2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cnm valla efsane güzel oldu daha önce bu kadar güzel kurabiye yemedim desem yeri var çok saol

Cnm valla efsane güzel oldu daha önce bu kadar güzel kurabiye yemedim desem yeri var çok saol
Coook sevindim begenmene. Valla ben artik misafire yapar oldum:) resmen eskiden un kurabiyesi yapamiyormusum. Yok tereyagi katardim yok nisasta falan filan. Hic bole kiyir kiyir olmuyodu valla. Tam pastane un kurabiyesi gibi oluyo bu.

Fasulyeye domates kattin mi. Bir cok kisiye dokunuyor. Pilava neler kattin. Mesela arpa sehriye kattiysan paketi okudunmu. Mesela Filiz markada eser miktar yumurta var. sehriye makarna fakan konusunda en guvenilir nuh'un ankara.

Canim bir sure sonra alisiyorsun. Ilk zaman cok daha yorucu hem fiziksel hem ruhsal olarak. Ama zamanla alisiyorsun. Yasam bicimi halini aliyor.

cok sagol canim bebek icin ozel araniyodum demekki bulamamam normalmis :)

Evet doktor henuz birsey demedi. Ama bi arkadasim 3. Ayda yapiliyor doktorun demedi mi deyince sasirmistim. Tesekkur ederim cevabin icin

ben ozellikle sormustum bizim kizda hafif kayma vardi, simdi bakma 6. aydan sonra duzelir duzelmezse goz muanesine yonlendiririm sizi dedi drumuz sanirim bi sorun gorunmuyosa yonlendirmiyolar da

Coook sevindim begenmene. Valla ben artik misafire yapar oldum:) resmen eskiden un kurabiyesi yapamiyormusum. Yok tereyagi katardim yok nisasta falan filan. Hic bole kiyir kiyir olmuyodu valla. Tam pastane un kurabiyesi gibi oluyo bu.
Valla bn ne yapmışım be yemişim kurabiye bu ne yaa hem dr zeytinyağı ile yaptım

Sagolasin. Bizim de bazen sasi bakiyo ama ole buyuk bir sorun diil heralde. Daha uc ay 10 gunluk falan cunku

Sagolasin. Bizim de bazen sasi bakiyo ama ole buyuk bir sorun diil heralde. Daha uc ay 10 gunluk falan cunku
ben internette 3 ayda gecmesi gerek die okumustum ondan ozellikle dr a sordum bakma oralara gecer merak etme sen dedi simdi 4 aylik olmak uzere hemen hemen gecti takma kafana yani sen sormamis olsan dikkatli bakmamistim bile bayadir :)

Tam hastalık havası yerde iyi değil üşümeside napcaz böyle anlamadım klima açıyorum ben başka odada salona geliyo öyle hallettik

Arkadaslar goz muayenesi kacinci ayda yapiliyor

4. aydan sonra yapılıyor.biz yaptırdık canım.

Fasulyeye domates kattin mi. Bir cok kisiye dokunuyor. Pilava neler kattin. Mesela arpa sehriye kattiysan paketi okudunmu. Mesela Filiz markada eser miktar yumurta var. sehriye makarna fakan konusunda en guvenilir nuh'un ankara.

bugün filiz makarna yaptım ve arkasında alerjen uyarısını okuyunca yemedim.ama ilginçtür, kızımın kulak arkası geçmiş ama boğaxı çok daha kötü dökülüyor.dün balık yedim.bugün de mısır...anlaşılan bunları da kesmeliyim

takma canım dicem ama insansın elinde değil Allah ıslah etsin aynı durumu defalarca yaşadım maalesef

Nasıl oldun cnm dikkat et ben hafif kızarıklıkta bile 38 dereceyi baya geçti
Allah şifa versin kuzuna en kısa zamanda inşallah kötü bir etkisi olmaz atlarırsınız
az kilo alması idrar yolları enfeksiynundan olabilir muhtemelen oda çok kaka yaptırıyor cnm bizdede mevcut kendisi ne ararsan var gerçi bizde. Karın gurultusu gözlerde kaşıntı hapşırma öksürme popoda daima kızarıklık emme problemi vs (emme problemi genelde idrar yolları enfeksiyonundan oluyor) Netten bak bir belirtilere eğer şüpheleniyorsan doktorunla tekrar görüş

biz probiyotiği kullanmasak halimiz perişandı doktora sormadan başlamıştım çok gazlı olunca benimki çok iyi gelmişti 1 hafta sonra etki etmişti oğlumu rahatlattı baya doktor da devam dedi gerçekten zor ama geçicek inş :)

Benim oğlan solak olcak sanırım, daha çok sol eliyle davranıyor hep cisimlere :)
Ayyy benimkide galiba herşeyi solla tutuyo gerçi benim suçum hep sağla tutuyordu birazda sol tarafa astım oyuncağı o gün bugün dür solla tutuyo hep
Biraz da bal mi katsak ki :)
Bal baya aleejikmiş kızlar öyle dedi
Kızlar bu alerjiler geçicimiymiş peki ben okudukça üzülıyorum sizin için allah yardım etsin inşallah geçicidir
Evet inş geçiyor 1 yaş en geç 3 yaş cnm daha erkenden atlatırız belki erken fark ettiğimiz den dolayı
bizimkininde boynu çok döktü ama sıcaktan serin olunca sönüyor terleyince gene döküyor

Ewt bi ay küçüğz onun için takıpteyızsende op yerımıze inşallah bizm erken fıt fıtcı bebişlermzde cok ıı olurlar

Sicaklarda etkiliyo. Daha hassas bizim bebeler herseye ne yazikki. Belki sadece isiliktir. Takip et bakalim. Ulasabiliyosan doktoruna foto at en aZindan isilik mi degil mi anlamis olursu

Sicaklarda etkiliyo. Daha hassas bizim bebeler herseye ne yazikki. Belki sadece isiliktir. Takip et bakalim. Ulasabiliyosan doktoruna foto at en aZindan isilik mi degil mi anlamis olursu

yok canım.isilik değil.geçen böyle olduğunda atopik dermatit demişti ama biz merhemi kullanmadık.bakalım geçecek mi yine?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…