2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok şükür bizdede yok. Sıcak havalarda içecek birşey arıyorum gazlı diye korkuyordum içmeye denesem mi acaba
İç canım ben bide meyve fazla getiriyo kv yayladan kayısı vardı az 1 çay bardağı şekerle üstünü geçecek kadar su koydum yıkadım ayıpladım çekirdeklerini kaynattım ıkınınca makarna süzgecinden geçirdim dolapta buz gibi nefis oluyo bide sütümü arttırıyo bu komposto tipli şeyler mor eriklere yaptım aynısını 3 gün duruyo daha bekletme bozulur falan az az sık sık yap bide ben lomonatayıda severim ama evde yapılanı şimdi onuda yapcam yazın insan içecek istiyo gönül soğuk kahve cola fanta istiyo ama safi zarar :))

Haklısınız valla insan ne yönetimi saşırır kahvaltı falan komple dokunuyodur size süt yumurta peynir ay herşeyin içind e var çok zor ya hemen geçer insallah
Hiç deme ben kahvaltıyı çooook severim ama biraz sabır işte bi muz yedim 5 gündür deneyeyim diye o bile dokundu ama doktor hassasiyetin pik yaptığı Zamanlar var dedi hep böyle olmayacak şimdi alerji yapmayan şeylerde dokunuyor dedi

Keşke bi foto çekseydin ne saçma bisey şikâyet et tabi bisey olmamıştır sıkma canını

Geçmiş olsun canım. İllakini birine bi şey olduktan sonra yaparlar tadilatı.

Peki ek gıdaya gecincedemi dikkat etceniz?

Ya bu çocuk bazen bütün gün uyuyo emiyo yatıyo bazende beni bayılıyo uykusuzluktan 2 gündür ne gece ne gündüz uyudu

Ya bu çocuk bazen bütün gün uyuyo emiyo yatıyo bazende beni bayılıyo uykusuzluktan 2 gündür ne gece ne gündüz uyudu
Benim bebeğimin uyanıklık sebebi sadece açlık eğer karnı toksa huysuzluk etsede gazıda olsa uyuyor mışıl mışıl birde çok yormamak lazım en fazla 1 saat uyanık durmalı yoksa çok yorulup huysuz oluyorlar.

Evet biz erkenciyiz ben veriyorum günde 1 kere sütüm yetmeyince sütümde doluyor benimkide çok mutlu oluyor kaşıkla :))
Senin işin dahada zor arkadaşım allah yardımcın olsun, benim sütümde azalıyor büyük kızımda da azalmıştı bu yüzden buzluğa süt depoladım ama şimdi hiçbirini kullanamıycam herhalde
Oysa sütüm artsında süt depolayayım diye neler yedim içtim midem almasada
Ülker maltana dokunurmu acaba ya, şu kalkayı bi düzeltelim onuda denicem süt yapar bari

Hiç sorma zaten 4 paket filan dururdu dolapta iyiki çok depolamamışım ama şuanda da sütüm var atamıyorum süt artırıcı çaylarda hep çöp oldu korkudan içemiyorum

Kızlar dün ilk defa oğlumla dışarı çıktım ona Bebek arabası aldım arabayı almışken çarşıyıda turladım ordan da sahile gittim tabi bunları gündüz sıcağında değil:) akşam 8 gibi çıktım yinede çok sıcaktı. Ama bunları yapmak benim için büyük değişiklik Nasılda özlemişim dışarı çıkıp gezmeyi eski günlerim aklıma geldi aldığım Bebek arabası inanılmaz hafif ve sürüşü çok rahat markası Kraft pop almayanlara tavsiye edebilirim.

çok geçmiş olsun.eminim ki sen korumuşsundur o anda bebeğini içgüdüsel olarak...şikayet etmeyi de unutma canım.

Güle güle kullansın oğlusun arada bi nefes almak çok güzeldir eminim

Kızlar merhaba havalar çok sıcak su veriyo musunuz?
Birde çişi kokuyo sanki sizde de var mı
Benmmkız beyaz tenli kucakta durunca bacakları morarır gibi oluyor normal mi acaba??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…