2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar oğlum dünden beri kaka yapmadı. Sadece anne sütü veriyorum. Bebişi böyle olan var mı?

Hangi kan damlsını kullanıyorsunuz kızlar değiştiricem karın ağrısı ve kulakta kabuklanma yaptı kızıma ferrum hausman markası.doktor 4 e böl demiş denemicem bile

Kızlar yaaa off kızımın kulak arkasında kuru açık kahve rengi bişe çıkmış diğer kulağında da belli belirsiz var.alerji olmaz herhalde şu saatte alerji olunca nasıl oluyo bilen duyan yazsın :KK43:

Kan damlası karın ağrısı yapıyo acayip ferrum hausman başka damlata geçmek istiyorum ağlayıp duruyor gün boyu
Benim kizlar ferrumu kullanamadi. İshal karin agrisi huzursuzluk yapti.
Zaten ben paraben den giciktim ilaca ama pramature olduklari icin mecbur verdim sonra huzursuzluk yapinca degistirdik. Yurtdisindan kan damlasi aldik. Simdi onu rahat kullaniyorlar .

Amway ın leke çıkarıcı spreyi var pazarlara bile geliyo artık yıkamadan önce sık at hem beyaz hem renkli için her lekeyi çıkarıyor.
Anway leke cikarticisi kimyal mi yoksa bitkisel mi ? Ben camasir suyu leke cikarisi fln kullanmiyorum. Bebeklere ozel bitkisel leke çıkarıcı aldim hic bir ise yaramiyor

Benim kizlar ferrumu kullanamadi. İshal karin agrisi huzursuzluk yapti.
Zaten ben paraben den giciktim ilaca ama pramature olduklari icin mecbur verdim sonra huzursuzluk yapinca degistirdik. Yurtdisindan kan damlasi aldik. Simdi onu rahat kullaniyorlar .
Daha önce sordum ama görmediniz galiba, kan ilacınızın adı nedir? ( yurtdışından gelenin) bizim doktorumuz ferromixin önerdi, onu kullanacağız ama 6. Ayda tahlile göre vereceğiz. Bir de ek gıda miktarınız çok değil mi kızlar, biz 3 ay tattıracağız sadece.

Daha önce sordum ama görmediniz galiba, kan ilacınızın adı nedir? ( yurtdışından gelenin) bizim doktorumuz ferromixin önerdi, onu kullanacağız ama 6. Ayda tahlile göre vereceğiz. Bir de ek gıda miktarınız çok değil mi kızlar, biz 3 ay tattıracağız sadece.
Novaferum . Ferromixini de soylemisti doktorumuz ama biz ek gida mya geçmediğimiz icin o donem onu kullanamadik. 6. Aydan sonra buna gecebiliriz demisti. Birde bizimkilerin kilosu azdi ozmn icindeki demir orani fazla idi.
Ek gida bir cay bardagini gecmemeli dedi pure icin benim doktorum. Blw yapacaksa zaten sadece tadim oluyor cocugun istegine gore

Hiç bir şeyden çekinmedim, şu ek gıdadan çekindiğim kadar :) nedense pek bir tedirginim bu konuda, herkes farklı bir şeyler yapıyor ve öneriyor sana, yöntemler, öğünler, tarifler o kadar başka ki. Şu 5 aydır iç güdümle büyüttüm hep oğlumu, yine en iyisi öyle olcak galiba. Kasmadan gitmek lazım, yoksa durup dururken stres sahibi oluyorum. Ama 1 yıla kadar sütümün de azalmaması için gerçekten "ek" gıda kapsamında ilerlemek gerekiyor, onu çok iyi anladım. 1yaşından sonra daha kolay sanırım artık ortak yemekleri yiyebileceğimiz için. Şurda 1 ayım var, hayırlısı :))

Hiç bir şeyden çekinmedim, şu ek gıdadan çekindiğim kadar :) nedense pek bir tedirginim bu konuda, herkes farklı bir şeyler yapıyor ve öneriyor sana, yöntemler, öğünler, tarifler o kadar başka ki. Şu 5 aydır iç güdümle büyüttüm hep oğlumu, yine en iyisi öyle olcak galiba. Kasmadan gitmek lazım, yoksa durup dururken stres sahibi oluyorum. Ama 1 yıla kadar sütümün de azalmaması için gerçekten "ek" gıda kapsamında ilerlemek gerekiyor, onu çok iyi anladım. 1yaşından sonra daha kolay sanırım artık ortak yemekleri yiyebileceğimiz için. Şurda 1 ayım var, hayırlısı :))
Gerçekten zor ek gıda yeme alışkanlığı kazanıcaklar ama dediiin gibi ne nekadar nasıl verilir bir sürü şey var kafa karışıyo bende alerji olmasına rağmen içgüdülerime göre hareket ediyorum en iyisi :KK66:
Kızlar saçlarım acayip dökülüyor yaa kel kalacam bu gidişle :KK43:
ay senmi benmi ben saç kesicektim okadar ağırlaşmıştı ki kafamı kaldıramıyordum 2 gün içinde yarısı gitti eşim inanmaz diye resmini çektim şok oldu şuam kuş gibi hafifledim kesmedim de amaaa kel kalıcaz galiba :KK43:

Gerçekten zor ek gıda yeme alışkanlığı kazanıcaklar ama dediiin gibi ne nekadar nasıl verilir bir sürü şey var kafa karışıyo bende alerji olmasına rağmen içgüdülerime göre hareket ediyorum en iyisi :KK66:
ay senmi benmi ben saç kesicektim okadar ağırlaşmıştı ki kafamı kaldıramıyordum 2 gün içinde yarısı gitti eşim inanmaz diye resmini çektim şok oldu şuam kuş gibi hafifledim kesmedim de amaaa kel kalıcaz galiba :KK43:

Valla tahlil mi yaptırsam napsam diyorum avuç avuç dökülüyor.

Arkadaşlar bebişi 5. Ay kontrolüne götürdüm farklı bir dr a gittik bu sefer. Diğerleri 6. Aya kadar hiç su verme diyordu bu da yaz bebeği ver dedi.
Ek gıdaya yavaştan tattırayım mı dedim anne sütü altın değerinde devam dedi. 6. Ay bitmeden ek gıda yok dedi. Ama ben elma suyu bi gün de şeftali suyu tattırdım gitti :işsiz:

Tadımlar genelde 45 gün sürüyor 3 ay tadım da fazla sanki.15 besinle bile epey bir şey yapılabilir oluyor.

Canım blw de yapsan klasik de sağlıklı besinlere yer ver hep.Mevsim sebze ve meyveleri.Özellikle bizim ek gıda dönemimiz sebze yönünden zengin olacak bol bol her sebzeyi ver alışsın damak tadı.Şekerli paketli katkılı gıdalarla ne kadar geç tanışırsa o kadar iyi.Çalışıyor musun bilmiyorum ama çalışmıyorsan işin daha kolay her şeyi evde kendin yapabilirsin.Blw türkiye grubundaki tarifler çok güzel ve bebeklere uygun şekerden tuzdan sağlıksız unlardan saçma sapan gıdalardan uzak tarifler , tavsiye ederim ki zaten takip ediyordun sanırım.

X