sonra ekstradan başka yağ koyuyormusuz

Annem hazırlıyor çorbalarını. Biz de kemik suyu kaynatıp dondurduk. Şimdi köy tavuğu buldum onu kaynatıcam. Başka yağ koymuyoruz kendi yağı yetiyor.

arkadaşlar ben devit 3 kullanmayı çoğu zaman unutuyorum siz duzenli veriyor musunuz

Ben de unutuyorum sürekli. Son 1 aydır bikaç gün anca vermişimdir

Kızlarr bizim ebe 8 aylık olunca kan tahlili yaptırcaksınız demişti. Sizde de böyle mi

bize 9 aylık da yapicak niye farklı ki

Benim sağlık ocağındaki hemşire 9 aylıkken gel dedi o Zaman yapılıcakmış.

Selam canım nerelerdesin hayırlı olsun inciler bizde dört gözle üstleri bekliyoruz geceleri uykular bir değişik oldu. Herzaman yaz

Bizim tahliller yapıldı alerji testiyle birlikte b12 eksikliği çok hafif kansızlık var dodex verdi doktor ağızdan içirmem için içinde alkol var bu bir 2. Alerjik etki yapar diyor napıcam hiç bilmiyorum değerinin düzelmesi lazım kafayı yiyebilirim offff offfffff

Benim kızımda b12 vitamin eksikliği çıktı morelim çok bozuldu. Baya eksik çok diyor nerede yanlış yapıyorum ben

Benim kızımda b12 vitamin eksikliği çıktı morelim çok bozuldu. Baya eksik çok diyor nerede yanlış yapıyorum ben
Kendinizi uzmeyin.siz yapmiyorsunuz ki.bazi bunyeler oyle.benimde heep dusuktur B12 ilacla bile zor cikiyor.mide bagirsakta emilimi zor oluyor bazi bunyelerde.et suyu falan yasiniz geldiyse deneyin.dr.un ilac verdiyse uygulayin.
Eksikligi biraz unutkanlik yapar deniyor.

İğne verdi haftada bı kere 10 tane çok kötü hissediyorum eşim de bana fırçalıyo çocuğa iyi adam gibi bakmıyorsun dedi zoruma gitti yedirmiyormusum da d vitamin vermemisim de bide dalma oluyordu kızımda 187 olacaksa kızım da 87 çıktı değeri .canım çıktı ben herşeyi yedirmeye çalışıyorum da suçlu hissettim bı anda

İğne verdi haftada bı kere 10 tane çok kötü hissediyorum eşim de bana fırçalıyo çocuğa iyi adam gibi bakmıyorsun dedi zoruma gitti yedirmiyormusum da d vitamin vermemisim de bide dalma oluyordu kızımda 187 olacaksa kızım da 87 çıktı değeri .canım çıktı ben herşeyi yedirmeye çalışıyorum da suçlu hissettim bı anda

Çocuk anneden geçer mi bende de hala b12 vitamin var kimse bana umrumda değil çocuk onemli sayılıyor ben yokmusum gibi davranıyor kansizim yorgunum bitkinim üstelik tansiyon hastasıyım kimse umrunda değil çocuğa bişey oldu mu hoop doktora. Aman bişey olmasın aman hasta olmasın diyorlar zoruma gidiyor tamam hasta olmasın elimde geleni yapıyorum bana fircalamasi zoruma gitti eşimin

Eşler bazen boyle oluyorlar.hersey teoride kolay yaa pratik te de oyle saniyorlar.hem D ve demir damlasini ben de daha hiç vermedim.anne sutu de yok.sadece mama veriyorum.ona ramen benimkinin degerleri iyi.yani demem o ki yedirmekle alakali degil bu işler. 90 kilo uzeriyim.et,balik duzenli tuketiriz ama hep dusuktur degerim.
Ama iğneyi dr.uygun gorduyse vurdurun. Birazcik yakar cani acir ama sonucta kisa sureli ve onun iyiligi icin bu

bu durumlari ben cok sizlanmamaya bagliyorum bizim de durumumuz ayniydi kizim da seker alerjisi oldugu icin sekeri kestim ve dusuk sekerden dolayi basim donuyo ara ara, esim gecer fln diodu baktim umursamiyo surekli sizlanmaya basladim bayilip kalicam bu cocuga kim bakicak fln demeye basladim duzeldi tavsiye ederim sizlanmayi yani
artik aksam eve gelince sen nasilsin demeye basladi moral oluyo bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…