2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ebede bana çok kızdı sütüm yok diyince soktu gün da gelmese bile bebek çeker getirir dedi birde hangi göğüste bıraktıysan ondan başla dedi öyle yaptığından beridir göğüslerim doluyor hamdolsun.

Çok su içmekte süt yapıyor. Hatta yegane şey diyebilirim. Birde yumuşak meme daha yağlı daha güzel süt demekmiş

Bizimde aynı sıkıntımiz vardi ilk 6 ay cok onemli dedi doktorumuz. 1 ay fizik tedavi gorduk.simdi evde kendimuz egzersiz yapiyoruz. Ama bir gun yapmayalun hemen diger tarafa yonleniyor.kontrole gittiginiz dontora soyleyin mutlaka
Bizim de sıkıntımız bu.yazmıştım hatta hareketlerle sola bakıp yatmasını sağlıyoruz.hep solda oyuncak veriyoruz soldan konuşuyoruz.fizik tedaviyi çocuk doktoru mu ortopedi doktoru mu verdi merak ettim.ortopediye götürücem çünkü

Bizimki gibi aynı hep soluna yatırıyorum arkasına yastık koyuyorum.1,5 ay sonra tekrar bi kafa ölçümü alacaklar hareketler verdiler sol kasın açılması için elimizden geldiğince yapıcaz artık.ilerlerse yamukluk kasklar var tedavi amaçlı.sizinkinn simetrisi bozuldu mu peki sadece arka mı bozuldu

Süt konusu konuşulmuşken hazır ben de bir şey sorayım. Dünden beri kızım bir göğsümü emerken diğeri akıyor, gece ve sabah uyandığımda ikisini de akmış buldum. Bu nedne olur 2 gündür? Neredeyse 4 aylık olduk ama sanki lohusa gibiyim

Canım kilo yapsın diye değil aç kalmasın diye çok aç olduğunda veriyorum inadı kırılıyor emiyor ondan sonrada hamdolsun yoksa bebeği besleme maksatlı asla istemem de zaten
Çok su içmekte süt yapıyor. Hatta yegane şey diyebilirim. Birde yumuşak meme daha yağlı daha güzel süt demekmiş
Bilmiyorum ama benim göğsüm dolu olduğunda bebeğim kendini toparlayıp kilo alıyor herkeste farklı demekki
sütün çoktur cnm oksitasin salgılanıyordur ondan olabilir oksitasin salgılanınca da süt akarmış :) bende artık olmuyor o

Ay ağzın bal yesin keşke öyle olsa da mama takviyesini kessem :)

Cok gecmis olsun insanlik mi bu celik kapi bide.sen icini ferah tut bizimkide dusunce dr giþik hemen kirik cikik birsey olsa cok aglar.basi deymemkstir biseycik olmaz . Ilk 2 3 saat bn uyutmamistim ama dr umuz uyutabilirsin demisti muayinesinj yapinca

Ay ağzın bal yesin keşke öyle olsa da mama takviyesini kessem :)
Canım emzirme sanatı grubunda adminler kademe kademe kestiriyorlar mamayı.3 güne bir 30 cc şeklinde.İstersen oraya post aç yardımcı olsunlar seda hanım var o baya iyi.Emzirme konusunda ufkum açıldı diyebilirim üstelik 2. Çocukta :))

Yumuşak göğüs yağlı süt hakkaten sıktığınızda ya da sağdığınızda gelen sütten bile anlarsınız.Dolu göğüste sıkınca su giib geliyor süt.Benim kız hiç sevmiyor yumuşak göğüs ama zıplatarak tutturuyorum çünkü göğsüm yumuşadı süt yetmiyor az geliyor ondan sinirleniyor dediğim hafta çok iyi kilo almış.Demek ki yok sandığım göğüste gayet iyi süt var benim kız mızıkçılık yapıyo :))

Kizlar biz 5 aulik olacagiz yarin dr kontrolumuz var..burasi asiri sicak bn su veriyorumm kasikla veriuorum bizimki baya baya istiyor ama su ictigi icjn az emme durumu yok sujur
Kizlar buzimki cumartesi aksam uzeri ateslendi 37.8 oldu gecede hep o seviyede soydum su koydum dus aldirdim geceyi atlattik sabah da 38.2 olunca calpol verdim gene dizlerime ekle,lerime islak bez koydum sjkur gecti. Bn surda hata yaprim galiba klimamiz yazlikda bizde bi 15 gun daha burdayiz kapilari oemcerileri actim banyodan sonra da en esen yrre yatirdim o carpti bnce

Geçmiş olsun canım olabilir klimayı ayarlayabiliyonda cam kapı daha tehlikeli

Ben onu denedim de olmadı benim kızın çişli bezleri yetmedi.

Yumuşak göğüsle oğlumu 2 yıl emzirdim ben gayette yetti ilk 6 ay sırf süt içti ek gidasida tatma amaçlıydı ana öğünü hep süttü

Maşallah süt çok demekki canım sağ istersen emzirdikten sonra

canım ben guruba üye olmak için form doldurduk ama cevap gelmedi onay mesajı mesengerdan mi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…