2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar benim uyutma yömetimim ağlatma değil-kendisi zaten hep ağlayan bir bebek.yazdığım gibi neden ağladığını bulaamdım-gaz değil açlık değil;artık huzurlu bşr bebek olsun istiyorum.en azından uyuduğunda rahatlıyoe ve mutlu kalkıyor.yoksa özellikle ağlatmıyorum tabiki eskiden agladıkça kucagımdaydı ama susması 5 dk sürüyor yine ağlıyordu;şimdi yanındayım ama kucaga almıyorum-olay bu

Her çocuğun huyu farklı işte;bizimki de zor bebeklerden.6.aydan sonra rahatlarsın diyorlar bana inşallah diyorum ben de

Gunaydin kizlar uyku egitmiyle ilgili bn herhangi bir yontem okumadim ama 2 haftadr bn su sekilde yapiyorum
Uyku saatimiz geldiginde kizimi alip yatak odasindaki besige yatiriyrm besikte asili olan oyuncaklarini hareket ettiriyorm bir sure onlari izliyor bnde yaninda bekliyorum agladiginda hemn kucagima alip sakinlestiriyorum snra geri yatiriyorum bu sekilde bir sure snra uykuya geciyor
Ama bebegin uyumasi icin altinin temiz karninin tok ve gazi cikmis olmasi lazim
2 haftadir boyle yapiyorum ve gayet olumlu sonuc aldim
Bir de ben kizimi sadece uyuyacagi zamanlarda besigine aliyorum besigine girdigi zaman uyumasi gerektigini bir sure snra kavrar diye dusunuyorum

Her çocuğun huyu farklı işte;bizimki de zor bebeklerden.6.aydan sonra rahatlarsın diyorlar bana inşallah diyorum ben de
uyku egitimi yazmişsin ben kızımı gece uyutmaya alıştırdım maşallah gece uyuyor çok şükür gündüz öğleye kadar uyuyor ama öğleden sora hiç uyumuyor maalesef. kızıma babaanesi bakiyo o hep uyutuyormuş.. ben işten gelince hiç uyumuyor sanirim onun annesine ihtiyaci var. ilgileniyorum emziriyorum konuşuyorum çingirak var bakiyor uyumak istemiyo ki :)
olan bana oluyor yorgunluk uykusuzluk... hiç halim kalmiyor iftardan sora hemen uyuyorum kızımı babasina biraktim :)

sabırsızlıkla bekliyoruz hiç deme ay bugünlere o kadar uzak geliyordu ki şimdimsu gibi geçiyo resmen oğlusun hızına yetişemiyorum

o işte kucakta çok sevilince oluyo cnm yada uyku uyuyamadığı zaman eğer babasına bırakmışsam oynamış uyku vakti geçmişse ille ayakta gezdir kucakta tut diyo bırakıncq çığlığı basıyo yatırıyorum bende öyle olunca hemen. Artık isdetikleri şer için yaygara koparyorlar resmen insan anlıyor rezilliklerinden ağladıklarını

çok güzel nekadar sürüyor peki ben bi gün kurutma açıp bıraktım yatağın kumaşıyla oynuyodu hah şimdi uyur bu dedim 40 dk uyumadı. Bende denemek istiyorum ama cesaret edemiyorum çok alıştı ayağa zor dalıyor artık uykuya

Yok cnm o oluyor. Bu mukusluda direk sümükümsü gibi yapışkanımsı şeyler yapıyor
Yaparken gördüm bi ara, baya yumurta akı kıvamında çıktı kakası.
ohh senin elini isirmasi iyimiş bana sorsan varya meme ucumu isiriyo. gene başladi bende isirma diyorum emiyormuş gibi isiriyor ya
Tepki verdikçe oyun sanıyılar
Benim kızı anlattın sanki

Bu akşam 9 saat uyanmadan uyudu bizimki git gide uzatıyo uykuları. Ama gündüz uyku ypk tabi

sabırsızlıkla bekliyoruz hiç deme ay bugünlere o kadar uzak geliyordu ki şimdimsu gibi geçiyo resmen oğlusun hızına yetişemiyorum
Yaa kocaman oldular çok hızlı geçiyoe zaman. 4 aylık olacak artık ya koca 4. Oyun oynuyor katıla katıla gülüyor ve o sevgisi var ya işte o ömre bedelmiş her geçen gün büyüyor daha fena oluyor. Sabah onun gülücüklerine uyanmak çok güzel :)

valla ya çok zor çocuk oldu ben işe başladiktan sora degişti:/ sabahtan öğleye kadar annesini ariyormuş bazen hiç durmadan agliyormuş mama veriyorlar onu reddiyormuş bunlari kaynanam anlatiyor. öğleden sora ben geldğimi görünce aglamayı sustuğu bile gördüm gülücük atti oh sonunda annem geldi der gibi
gelir gelmez hemen memeye saldirdiği biliyorum:)

O zaman ben de pazartesi gittiğimde yaptırayım. Aşıyı nerden bulcam bakalım tabi:)
özelde yaptircaksan dr konuş belki ellerinde vardır sağlık ocağın da yaptircaksan yakındaki eczaneye git konuş onlar getirtiyor

LifeandFeel özel mesajın kapalı herhalde bi bak istersen hata veriyor

Ben doğduğundan beri sadece gece uykusunu yatak odasinda yapıyorum. O yüzden akşam 11 de odaya geçiyoruz, emzirip uyutuyorum. Hiç mizlanmadan uyuyor.

LifeandFeel genelde uyumasi 15-20 dkikayi buluyor o surecte yaninda oldugumu hissettiryrm arada mizirdaniyor hafifce oyuncaklarini salliyorum dikkatini ona cekiyorm geri susuyor bir sure snrada gozler kendiliginden gidiyor zaten
Bnmkide 2 haftaya kadar cok agliyordu gece uykusu sifirdi simdi duzene girdi
insallah hep boyle olur

ben ayakta sallayarak kırk dk anca uyuyo eğer gündüz uyumazsa akşam çıldırıyor resmen kaç saat uyanık kaldıktan sonra yatırıyorsun ayyy taksit taksit sordum kusura bakma yaa

Ah kıyamam kuzuyaa

ben ayakta sallayarak kırk dk anca uyuyo eğer gündüz uyumazsa akşam çıldırıyor resmen kaç saat uyanık kaldıktan sonra yatırıyorsun ayyy taksit taksit sordum kusura bakma yaa
Ne kusuru canm olur mu oyle sey
Hic ne kadar uyanik kaldigina dikkat etmiyorum gunduzde oyle saatlerce uyumaz zaten en fazla 1 saat uyur uyanir sutunu icer biraz oynariz bir sure snra tekrar uyur uyanir oyle yani

Yaa ne güzel oyun halısı biz de aldık ama hiç durmuyor en fazla 5 10 dakika :/ Daha bunun için küçük mü acaba yarın iki buçuk aylık oluyor.

Ben de aldım oyun halısı bizimki de 3 aylık olacak yeni yeni tam anlamıyla ilgisini çekiyor :) bondigo serüven ormanı aldım 89 tlydi gittigidiyorda alanı falan da dönmek için uygun almayan varsa tavsiye ederim.uyku da aslında uyku eğitimi vereceğim diyorum ama nasıl olacak bilmiyorum benim kızı ben 10 gibi odaya alıyorum altını değiştirip emziriyorum emerken uyuyo normalde de yani gece hep emerek uyuyor nerdeyse geri mi uyandıracam napacam kendi kendine uyumaz o yüzden o kısmı nasıl yapacağımı bilmiyorum.Bazen de uyumayası tutuyor tabi ya da yatağa koyunca uyanıyor eğitimi o yüzden vermek istiyorum aslında.Biz de artık aguluyoruz bi de aaaoo auu diye de ses çıkarıyor konuşuyor resmen :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…