2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım benim normal doğumdu. Ben şuan hamilelik kilolarımı verdim göbekte çok az bir sarkma var. Onuda internetten izlediğim bikaç videoyla düzeltmeye çalışıyorum.

İşte sorun şu ki bursadayken o geleceğimiz gece ağladığı içinmi bilmiyorum geldiğimizden beri saat başı uyanıyor. Ayrıca beşikte uyumuyor yere yatak yaptım orda döne döne uyuyor telsiz almadığıma pişman oldum ama şuan gık dese uyanıyorum kapıkarımız açık bitişik doğduğundan beri sadece bir kere ağlamasına uyandım uykum hafiftir. Bursada füzen altüst oldu gitti keşke gitmeseydim dedim yani :\ . bence de artık kocanı isyan ettirme biz ayrı uyuduğundan beri çok rahatsız korkudan sarılamıyorduk uyanıcak diye sarılmayı bırak yatakta dönemiyorduk .

Sivilce gibi kırmızıydı canım

lethem aslında dr lar antibiyotigi hemen yazmıyorlar artık bu nasıl oldu da vermiş acaba kendi çocuklarına da hemen basliyorlarmi çok insafsizlar

Ya sorma ben kullanmasak dedim daha kötü olabilir dedi. Ama hiç güvenilir gelmedi bebişe bi Dr bulamadık her seferinde başka Dr deniyoruz. Şuan hala burnu akıyor ve genelde tıkalı. Sürekli serum fizyolojik kullanıyoruz.

Kızlar ben hasta oldum bu sefer de. Ateş ağrı sızı dün mahvoldum evde maskeyle geziyorum. Ne zormuş hastalık halleri. Bebişim de hasta olduğundan beri hiç bir ek gıdayı yemiyor hiçç. Bebe bisküvisi yerdi en azından ben işteyken yok kesinlikle sadece meme istiyor o da çok yok artık sağıyorum az çıkıyor

Canım benim normal doğumdu. Ben şuan hamilelik kilolarımı verdim göbekte çok az bir sarkma var. Onuda internetten izlediğim bikaç videoyla düzeltmeye çalışıyorum.
Normal doğumda hareket yapmak çok sıkıntı değildir belki ama sezeryanda yanlış hareketin kalıcı şekil bozukluğuna sebep olması gözümü korkuttu. Benim bir düzine olumsuzluktan dolayı veremediğim,üstüne aldığım kilom da var. Belki aynı dertten muzdarip olan vardır diye ama herkes kurtulmuş galiba

benimde göbek fos olduğu için bi hamile gibi bi dümdüz birşey anlamadım :\ son bir kilom kalmıştı şuan iki buçuk kilo geri.aldım sütüm hiç olmadığı için dert etmiyorum tıka basa yiyince anca sütüm oluyo normal yiyince hiç ama hiç olmuyor
çok geçmiş olsun benimde sütüm çok ama çok azaldı gitgide yavaş yavaş azalıyo çok üzülüyorum tamda bebeğim memeyle barışmışken 3 saate çok az doluyo :\ . inş en kısa zamanda herkes iyileşir herkes hasta. Sütümüzde artsaydı bi niye bu kadar nazlı bu sütler anlamıyorum

Keşke benim de fazla kilom o kadarcık olsa

Keşke benim de fazla kilom o kadarcık olsa

İşin aslı ben hepsini verdim, hatta -1'im ama akşam göbek biraz çıkıyor maalesef. Ne yapmam lazım araştırmadım bile ama bir el atmak lazım da yanlış bir şey yapmaktan da korkuyorum. Spora da gidemem maalesef, kaldım böyle iki arada :)

Bakalım bu ay iğne yaptırıcam hastalanınca ozaman artık:))

Verirsin acele etme senin kız hareketlensin hiçbirşey kalmaz bunlar bizi iskelet bırakmasa şükredelim. Kaç kilosun ayıp olmasa ben 162 boy 59 BUÇUK kiloyum . Ama tabi çok şişman duruyorum irileşmişim neyse
Benim boy 158, kilom en son 3 ay önce tartılmıştım,tartıları göresim yok 61 idi. Gitse gitse 2 ya da 3 gitmiştir 3 aydır. İdeal kilom 51. Çok pis duruyor bu boyda bu kadar fazlalık. Hareketlenmesini beklerken ben iyice kendimdrn soğuyabilirim gerçekten, çok fena bi görüntü teşkil ediyorum

Kızlar doktoru hap öneren varmı varsa hangi marka birde adetin kaçıncu günü alınıyor bugün 2. Günüm geç kalmayayım ben eşimin korunmasından hiç hoşlanmıyorum

Bebek uyusun ayağımda şimdi gidip kendimi atıcam balkondan ayyy daha ne olsun yaaaa boyuna göre iyi acaba 155 70 kilo falanmı dedim bende kendi kendime ama imkanı yok diyordum. Çoğu gitmiş azı kalmış bende 51 le evlendim istemeden vermiştim benim ideal kilom 54 yada 56 çok yazıflık yakışmıyor :\ . sen verirsin emin ol hamileyken bile çok güsel spor yapıyordun yine yaparsın bende de kala kala bacaklar sağlam kaldı kollar göbek yumoş yumoş göğüsler hiç söylemiyim emzirme bittikten sonra estetik istiyorum. yavaş yavaş insan toparlıyor. Maalesef sezeryandan dolayı vücut çabuk toparlayamıyor yengem 22 kilo almıştı benden 1 ay sonra doğum yaptı göbeği bile sertleşmiş toparlanmış

Ne güzeeeel maşallah sana
Yanlış bişey yapma korkusu bende de var işte. Bi de mesele zayıflamaktan öte sıkılaşmak gerçekten. Bu on kiloyu verip sarkık sarkık kalakalmak var
Ben yüzmeye başladım ama o kadar yoruluyorum ki iş güç,uykusuzluk..havuzda yürüyüp geliyorum resmen:/

10 kilo az mı lifeeee 158 boyda,ne kadar fazla hem de.. sezeryan evet çok sıkıntılı her anlamda..göğüsler için plates çemberi,topuyla falan çalış...benim de devasa boyutta onlar

Saol canım inşallah herkes iyileşsin Bebişler hasta olmasın
Benim zaten hiç 3 saatte dolmuyordu 5-6 saatte dolardı şimdi o da olmuyor. 6. Aydan sonra azalır ama bebeğe yeter demişlerdi.

bunu da yemedi ah sorma tepkileri cok fena bagirsak kanamasi hickirik pisik dokuntu, gecen gun hunnap yedim o da alerji yapti duzelmesini bekliyorum. 7 aylik
olmak uzere hiiic bise yemio sutte azaldi bende napicam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…