2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ay ne güldüm :)) hava hoş tabi erkeklere olan bize oluyo bak büyüt ilgilen uykusuz kal...
Heh bide yaptığımı beyenmez şimdi beyfendi hem zeki hem hamarat hem sevecen ister herdaim hem hem hem uzuyup gidiyor böyle ozaman dikkat edecek kusura bakmasın :KK11:
Boşver bunları büyütüp tadını çıkaralım. Bu arada peşpeşe ikitane diye bağıran ben ne hale geldim o_O

Heh bide yaptığımı beyenmez şimdi beyfendi hem zeki hem hamarat hem sevecen ister herdaim hem hem hem uzuyup gidiyor böyle ozaman dikkat edecek kusura bakmasın :KK11:
Boşver bunları büyütüp tadını çıkaralım. Bu arada peşpeşe ikitane diye bağıran ben ne hale geldim o_O
Valla şahsi fikrim tek çocuk yeterli insan kendini parçalık sonra valla sınır uykusuzluk kafayı yicem hiç biseye yetişemiyorum eski sitede bi komşum vardı arka arkaya 3 çocuk benim ozaman tekti valla 1 ide çocuk 3 üde en iyisi tek demişti neyse ben kardeşşiz bırakmak istemedim sadece ama bilmiyorum belki ilerde iyi yapmışı derimde şu an iç karartıcı bi durumdayım

Valla şahsi fikrim tek çocuk yeterli insan kendini parçalık sonra valla sınır uykusuzluk kafayı yicem hiç biseye yetişemiyorum eski sitede bi komşum vardı arka arkaya 3 çocuk benim ozaman tekti valla 1 ide çocuk 3 üde en iyisi tek demişti neyse ben kardeşşiz bırakmak istemedim sadece ama bilmiyorum belki ilerde iyi yapmışı derimde şu an iç karartıcı bi durumdayım
Bana kalsa yeter tabi ama kardeşi olması şart ben 2 tane daha düşünüyorum ama epeyyyyy ara lıklarla nasip artık gerisi ne desek boş

ilk kızımı gençliğin verdiği kuvvetle heyecanla büyüttüm zorlukları oldu tabiki ama çok akıllı ve yaşına göre olgun ve sakin bi çocuktu ikinci kızım inatçı ağlama nöbetleri olan dediğim dedik biraz zor bi cocuktu o küçükken derdim ki allah isteyene versin bize yeter iki tane o kadar yorulmuştu ki araları 3 buçuk yasti küçük beni çok zorlamisti hele de büyüğün okul çağı geldiğinde elinde iki yaşında bi çocukla hergün okula git gel ....neyse zaman geçti buyuduler bi tane daha yapalım dedik olmadı hep düştü bebekler düştükçe icim deki özlem hasret ve burukluk artti çocuklar da bu arada kardeş (bebek) özlemiyle yandilar çok şükür rabbim nasip etti gülsümümüzü kucagimaza aldık ve kızlar hiç kucaklrindan indirmiyorlar küçük annelerim benim onlar.Onların sayesinde hiç zorlanmıyorum herşeyi kolay geliyor bidigimin neyse diyeceğim odur ki kızlar zaman ne gösterir ne yaşatır bilemeyiz şimdiden konuşmamak erken karar vermemek lazim

İkinci diş de patladı valla dün gece 20 dakikada bir uyandık herhalde. Bu artık böyle gider huzursuzluk da var tabi şimdilik ishal ateş başka birşey olmadı annem kehribar kolye getirecekti o gelene kadar dişler çıktı:KK45:

İkinci diş de patladı valla dün gece 20 dakikada bir uyandık herhalde. Bu artık böyle gider huzursuzluk da var tabi şimdilik ishal ateş başka birşey olmadı annem kehribar kolye getirecekti o gelene kadar dişler çıktı:KK45:
ohh maşAllah hayırlı olsun ben bilmiyorum kehribar kolye ne için oluyo.
Cnm sana özelden mesaj atsam bakarmısın bizimki de huzursuz çok kabarmamış nezaman gelir merak ediyorum

Tabii bakarım LifeandFeel LifeandFeel benimkini de cekip koyabilirim ama uğraşıyoruz çekemedik daha dişleri.
Bir de kızlar bebişlere önereceğim başka birşey de şisme boyun simiti. Bizim küvet genis icinde dört dönüyor bayiliyor oğlum resmen ayaklarını ellerıni kullanarak hareket ediyor çıkınca ağlıyor kaslarını geliştiriyor haftada birkaç kez oynatıyoruz şişme havuz da olur soguk su sevmiyor ama normal banyo suyu ile çok güzel oynuyor.

Aslında hiç anlamadık biz diş gelecegini 2.5 ayından beri yani 2 aydir yaklasık salyasi çok ve herşey agzındaydı ama diş diye düşünmemiştik huzursuzluk değil de yerinde duramama var zaten hep meraktan emmiyor bile

Tabii bakarım LifeandFeel LifeandFeel benimkini de cekip koyabilirim ama uğraşıyoruz çekemedik daha dişleri.
Bir de kızlar bebişlere önereceğim başka birşey de şisme boyun simiti. Bizim küvet genis icinde dört dönüyor bayiliyor oğlum resmen ayaklarını ellerıni kullanarak hareket ediyor çıkınca ağlıyor kaslarını geliştiriyor haftada birkaç kez oynatıyoruz şişme havuz da olur soguk su sevmiyor ama normal banyo suyu ile çok güzel oynuyor.
onu gördüm bayıldım ilk fırsatta alıcam bence kasları için çok iyi :))

Kehribar kolye ben de bakıyorum, alcam inşaallah sofi&maya sertifikalı gönderim yapıyormuş aslında çok var sertifikalı gönderen ama bu markada karar kıldım :)

H hayatmasal canım boyun simidi çok çeşit var, fiyat aralıkları da baya fazla hatta sen memnun kalmışsın markası nedir acaba? Acıtmasın rahat olsun, hazır sen biliyorken paylaşırsan sevinirim :) su kuşum baya sevinir :))

Kızlarrr dönüyo mu derken :) emerken dönğyo gibi demiştim ya oynarken de yapıyo yatağında da yapıyo dönmeye başladı hem sağ hel sol dönüyor.bugün sabah yatağa bırakmıştım olmayan kıyafetlerimi kaldırdım :) bi baktım kafayı kaldırmış bana bakıyo sorularım yanıt buldu kızım buraya yazmamı bekledi herhalde:)

Kehribar kolye alanlar memnunsanız nerden aldığınızı mesaj atar mısınız benim kız gıdıklı baya olur mu acaba

Benimki dönmüyor, sırt üstü yatarken kafayı da kaldırmıyor :)) 10 Mart doğumlu
:) her çocuk farklı gelişiyo bugün anladım komşum geldi bebeğiyle bugün.oyun halısına koy oynar belki dedim anammm bi baktım çocuk halıda dört dönüyo benim kızın nazik dokunuşları nerdeeee çocuk oyuncakları döver gibi oynadı bi de yüz üstündrn tersine dönüyormuş biz daha o aşamaya gelemedik hatta yüzüstü durmaktan nefret ediyo bi babası tutuyo nasıl yapıyosa ben de basıyo yaygarayı :)) bu araa bebek daha 3,5 aylık

:) her çocuk farklı gelişiyo bugün anladım komşum geldi bebeğiyle bugün.oyun halısına koy oynar belki dedim anammm bi baktım çocuk halıda dört dönüyo benim kızın nazik dokunuşları nerdeeee çocuk oyuncakları döver gibi oynadı bi de yüz üstündrn tersine dönüyormuş biz daha o aşamaya gelemedik hatta yüzüstü durmaktan nefret ediyo bi babası tutuyo nasıl yapıyosa ben de basıyo yaygarayı :)) bu araa bebek daha 3,5 aylık
Erkek mıydı diğer bebek erkekler hırçın oluyo zaten ve sanırım biraz daha hareketli oluyorlar amaan sonuçta kısmetse hepsi eşıtlencek bi kaç aylık fark atabilip bebekler ama sonuç hep aynı :)

Ben kehribar kolye hiç düşünmedim ya hani ne bilim bebeğin vücudu süksinik asit mi ne onu emiyormuş da kullandığımız en basit ilacı bile kırk kere düşünüyoruz güvenemedim.Vücuduna giren şeyin böbrekleri karaciğeri için nasıl bir etki yarattığı meçhul devamlı ağrı kesici özelliği olan bir şeyi niye vücuduna alsın ki? Hepsinden öte koparıp yutma ihtmali çok fazla bence açıkçası allah korusun.

Son düzenleme:
benim yeğenim yakuptan 3 hafta küçük sıpa kilolu da bi sn durmuyo çok güzel kaldırıyo başını her bebeğin kendine has karakteri var şimdiden kıyaslamamak lazım bunu zihnimizden atmamız lazım bence yoksa bu böyle sürüp gider olan kuzulara olur.

dediklerinin hepsi bizde mevcut yemek konusuda dahil yanında birşey yiyemiyorum alerjisi olduğu için yoksa bir çırpınıyor heyecanla taki verene kadar. Birde biz çok güzel 2 tur filan dönüyoruz sırtüstünde dönüyo yani ama herzaman değil 2,3 tur sonra beceremiyor.
Canım hem kıyaslamamak lazım zihnimizden atmamız lazım demişsin hem sen kendin alttaki mesajda oğlunun döndüğünü falan yazmışsın....

X