2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya benim asıl amacım oğluma kıyafet almaktı aslında, gitmişken eşime de aldım. Zamanını denk getirdim yani :) eşim bana anneler gününde bir şey almamıştı ama olsun :))
Hmm öyle alışmasın alsın sen almaya devam et ki önemsediğini bilsin bizimki alır hep bende ona alırım bence hatırlamak gerekir insan bekler sonicta

Güneş iyi tabi ben bi ağız mendiliyle dışardaki kıyafetlerini ütülüyorum ne yalan söyleyim yetisemiyorum

Bırak uyusun masallah değişiyo uykuları gittikçe azalır artık iykulae

Güneş iyi tabi ben bi ağız mendiliyle dışardaki kıyafetlerini ütülüyorum ne yalan söyleyim yetisemiyorum
Ayy bende mahvoldum bu adama yemek yapıcam beğendiricem diye bende dışarı asıcam artık balkonu yıkattırayım yarın sabah güneşi vuruyor ağız men dillerini
Ütülerim bende yeter :).

Hmm öyle alışmasın alsın sen almaya devam et ki önemsediğini bilsin bizimki alır hep bende ona alırım bence hatırlamak gerekir insan bekler sonicta

Tabi ki bekliyor, beklemez miyim :) üzülmüştüm çok, kendisi de üzüldü sonra, özür diledi yarın yüne mahcup olcak hatta biliyorum. Alışmamış ama kızamıyorum da ondan, yavaş yavaş olur :)

Yess bi kırmızı lambası var bayılıyo tv yi hiç kaçırmıyo. Kucakta falan hemen bakıyo

Evet ya, ben dikkati azalır ışığa dedikçe arttı, demek ki normal :)

Canm bu catı darlıgı rahım darlıgı ıle aynımı acaba
Rahim darligini duymadim bilmiyorum ama ayni degil galiba. Cati dedigi bebegin cikis yapacagi yerde kalcanin iki tarafindaki kemiklerin arasi. Benim kemiklerin arasindaki mesafe kafanin cikamayacagi kadar azmis, belki bebek cikarken esnetir diye umuyordu doktor ama kismet degilmis :)

Ayni bnde oylee yaa kina yakayim dedim ama yazin cok kokar gibime geliyor napsammm sadece zeytinyahla mi yikasam ki dr a giden vardi bu sebebden ne onerdi

Çaresi olduğunu sanmıyorum canım ya. Östrojenin birden düşmesiyle ilgili, ne gibi bir çözümü olabilir ki bunun :) vücut normal hormon değerlerine dönüyor çünkü.

Kızlar oğlumun kakasında iki nokta kan gördüm şimdi resmini çektim bakabilecek olan var mı özelden göndereyim mukuslu da sanırım bi bakın doktora mı götürmek gerek acaba

yumurta diyetini sona erdirmekle hata ettim.kızım yine çok sık ve mukuslu kaka yapıyor ve az önceki kakasında yine damla damla kan vardı.aç gezicem valla bundan sonra düzelsin de kızım...

bi damla bişey gördüm ama doğru mu gördüm bilemedim ki...sanki normal gibi.benimkinde sadece bir kez o tanecikleri gördüm.her zaman su gibi ve taneciksiz....tabi bizimki normal değil.içinde kalsın istemiyorsan bi kaka tahlili yaptır.

Benim hep böyle tanecikli ama katı değil işte böyle mukuslu böyle mi oluyor peki? çok küçük iki nokta var canım

Ayy bende mahvoldum bu adama yemek yapıcam beğendiricem diye bende dışarı asıcam artık balkonu yıkattırayım yarın sabah güneşi vuruyor ağız men dillerini
Ütülerim bende yeter :).
Valla anca yetiyo insan ben bazen direk kurutmaya atıyorum napayım asmaya bile vakit olmuyo eşin yemek ayırıyo heralde amaan benim abim öyledir karısı ne yapcağını sasırırdı şimdi boşandılar gerçi yumurta kırmak bile sıkıntı bi sucuklu yumurta istiyodu bakarken benden sucuklar ince kesilcek az salça koyulcak 1 yumurta tam 2 sinin sadece sarısı bide iyi ölecek ama ekmekte banabilcek :))))

benim koca da öyle...pilava neden arpa değil de yıldız şehriye koymuşmuşum, yemekte neden biber değil de domates salçası var?yemeğin biberleri ya da soğanları ince kıyılmamışmış...adam bir kez bile eline sağlık demez.oturur masaya, ne kulp takayım diye düşünür.daha yemeden eleştiriye başlar...ben de b.k ye der, tabağı önünden alırım.onun yüzünden yemek pişirme fobim çıktı.oğlum da sebzenin girdiği yemeği yemez...of, bide yemek işkence.

Yeni yerçekimsiznortamda muz yerken çilek tadı alacak ... bnce istediği tam olarak bu abine saygılar :)
Kızlar bu alerji muhabbeti yüzünden eşimle birbirimize giriyorduk.. yarın dr a gidiyorum artık ne olacak bakalım :)
Canıııım arkadaşlar bnm gibi kafayı kırıp bu yaz tatil düşünen var mı? Bn daha aralıkta rezervasyon yaptırmıştım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…