2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok ya kan YOk bnce :) kakası normal geldi bana valla :) ay normal kaka görmek istiyorum :KK70: kaka kaka kaka !!!!

Alışır Cnm bnmki yüzüstü uyuyor ama gün içinde sırtüstü olduğu için kafasını arkası düz oldu bnde yastık kullanacağım bunu için

Ay sana nasıl sevindim anlatamam yaa! Hadi gözün aydın
Hiç deme yaa bende inan şu azıcık pütürü koyuna borçluyum :KK70: bu arada süt kesikleri olması iyimi kaymak tarzında bugün baya katı böyle kesik kesik yaptı ayy normal kaka görmeyince nasıl olduğunu da bilmiyor insan

Kızlar, @narin333 , @country ,@ruzigarr ve baharinbahcesi baharinbahcesi yavrularınız nasıllar, neler yapıyorsunuz? Bizi unutmayın ya, bizle de paylaşın ne var ne yok :))
Merhaba kizlar, Deniz artik 4bucuk aylik. Her sabah sizlerde oldugu gibi acaba bugun yeni ne gorecegiz diye uyaniyoruz :) su anda oyun halisinda oynuyor ve teyzelerini optugunu soyluyir Deniz :)

Yok ya kan YOk bnce :) kakası normal geldi bana valla :) ay normal kaka görmek istiyorum :KK70: kaka kaka kaka !!!!

Alışır Cnm bnmki yüzüstü uyuyor ama gün içinde sırtüstü olduğu için kafasını arkası düz oldu bnde yastık kullanacağım bunu için

Ay sana nasıl sevindim anlatamam yaa! Hadi gözün aydın
Sağol mashmallow:KK24: ben de çok sevindim:KK33: inanamadım ordan çıkacağıma,çıkınca bikaç gün ağlarım diye düşündüm sevinçten. Çok şükür bin şükür:dua:

Benim kizimda hep saga yatiyor bizdede sag taraf basik sol oval kask nasi bisey canim ilk

Ben gunde 4 yada 5 tanr mama onlugu atiyorum canim devamli tukuruk yapiyor bide elini agzindan hic yikarmiyor oylek8 bazen buyuzden öğürüyor...buda devamlu onunu islatmasina sebeb oluyor
Kaskı ben de bilmiyorum burda okudum ihtiyaç olursa öğreniriz ama inşallah olmaz

2 şekilde oluyormuş biri yatıştan ki bizimki hep sağına yatıyo 2 aydır.diğeri kafa kemşklerinn yani arka bıngıldağın erken kaynaması.yatıştan kesin desede annelik işte diğer seçenek bizi çok üzdü.kaskları biliyorum hatta bugün bi öerkezle görüşmeye gidicem.benmki biz çok dikkatle baktıpımızdan fark ediliyor.baya incelenirse ancak.erken kaynama olmasın da şekil düzelir dua et arkadaşım bana.
Cnm görüşmeye gdıcektn naptn

Kakalar konusulmus simdilerde bizde onunla ugrasiyoruz maalesef kanli mukuslu kaka yapiyor Deniz.Sadece mukuslu kaka aleeji belirtisi degil kizlar korkmayin. kan gorurseniz doktorunuzu bilgilendirin :KK66: sutu fazla alip sindiremeden bagirsaklara indiginde de mukus gorulebiliyormus
bizde denizi öpüyoruz kocaman tam öpmelik zamanları ben yakuba doyamıyorum. Senin bebeğinin fazla kusmasından ve yeşil kaka yapmasından az kilo almasından belliydi cnm doktorun önemsememişti ama hep aklımdaydın belirtilerinizden dolayı hatta sana olabilir mi de demiştim inş kolayca atlatırız Allah başka büyük dert vermesin.

Ben emzirme sanatı diye bir gruba üye oldum kızlar :) facebookta.Emzirmeye olan bakış açım değişti tavsiye ederim.Göğüslerim dolmuyor sütüm az diye kendimi yedim durdum oysaki ne kadar yersizmiş.İlgisi yokmuş.Ayrıca bu süt yapan çaylara içeceklere vs dair olan bakış açıları da mantıklı geldi.Sizce süt yapsa mama üreten firma onu da üretir mi , mama satamadığına çayı satıyor ondan da öyle para kazanıyor yazmıştı adminlerden biri.Hiç bu açıdan bakmamıştım.Sevdim grubu ilgimi çeken postları okuyorum devamlo emzirmeyle ilgili sorunu olanlara da çok yardımcı oluyorlar.
Brnde o gruba üyeyim

Merhaba kizlar, Deniz artik 4bucuk aylik. Her sabah sizlerde oldugu gibi acaba bugun yeni ne gorecegiz diye uyaniyoruz :) su anda oyun halisinda oynuyor ve teyzelerini optugunu soyluyir Deniz :)

Ne güzel seni burda görmek :)

Biz de Ömerimle sizi öpüyoruz :) bu ara huy değiştirmekle meşgulüz ya da büyüme atağında bilmiyorum ama akşamları olmasın istiyorum, gündüz bizden iyisi yok çünkü sohbet muhabbet gırla :) bu da geçicek diye bekliyorum. Şimdiki meselemiz bizim de cisimlere uzanma onu başarmaya çalışıyoruz bir de :)

Hiç deme yaa bende inan şu azıcık pütürü koyuna borçluyum :KK70: bu arada süt kesikleri olması iyimi kaymak tarzında bugün baya katı böyle kesik kesik yaptı ayy normal kaka görmeyince nasıl olduğunu da bilmiyor insan
Ay evet bnde normal kala nasıl birşey :KK70: galiba süt kesini normal Cnm ya :)
Bnmki de pişik olmuş kızlar ya acaba alerji kaynaklı mı yani yendiğim bi şey mi dokundu kaka normal ama.. tavuk dokunmuş olabilir mi?
Bir de kızlar tatlı diye çıldırıyordum dün kendime baklava yufkasından kıytırık baklava yaptım :KK70: kızın izin verdiği kadar çok Da güzel oldu :) ohhh yedim rahatladım

Ay evet bnde normal kala nasıl birşey :KK70: galiba süt kesini normal Cnm ya :)
Bnmki de pişik olmuş kızlar ya acaba alerji kaynaklı mı yani yendiğim bi şey mi dokundu kaka normal ama.. tavuk dokunmuş olabilir mi?
Bir de kızlar tatlı diye çıldırıyordum dün kendime baklava yufkasından kıytırık baklava yaptım :KK70: kızın izin verdiği kadar çok Da güzel oldu :) ohhh yedim rahatladım
Günaydın Can'ım benim oğlumunda poposu pişik oldu malesef birkaç gün önce İshal olmuştu o Zaman başladı sonra yayıldı iyice halen aynı hiç azalmadı az önce poposunu yıkayıp 10 dk açık tutup beklettim travazol sürdüm inşallah düzelir bakalım. Bu arada afiyet olsun sanada:)

Günaydın Can'ım benim oğlumunda poposu pişik oldu malesef birkaç gün önce İshal olmuştu o Zaman başladı sonra yayıldı iyice halen aynı hiç azalmadı az önce poposunu yıkayıp 10 dk açık tutup beklettim travazol sürdüm inşallah düzelir bakalım. Bu arada afiyet olsun sanada:)
Kıyamam yaa çok üzülüyorum pişik okuduklarından içim gidiyor.. bakalım bn de geçmezse gün içinde Auralee Auralee bi krem almıştı ondan bulmaya çalışacağım ismini de hatırlamıyorum ama bakacağım :KK70:

Kıyamam yaa çok üzülüyorum pişik okuduklarından içim gidiyor.. bakalım bn de geçmezse gün içinde Auralee Auralee bi krem almıştı ondan bulmaya çalışacağım ismini de hatırlamıyorum ama bakacağım :KK70:
Can'ım ben o kremden kullanıyorum zıdrave macır diye internetten aldım göçmen pazarı com. Diye internetten sitesinden normalde 1 aydır onu kullanıyorum her altını açtığımda sürüyorum memnunum da ama 3 gündür pişik geçmeyince travazol süreyim dedim. Sanırım yine kullandığım kreme devam edicem. Bu arada o kremden 2 tane var bebekler olanı aldım ben. Fiyatıda çok uygundu 7 tl. Eğer almak istersen verdiğim internet sitesinden bakabilirsin:)

Merhaba kremin adı zdrave lacivert bir krem ama bebe olanı değil diğerini alın o Daha yoğun tabaka gibi oluyor ve çişin yakmasını engelliyo
Büyük kızımda sebamed pişik önleyici kullanmıştım pişik olunca oksizink le ikisini karıştırıp kullanıyordum fakat bu kızımda zdrave daha iyi geldi diğerleri duruyor kenarda malesef
Gittigidiyor da satılıyo ben göçmen tezgahından aldım pazardan 7,5 TL İzmir. İstanbul, bursada göçmenlerin yaşadığı ilçelerde bakkallar bile satılır

X