2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sütte azalma olursa regl olunuyormuş

Kizlar baslari biraz daha sicak olmuuor mu bebebklerinizin bnde atesi var zannediyorum ama vucudu normal olunca ..dis cikarirken mi oluyor biyle acaba

Kizlar baslari biraz daha sicak olmuuor mu bebebklerinizin bnde atesi var zannediyorum ama vucudu normal olunca ..dis cikarirken mi oluyor biyle acaba
Ewt aynen bzm iki gundr oyle,hatta gece burya yazdm.dr.arkadasıma sordum alın farklı olabılır takıp etmelısın dedi ve şu alından ölçen makinelere inanmıorm derece kullanmaya çalışcm

Evet dün çok güzel uyumuştu. Bu gün benden acısını çıkarıyor:)

dene bak, bir gün çok uyursa ertesi gün az uyuyolar.normaldir bence.

Yani basini bn hic olcmuyorum vucudu sicak olmadigi icin

alından ölçenlere güvenemiyorum.hastanelerde de aynısı kullanılıyor, benim ölçümümle o farklı çıkıyor genelde.o nedenle ben hastaneye giderken de koltukaltı ölçenlerden götürüyorum yanımda, hiç şaşmaz. ha bana sorarsanız en iyi ateş ölçücü dudaklar.en fazla sinirler orda olduğundan çok duyarlıymış.gerçekten de ben öperek anlıyorum ateş var mıo yok mu.tabi ben 1.den tecrübeliyim.siz de öğreneceksiniz.

2 taneyle çok zor olur tabi canım. Benim Allahtan görümcem var da, ünv'ye gidiyor. Sınavları bitince kaptım onu gittim valla, çok iyi oldu :)
Valla gidemedim eşimde dedim bu balar gününde bise alamadım diye nası yapcan dedi zaten hep alırdım bu seferlik alıcaz artik

Bizim uyku bi çok iyi bi çok kötü 2 gündür uyumak istiyo uyuyamiyo çok kalkiyo 5 yada 10dk kada bir kalkiyo bidaha uyutuyorum ama 2 2 gündür sacmaladi

Valla gidemedim eşimde dedim bu balar gününde bise alamadım diye nası yapcan dedi zaten hep alırdım bu seferlik alıcaz artik

Ya benim asıl amacım oğluma kıyafet almaktı aslında, gitmişken eşime de aldım. Zamanını denk getirdim yani :) eşim bana anneler gününde bir şey almamıştı ama olsun :))

Zaten ozaman asıl acı bi ısırıyolar varya anaamm
Off yandık desene
Bizim uyku bi çok iyi bi çok kötü 2 gündür uyumak istiyo uyuyamiyo çok kalkiyo 5 yada 10dk kada bir kalkiyo bidaha uyutuyorum ama 2 2 gündür sacmaladi
büyüme atağındamıyız neyiz bizimki de haddinden fazla yatıyo akşam 9 sabah 5 buçuk arask. 7 buçuk 10 arası. 11 buçuk öğle 2 arası sonrasında kısa kısa zaten. Sen tecrübeli sin ilkinden yaz geldi kıyafetleri güneşe assak ütüleme yerine geçermi güneş görmesi iyi diyorlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…