2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Adet ağrısı gibi ağrılarınız oluyor mu kızlar, bunlar normal değil mi? Bel ve bacaklarım adet olacakmış gibi ağrıyor bazen sonra geçiyor. Böyle olunca kanamam olacak sanıyorum çok korkuyorum.
Benimde kasiklarim cok agriyor arada birde belim agriyor.bacaklarmda tam dayak yemis kadar agriyor niyeyse :işsiz:

Avcılardayım bende 2. Gebeligim kızım 3 yasında simdide 8 haftalık hamileyim bakalım naısl olucak agzımda hep garip bi tat var sürekli bisiler yemek istiyorum korkuyorum cok kilo alıcam diye

Canımçok geçmiş olsun. Ben de kaderciyim. Olacağı varmış. Bu da Allah'ın bir imtihanı. Benim ne kanamam ne birşeyim hiç birşey yoktu düşük yaptım kürtaj oldum. İnşallah ilerde sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz.
Peki nasıl anladınız dr da mı öğrendiniz. Çok geçmiş olsun

Avcılardayım bende 2. Gebeligim kızım 3 yasında simdide 8 haftalık hamileyim bakalım naısl olucak agzımda hep garip bi tat var sürekli bisiler yemek istiyorum korkuyorum cok kilo alıcam diye
Bn de beylikdüzü. Hangi dr.a gitmeyi düşünüyorsunuz? Bnm ilk hamileliğim öyleydi. Şimdi de iştahım başlarda hiç yoktu, yeni yeni iştahım oluyor. İnan iştahlı olma daha iyi. Ekmek ve yağlı yiyecekler çok yeme yeter.

Peki nasıl anladınız dr da mı öğrendiniz. Çok geçmiş olsun
Kontrole gittiğimizde anladık kese görünmedi hcg 6000 olmasına rağmen araştırdılar beklediler, dış gebelik mi vs. Normal gebelik fakat gelişmiyordu kürtaj oldum. Ama kırmızıyı bırak bir damla kahve akıntım bile gelmemişti

Ay sagol canim baskalarinindan da normal olmasini duymak rahatlatiyor beni :)
Canım benimde sürekli beyaz ve açık sarı akintim var sürekli. Geçen hafta da sadece bir kere 1 damla kahverengi akinti geldi. Beyaz sarı akintilar normal. Bunlar gebelik boyunca devam edecekmiş surekli

Kontrole gittiğimizde anladık kese görünmedi hcg 6000 olmasına rağmen araştırdılar beklediler, dış gebelik mi vs. Normal gebelik fakat gelişmiyordu kürtaj oldum. Ama kırmızıyı bırak bir damla kahve akıntım bile gelmemişti
Bn de hep bunu düşünüyorum. Bn farketmeden olur mu diye oluyormuş. Çok geçmiş olsun.

Hoşgeldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Bende de çok iştah var özellikle gece yatağa yatınca çok acıkıyorun bende korkuyorum ama bebişim büyüsün o bana yeter :anneadayı:

Bn de hep bunu düşünüyorum. Bn farketmeden olur mu diye oluyormuş. Çok geçmiş olsun.
Oluyor ama kafana takma sakın acaba olmuş mudur diye. Herşey olacağına varıyor erken öğrenmen bu durumlarda birşey değiştirmiyor. Erken hafta gebeliklerde düşükler önlenmiyormuş kromozal bozukluktun oluyormuş çoğu. Ne yaparsan yap düşüyormuş.

Kızlar bugün gene üstüme bi umutsuzluk çöktü korku girdi içime. Şimdi cuma günü biz keseyi gördüğümüzde kese 12mm di. İnternette okuduğum bilgiye göre 12 mm olduğunda yolk sak görülmesi gerekiyorms. Bnde hicbsy görülmedi. Çok korkuyorum boş gebelik diye :KK43:

Kızlar bugün gene üstüme bi umutsuzluk çöktü korku girdi içime. Şimdi cuma günü biz keseyi gördüğümüzde kese 12mm di. İnternette okuduğum bilgiye göre 12 mm olduğunda yolk sak görülmesi gerekiyorms. Bnde hicbsy görülmedi. Çok korkuyorum boş gebelik diye :KK43:
Duygu dalgalanmaları yaşamamız gayet normal canm , hepimizde var bu , ben daha keseyi bile görmedim , bence pozitif düşün ki herşey iyi olsun inşallah :dua:

Ben de senin gibiydim.ilk günden beri birşey olcak korkusu zehir etti hayatımı.ama bu korku annemde de olduğu için daha da tetikledi beni :)
Geçen hafta doktora gittim. Beni öyle rahatlattı ki anlatamam.biz aksi birşey demedikçe gebelik sağlıklıdır Dedi.kötü birşey olsa da bunu söylemekten çekinmeyiz falan Dedi.15,20dakika telkin etti beni.
İnan olumsuz birşey olsa doktorun çekinmez söylerdi sana da.birşey olacaksa oluyor engel olamıyoruz.dua edip beklemekten başka çaremiz yok.Allah sağlıcakla kucağımıza versin evlatlarımızı inşallah...

X