2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
20-25 dk mı ne güzel yaa şükret vallahi bak halıya bıraktığım an etini kıstırmışım gibi ciyaklıyo :KK43: 40-45 dk uyku da iyi. Kucağımda uyuyor o da max 30 dk, yatırmaya kalkayım dehşete düşmüş gibi açıyor gözleri :KK43: hep bi başımayım. Hoş biri olsa ne yazar benden başkasında durmuyor.

ay hepimiz aynııyz tek değilim yani. Aman olsun biberonsuz takılsın ya.

Bağımlı hissediyorum. Doğmasaymış kalsaymış daha yani yine tek vücuduz. Bi de acele etti yani gelmeye marifetmiş gibi. Huysuz şirinim. Çok şükür uyudu da ütü yapabiliyorum keyif değil :/ Etrfı izlemesi normal çünkğ artık keşfediyolar. Etraftaki etkinlikler dikkatlerini çekiyo.

Küçük tatlı belalar. Kızıyorum kızıyorm da kucağa alınca cilveye başlıyo heemn yumuşuyorum :KK70:

Çözümsüz bi keçi bence yani yapılacak bişey yok :KK70: tek kalmamaya çalış valla delilik ya bu annelik.

Valla ben tam tahıllı gevrek aldım artık bişey yiyemezsem onu yiyorum boş kalacağına mide.
Cnm bnmkıde erken geldı ondan mı acaba:KK66:brz dha tombiş olsunlarda bari popolarını ısıralım

Güzel anneleeer.. bazılarınız yazmış bebeğim çok huzursuz uyumuyor felan. Bi Önerim var bana da annem söyledi gündüzlerim normale döndü.
Önce şöyle başlayayım bebeğinizde gaz vs bir sorun olduğu için huysuz olabilir ki bnm ilk sıkıntım oydu çok gazlı ve sıkıntılıydı kuzum De değiştirdim ve bir ilaçla işi çözdü dr :) sonra normale döndü çocuğum ama tabi gündüzleri hala huysuzluğu vardı sonra annem bana dedi ki bebek dediğin uyur kızım dedi sen bunı 1 saat en kötü 1,5 saat uyanık kaldıktan sonra uyut sesi 10 dk bile olsa uyusun dedi sonra ben saat tuttum önce baktım gerçekten 1,5 saat uyanık kaldıktan sonra huysuzlanıyor bnde uyuttum tabi huysuzlandıktan sonra uyutmak çok zor huzuru kaçmadan uyutmak lazım önce meme de uyuttum kucağımda uyudu 10 20 dk az uyuyordu şimdi ayakta uyutuyorum 1 1,5 belki 2 saat uyuyor artık çok şükür ve gerçekten çok çok daha huzurlu bir bebek oldu. Uyutamıyorsanız yarı kundakal ayakta sallamak ve gözleri kapatmak çok etkili bizimki öyle uyuyor :) kolay gelsin hanımlaaar :))
Bizimki gözünü asla kapattirmiyo elleri keşfetti tutuyo çekiyo ne varsa :) gaz problemimiz çok azaldı şükür aşırı gazlı değildi zaten uyku bazen beni mahvedici bazen Mas allah iyi uyuyo 4 moms a koyarsam saklanır vaziyette iyi oluyo alışsın istemiyorum çok koymuyorum bide cökük ici çocuk uyanınca veriliyo kasılmış gibi ama o seviyo ben çok isim varsa onda uyutuyorum ama normal yatakta yatarsa 1 saat falan 2 kere kalkarak uyuyo

Hanımlar kilolar ne durumda. Şu göbek sarkması için çözüm varmı acaba.

Bizimki gözünü asla kapattirmiyo elleri keşfetti tutuyo çekiyo ne varsa :) gaz problemimiz çok azaldı şükür aşırı gazlı değildi zaten uyku bazen beni mahvedici bazen Mas allah iyi uyuyo 4 moms a koyarsam saklanır vaziyette iyi oluyo alışsın istemiyorum çok koymuyorum bide cökük ici çocuk uyanınca veriliyo kasılmış gibi ama o seviyo ben çok isim varsa onda uyutuyorum ama normal yatakta yatarsa 1 saat falan 2 kere kalkarak uyuyo
Zaten bi günü bi gününü tutmaz bazen güzel uyuyorlar bazen işte zorla. Yarı kundak yaptığım için bn elleri kullanamıyor :KK70: karanlık seviyor daha güzel uykuya dalıyor. Anakucağı güzel ama dediğin gibi bnmki de uyandığında rahatsız oluyor gibime geliyor :) ay 20 dk bile uyusa yetiyor valla yoksa uyku başına vurunca çok fena oluyor

Keşke yabancılamasa, keşfetmek istiyo ama benim kucağımda durup izleyerek. O zaman gülücükler saçıyo ona konuşana, ama başka kucağa gitsin hele ki beni görsün eyvah o gözleri bana kitliyor ben alana kadar surat yapıyor almayınca da kıyameti koparıyor. Bugün zirve yaptı huysuzlukta ağlamamak için zor duruyorum. Resmen inadından ağlıyo morarana kadar. Neymiş yatırmışım kucaktan inmiş :KK43: o krizi susturana kadar canım çıktı.

Evden çalışmaya başladım ama ne mümkün.. Çok zorlaştırdı valla. Napalım değer yine de
nil çok zor bebekmiş Allah kolaylık versin benim kızımda öle zor bebek.. beşiğe yatirinca yaygara kopuyor illa gezincem kucagimda tutacak.. inanki yemegimi bile zor yapıyom ya
Bu hafta sınav haftası ama hiç çalışamıyorum off ya bu sene de kaydimi yapmasaydim:KK43:
çok zor oluyor hangi birini yapacagimi sasirdim valla.
Canim kaşık biberon nasıl kullanımı kolay mı
ben vermiyorum ki gelir gelmez emziriyorum kaynanamla annem veriyo onu:) hiç denemedim.

Ben bekliyorum 3 ay dolsun mekik falan çekicem 10 kilo var daha
mekik yapmaya mi başladin ben mi çok yiyorum valla 85 e çiktim yahu 5 kilo aldim doğumdan sora:KK43:
hamileyken hiç yemediğim şeylerin acisini çikariyorum. tansiyon çikmadi şükür:)
işten çikinca eve kadar yürüyorum. akşam bol bol yiyorum he. ramazanda maşallah bol oluyor. tatlılar herşey var ne ararsan.:)
kilo almamam lazim 90 a çikmak istemiyorum korkuyorum. ya:KK43:

Zaten bi günü bi gününü tutmaz bazen güzel uyuyorlar bazen işte zorla. Yarı kundak yaptığım için bn elleri kullanamıyor :KK70: karanlık seviyor daha güzel uykuya dalıyor. Anakucağı güzel ama dediğin gibi bnmki de uyandığında rahatsız oluyor gibime geliyor :) ay 20 dk bile uyusa yetiyor valla yoksa uyku başına vurunca çok fena oluyor
Bende biraz panjuru kapatıyorum yatcaginda ama genede çok kalkarak uyuyo bazende benim büyük oğlan uyandırıp gürültüden kişiyi baģriyo oda küçük anlamiyo yani uyucağı varsada uyuyamiyo :)

Kaç kilosun boyun kaç canım ben 1.70 boyundayım 80 kiloydum geçen ay bu ay bilmiyorum verdim mi tartılmadım ama çok vermiş gibi değilim mekik benide zorluyor ama katkıda başka bise toplamiyo
Benimde boy 1.70 kilomda 72 hamile kaldığımda 69 dum. 84 le doğuma girdim.
Beni şu karın çevrem rahatsız ediyo sarkık olması çok kötü.

mekik yapmaya mi başladin ben mi çok yiyorum valla 85 e çiktim yahu 5 kilo aldim doğumdan sora:KK43:
hamileyken hiç yemediğim şeylerin acisini çikariyorum. tansiyon çikmadi şükür:)
işten çikinca eve kadar yürüyorum. akşam bol bol yiyorum he. ramazanda maşallah bol oluyor. tatlılar herşey var ne ararsan.:)
kilo almamam lazim 90 a çikmak istemiyorum korkuyorum. ya:KK43:
Bu hafta başlıcam ben yürüyüş yapamiyorum evde tıkılı kalıyorum hava lar bozuk güzel olması lazımki 2 sinide cikarayim bırakcan kimse yok senin öyle derdin yok bırak kv ye çık bol bol yürü ben kestim boğazı biraz ama tatlı istiyorum malesef yemekle çok aram yok

Benimde boy 1.70 kilomda 72 hamile kaldığımda 69 dum. 84 le doğuma girdim.
Beni şu karın çevrem rahatsız ediyo sarkık olması çok kötü.
Çok zorluyo dedin ya mekik ondan sordum kilonu çok kilolular zor lanır diye ama senin iyi gayet bence sabah akşam 10 ar mekikle başla hergün artırırsın

Çok zorluyo dedin ya mekik ondan sordum kilonu çok kilolular zor lanır diye ama senin iyi gayet bence sabah akşam 10 ar mekikle başla hergün artırırsın
Kilodan değilde yaparken sanırım yanlış yapıyorum boynum ağırıyo

X