2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bak burnu aparatla çekme olayını düşünememiştim. Çok sağol tesstess,ben de deneyim yarın. Burun ve geniz tıkalı yavrumun, zor nefes alıyor. Babası kapmıştı şifayı,ondan bana ve minnakıma geçti. Aşılar da ağır geldi bi de diş..burda çok nadir ilaç veriyor doktorlar, öksürük şuruplarından da alıp koyayım eve en iyisi

tıkanık burun huzursuz da eder.ememiyordu kuzum bi de.çok kötüydü ama deniz suyu gerçekten işe yarıyor

tota00 tota00 kemik suyu yaptım.8.30 da koydum, 12 de kapattım altını.ilk kez bu kadar çok tuttum ocakta.kemikler bile pelte olmuş.süngere dönüşmüş.suyu da jöle kıvamında.kasaptan alırken de sordum bunu.adam 2-3 saat yeter dedi.bence yeterli bir kaynama süresi.kuzu kemiği olduğu içindir belki de.

Hasta bebislere sifa diliyorum.
Harika haftalar atak haftaleri olayini az once netten hizlica bir incelefim de şok oldum ne derin konuymuş.birebir uyuyor hemde bizim ataklarimiza.
Sanirim sizlerde ya icindesiniz yada yakin zamanda atlattiniz.33-36. Hafta ataklarini.
Tabi bu bilgi benim gibi daha once duymamis olanlara.
Bilenler biliyordur zaten

Kızlar bu kemik suyunu hangi aydan itibaren vermeye başladınız? Bir de neler yapıyorsunuz kemik suyuyla:anne::KK200:

yok canım.oğlumdan idmanlıyım.bizim alerjiler solunuma vuruyor.bu destekleyici tedavi diye verildi ki eczaneden peşin aldık.yaş grubu uymadığından ödeme yapmadı.doktoru da kullanmalısın deyince 5 gün verdik.
aynen bizde öyle aldık ama prof kullanmama izin vermedi yaşı küçük diyet yapıcaksın o ilacı kullanmıcaksın dedi. Allah şifa versin senin prensese de bebişler hep hasta kış fena etkiledi biz hep evdeyiz kimseye gitmiyoruz herkes hasta :KK43: Haftaya alerji test sonuçlarımız çıkıcak merakla bekliyorum çıkmazsa yama testi yaparız dedi dua et çıksın çok şeye tepkisi var dedi :KK43:

Kızlar bu kemik suyunu hangi aydan itibaren vermeye başladınız? Bir de neler yapıyorsunuz kemik suyuyla:anne::KK200:
ben yedide tattırdım 7 buçuk sayılırız başladım ceviz büyüklüğünde çorbalara kuzu kıyma kullanıyorum :)

Bak burnu aparatla çekme olayını düşünememiştim. Çok sağol tesstess,ben de deneyim yarın. Burun ve geniz tıkalı yavrumun, zor nefes alıyor. Babası kapmıştı şifayı,ondan bana ve minnakıma geçti. Aşılar da ağır geldi bi de diş..burda çok nadir ilaç veriyor doktorlar, öksürük şuruplarından da alıp koyayım eve en iyisi
canım bizimde o dönemde serum fizyolojik aferin ve seklor öksürük surubu vermislerdi tesssin dedigi gibi aparatla acmaya çalış bakalım ben becerememistim bide dr gunde bi çay bardağınin 4 te biri kadar ıhlamur verebilirsin demistil

Selamun aleyküm kızlar sizi cok özledim en iyi yer burdan devam etmek oglum büyüdü 8 buçuk aylık olduk en son 6 ay aşıda 11 kilo 76 cm geldi dişlerimiz 6 tane çıktı ek gıda olayı tam bi fiyasko yemiyor ful meme yani emeklıo uzandığı yerden kalkıp oturabilio yorulmaksızın bütün evi emeklio ablası ile cok kavga ediyor koltuğa tutunup yürüyor adını anlıo simdilik bu kdr aktiv olduğum sürece yazıcam sevgiyle kalın
canım geçen aklım gelmiştin naaptı diye kayinvalideyle o kadar işin gücün arasında ama maşallah oğlana gurubun tosuncugu galiba

bende simdi kaynatacam kuzu kemiği daha yeni basliyacam kemik suyuna peki kızlar kemiksuyu koyduktan sonra ekstradan başka yağ koyuyormusuz

Biberon kullanan anneler biberon başlıklarını değiştirdiniz mi? ben hala 1 numara kullanıyorum yani 6 Aydan sonra değiştiriliyor sanırım ama değiştirmedim daha

Biberon kullanan anneler biberon başlıklarını değiştirdiniz mi? ben hala 1 numara kullanıyorum yani 6 Aydan sonra değiştiriliyor sanırım ama değiştirmedim daha
Her ay yeniliyorum.ama numarasini bu ayimizi doldurunca yani mamanin 2 numarasina gecince degistirecegim

Canım allah razı olsun cok iyim kayınvalide ile ayırdım evi yani şöyle teraslı aldık yeme içme hariç hep evimdeyim oğlum doğduğundan beri tosun inanırmısın anne sütü ama 1 aydır almamış çünkü sütüm ve ek gıda az alıyor bide cok hareketli banyodan salonda buluom :)
canım geçen aklım gelmiştin naaptı diye kayinvalideyle o kadar işin gücün arasında ama maşallah oğlana gurubun tosuncugu galiba

Bizim yeme düzeni çok kötü ya ne verecegimi bilmiyorum bazen nette bulup yapıyorum ama söyle bi düzen oturtamadım

Evet. Ayına uygun başlığı kullanıyorum. Şu an 3 numaradayım.

kızlar benim oğlan emekleme için hiç çaba sarf etmiyor. belini kaldırmıyor . sizinkiler hepsi emekliyor mu

X