2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım mamayı
ben mecburiyetten günde bir kere filan muhallebi veriyorum cnm Formul mama içemedi bizimki dokunuyor sütte az olunca doktor aç bırakma dedi idrar yolları enfeksiyonundan dolayı

Tüh ya çok kötü olmuş çok geçmiş olsun et cnm tabi ki şikayet sana ve bebeğine o korkuyu yaşatmış pislikler nekadar düşüncesizler gidin erkekler tuvaletinin kapınısını bozuk kırık bırakın emzirme odası ne demek yasa ihmalinde böylesi
canım geçmiş olsun namayı nasıl hazırlıyorsub tarif verir misin dopum tarihi neydi kuzunun

Kızlar merhaba havalar çok sıcak su veriyo musunuz??
Benmmkız beyaz tenli kucakta durunca bacakları morarır gibi oluyor normal mi acaba??

Ben veriyorum artık canım, çiş sayısı azaldı ve rengi koyulaştı çünkü. İçme suyunu kaynatıp, ılıtıp emzirdikten sonra 2 çay kaşığı veriyorum. Bu arada benim oğlumda maalesef çok beyaz, eğer kucakta çok kalırsa oluyor, damarlardan sanırım o an hareket etmediği için.

Canım mamayı

canım geçmiş olsun namayı nasıl hazırlıyorsub tarif verir misin dopum tarihi neydi kuzunun
Bir çay bardağı suya bir tatlı kaşığı pirinç unu atıyorum pişiriyorum soğuduktan sonra bebişe yediriyorum kaşıkla arkasından su veriyorum. Un muhallebisinide göz kararı yapıyorum unu hafif pembe olana kadar kuru tavada kavuruyorum su ilave ediyorum oda muhallebi gibi oluyor bizimki kaşık hastası Şapur şupur yiyor :))) 14 mart cnm :KK66:

Kızlar merhaba havalar çok sıcak su veriyo musunuz?
Birde çişi kokuyo sanki sizde de var mı
Benmmkız beyaz tenli kucakta durunca bacakları morarır gibi oluyor normal mi acaba??
Bizimki de kokuyor enfeksiyonu vardı geçmedi hala acaba diyorum. Kontrolde belli olur artık ben enfeksiyon ve muhallebi sebebiyle veriyorum su

Ben su veriyorum bu sıcaklarda verilmesi gerekir bence. Geçen gün çok ağlıyordu bir türlü susturamadım su verince kana kana içti sonrada sustu. İzmir'de yaşıyorum burası çok sıcak olduğu için veriyorum. Çiş kokusuna dikkat etmedim Can'ım bir dahaki sefere dikkat edeyim.

Ben veriyorum artık canım, çiş sayısı azaldı ve rengi koyulaştı çünkü. İçme suyunu kaynatıp, ılıtıp emzirdikten sonra 2 çay kaşığı veriyorum. Bu arada benim oğlumda maalesef çok beyaz, eğer kucakta çok kalırsa oluyor, damarlardan sanırım o an hareket etmediği için.

Ben de su veriyorum. Hem bu sıcaklarda çok terlediği için hem de mama da aldığı için. Hatta bugün gittim alıştırma bardağı aldım onunla deneyeceğim şimdi su vermeyi.

Enfeksyon olsa ateş olmaz mı nerden anlamıştınız siz.tarif için de saol doktorun mu verdi yoksa anne usulü mü
Çok şiddetli değil cnm hafif enfeksiyon meme reddi kilo alımı yavaşlaması vardınbaktı doktor hafif var dedi cnm. Pirinçunun bi tarifi yok zaten kıvam meselesi ama un anne tarifi :))

Kızlar alerjikanne sitesindeki röportajlar çok bilgilendirici bu konuda doktor değişmeye kararlıyım ama randevu bulamıyorum yaa.

Kızlar merhaba, bende 17 mart annesiyim. Her ne kadar yazmamış olsamda başlığınızı hamilelik döneminde takip etme fırsatı buldum ve benimde yaşadığım problemleri burada okuyup çoğu zaman rahatladım. Şimdi sizlere bir konuda danışmak istiyorum.

Oğlumu ufakken hep sağ ve sol düzenli bir şekilde yatırdık. Ama büyüdükçe çok kontrol edilemez oldu ve hep kafasının arkası sağ tarafa gelecek şekilde yatmaya başladı. Gün içerisinde oynarkende hep sağ tarafına yatıyor. Sola yatırmaya çalışıyorum ama tekrar sağ yatıyor. Haliyle sağ kısım yassılaştı. Sizde veya çevresinde benzer durumu yaşayan sonradan düzelen,düzelmeyen var mı? Düzelen varsa neler yapmışlar? Bu durumu çok kafama takıyorum ve üzülüyorum. Şimdiden teşekkürler.

X