2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
kızlar benim oğlan emekleme için hiç çaba sarf etmiyor. belini kaldırmıyor . sizinkiler hepsi emekliyor mu

Benim oğlum da emeklemiyor. Emekleme pozisyonu alıyor, kendini ileri geri sallayıp, sürünmeye başlıyor. Yaparlar ama, daha erken yani. Bazı bebekler hiç emeklemeden yürüyor mesela:)

Bizim dişlerde hala gelen giden yok...Ne zaman çıkacak acaba? :/

Ne kadar geç o kadar iyi bence, emmesi biraz sıkıntılı olabiliyor ki sadece ucu görünen bir dişi var düşün :) bırakıcağı zaman ısırarak sündürüyor sağolsun :)) yaşına kadar çıkarması gerekiyor diye biliyorum, yani daha da çok var zaten.

Canım sen bu konuyu dr a sordun mu? Emekleme neyse de ayına göre dönüyor olması gerekli artık.Çabalaması falan da mı yok.Sadece yatıyor mu bu bebek yani? Desteksiz oturabiliyor mu peki?
evet cnm kizimi karninin ustunde tutabilen yok valla uyurken bikac kez dondu ama uyanikken asla dr da buna bagliyo 9. aya kadar takip edelim dedi
daha 6 aylik olmadan kendi arabasinda kendini kaldirip desteksiz oturmaya basladi ondan cok takilmiyorum

evet cnm kizimi karninin ustunde tutabilen yok valla uyurken bikac kez dondu ama uyanikken asla dr da buna bagliyo 9. aya kadar takip edelim dedi
daha 6 aylik olmadan kendi arabasinda kendini kaldirip desteksiz oturmaya basladi ondan cok takilmiyorum
Senin minnok kaç aylık

Biberon kullanan anneler biberon başlıklarını değiştirdiniz mi? ben hala 1 numara kullanıyorum yani 6 Aydan sonra değiştiriliyor sanırım ama değiştirmedim daha

Ben değiştirdim bu ay, doktor kulağında çökme olabilir dedi.

Benim oğlum da emeklemiyor. Emekleme pozisyonu alıyor, kendini ileri geri sallayıp, sürünmeye başlıyor. Yaparlar ama, daha erken yani. Bazı bebekler hiç emeklemeden yürüyor mesela:)
İleri geri sallanma emeklemenin bi öncesi canım denge kurmaya çalışıyolar az kalmış emekledi emeklicek seninki de :)

Tünaydın:)

Bu sözcük kartları var malumunuz. Şimdi pearson yayınlarının da var, abc yayınlarının da. Dokun hisset tarzında almak istiyorum ben ama hangisini alsam çok kararsızım. Pearson yayınları 10 sayfa, abc yayınları 20. Kullananınız var mı? Bana öneride bulunabilir misiniz? Oğlum qbebek kartlarını çok sevmişti, bunu da çok sever eminim ama çok kararsızım.

Pearson yayınlarının her şeyini beğeniyorum ben. Herhalde onları alacağım. Bir de 9. Aya girelim Adım Adım serisine abone olmayı planlıyorum.

Pearson yayınlarının her şeyini beğeniyorum ben. Herhalde onları alacağım. Bir de 9. Aya girelim Adım Adım serisine abone olmayı planlıyorum.

Evet, pearson yayınlarının hikaye kitapları da var onları da çok beğeniyorum. Adım adım serisini ben de çok istemiştim ama biraz pahalı geldi maalesef :) belki bazı aylarda başvurabilirim ona da. Bardabas da var, o da iyiymiş baya. Bakalım artık.

Yaa eğitici setler demişken ben oğluma oyalansın diye TRT çocuk açıyorum arasıra zararı varmı bir yaşından önce izletmemek gerek ama ev çok sessiz üzülüyorum yanlız kalıyor diye. Ve de keşke bizim zamanımızdada böyle çizgifilmler olsaydı nekadar güzel şeyler çıkıyor TRT tede. Diğer kanallar tam fiyasko.

kızlar her bebeğe farklı etki eder tabi önce onu söyleyeyim. Ama benim oğlum yürüteçe bindi bineli ayak kasları güçlendi tutunup kalkıyor kısa yerlere çok şükür. Emeklemeyede meyilli gibi bakalım emeklerse paylaşırım emekledi diye sizine dört gözle bekliyorum çünkü. Çok sevdi ama çoook

Babytv açıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…