2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar dün ilk defa oğlumla dışarı çıktım ona Bebek arabası aldım arabayı almışken çarşıyıda turladım ordan da sahile gittim tabi bunları gündüz sıcağında değil:) akşam 8 gibi çıktım yinede çok sıcaktı. Ama bunları yapmak benim için büyük değişiklik Nasılda özlemişim dışarı çıkıp gezmeyi eski günlerim aklıma geldi:KK66: aldığım Bebek arabası inanılmaz hafif ve sürüşü çok rahat markası Kraft pop almayanlara tavsiye edebilirim.
Ben malesef dışarı adım atamıyorum 2 taneyle imkansız araba kullanmak zorundayım biraz şehit dışındayım ee arabada arkadayken bile başedemiyorum 2 sini arkaya koyup araba hiç kullanamam

Eklentiler

• IMG_20170702_215012.jpg
    IMG_20170702_215012.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 84
ben mecburiyetten günde bir kere filan muhallebi veriyorum cnm Formul mama içemedi bizimki dokunuyor sütte az olunca doktor aç bırakma dedi idrar yolları enfeksiyonundan dolayı

Tüh ya çok kötü olmuş çok geçmiş olsun et cnm tabi ki şikayet sana ve bebeğine o korkuyu yaşatmış pislikler nekadar düşüncesizler gidin erkekler tuvaletinin kapınısını bozuk kırık bırakın emzirme odası ne demek yasa ihmalinde böylesi

Bizimki 2-3 gündür gece uyumakta zorlanıyor. Sık sık uyanıyor ben de bittim uykusuzluktan. Sıcaktan mı diyorum annem doymuyordur diyor. Dr kontrolü var soracam en azından yatmadan önce versem mi diye.

Kızlar Allah rızası için bana bebeğinin kakası normal olan biri kaka resmi atabilirmi çok merak ediyorum nasıl birşey normal kaka :KK70:

Ben de bi kez bakmıştım netten :bicak: atayım yarın ben de :KK45:

Kızlar merhaba havalar çok sıcak su veriyo musunuz?
Birde çişi kokuyo sanki sizde de var mı
Benmmkız beyaz tenli kucakta durunca bacakları morarır gibi oluyor normal mi acaba??

Annem verelim diyor ama ebe kesinlikle anne sütü yeterli dedi. Ne zaman isterse emzir dedi ama yumuşak göğüslerim onca terliyor. Susuz kalırsa diye düşünmüyor da değilim.

Bizimki 2-3 gündür gece uyumakta zorlanıyor. Sık sık uyanıyor ben de bittim uykusuzluktan. Sıcaktan mı diyorum annem doymuyordur diyor. Dr kontrolü var soracam en azından yatmadan önce versem mi diye.

Ben de bi kez bakmıştım netten :bicak: atayım yarın ben de :KK45:

Annem verelim diyor ama ebe kesinlikle anne sütü yeterli dedi. Ne zaman isterse emzir dedi ama yumuşak göğüslerim onca terliyor. Susuz kalırsa diye düşünmüyor da değilim.
bencede aç ve susuz dur cnm bizimki de bu akşam kıyamet kopardı un muhallebi si verdim meme tutmadı sinirden yine susmadı yedi bitirdi su verdim sustu yattı çok şükür ama baya yordu beni bir iki çaykaşığı ver istersen bu yaz çok sıcak süt yetmiyor dudakları kupkuru oluyor benim yavrumun. Yarın bekliyorum :)))

sizce bu normal bir kaka midir?
bence normal benimde bu aralar öyle

benim kız bugün inadına yapmadı :KK70: bizimkiside böyle bazen biraz daha sarı oluyor.
1 kez sabah yapıyor, 1 kez de akşam üzeri banyodan sonra kesin. gündüzleri bezini uzun süre almıyorum ben 1 veya 2 kez yapıyor . bazen gece uyurkende yapıyor. yani ortalama 4 kez falan

benim kız bugün inadına yapmadı :KK70: bizimkiside böyle bazen biraz daha sarı oluyor.
1 kez sabah yapıyor, 1 kez de akşam üzeri banyodan sonra kesin. gündüzleri bezini uzun süre almıyorum ben 1 veya 2 kez yapıyor . bazen gece uyurkende yapıyor. yani ortalama 4 kez falan
Yarına sayfa kakadan geçilmicek desene ay çok güzelll :KK70: bende paylaşıcam yarın artık

Kızlar merhaba, bende 17 mart annesiyim. Her ne kadar yazmamış olsamda başlığınızı hamilelik döneminde takip etme fırsatı buldum ve benimde yaşadığım problemleri burada okuyup çoğu zaman rahatladım. Şimdi sizlere bir konuda danışmak istiyorum.

Oğlumu ufakken hep sağ ve sol düzenli bir şekilde yatırdık. Ama büyüdükçe çok kontrol edilemez oldu ve hep kafasının arkası sağ tarafa gelecek şekilde yatmaya başladı. Gün içerisinde oynarkende hep sağ tarafına yatıyor. Sola yatırmaya çalışıyorum ama tekrar sağ yatıyor. Haliyle sağ kısım yassılaştı. Sizde veya çevresinde benzer durumu yaşayan sonradan düzelen,düzelmeyen var mı? Düzelen varsa neler yapmışlar? Bu durumu çok kafama takıyorum ve üzülüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Bizimde aynı sıkıntımiz vardi ilk 6 ay cok onemli dedi doktorumuz. 1 ay fizik tedavi gorduk.simdi evde kendimuz egzersiz yapiyoruz. Ama bir gun yapmayalun hemen diger tarafa yonleniyor.kontrole gittiginiz dontora soyleyin mutlaka

Önce beni sömürürcesine emdii. Üstüne o sırada ooohh kakasını yaptı sonra bir güzel gerneşip emmeye devam etti yetmemiş olacak ki keyiflice iki kez dah gerneşiiip tekrar emmeye devam. Karnı doyuncada beni bir kenara atıp geniş geniş yatıp uykuya devam. Peki ben :KK57: Yarım saattir sokak lambalarının tavandaki yansımasını izlemeye devam

Süt sorunu yaşayan kızlar yiyip içmek yerine bol bol emzirin.Süt yok sandığınız göğüste dahi aslında süt var ve yemeyle içmeyle değil emzirmeyle gelir süt.Emzirme sanatı grubuna üye olun o grup bana çok iyi geldi şimdi sütüm var mı yok mu kaygısı dahi yaşamıyorum.Öncesinde ne kadar taktığımı stres olduğumu bilen bilir.Mutlaka üye olun ve sorununuzu paylaşın yardımcı oluyorlar.

LifeandFeel LifeandFeel canım dr süt anne bul demiş de alerjik bebek annesi nerden bulacaksın.Çok zor.Sen bol bol emzir yeme içmeden medet umma emzirmek sütü artırmada en iyisi pirinç unu vs bebeğe kof kilo yapar bir de onu verdikçe bebek seni az emer gün geçtikçe de azalır sütün , yumuşak göğüs süt olmayan göğüs demek değilmiş benimki yumuşak göğüs sevmiyor gezdirerek emziriyorum valla emzirme sanatına üye ol derim gerçekten güzel grup.

X