2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim yemek yapmak gibi bir derdim yok kızlar , tek başımayım evde , eşim hergün 2 de işe gidiyor , gece yarısından sonra evde oluyor. Şans mı şanssızlık mı bilemedim ama koca evde yalnız olmak çok zor ya offf :KK61:

Benimki hic bulanmadi canim.7 haftafayim.kesilmesi normaldir.uzulme lutfen.bebisin cok sagliklidir insallah
Cnm bnmde pazartesiydi bizde bekleyemedik yarin 11.40 aldik ama bnmki sata gore 7 haftalik ultrasona gorede 6+3 filan olmasi lazim
Hayirlisi olsun hakkimizda simdiden heyecan sardi insallah o guzel sesi duyarizda rahatlariz arkadasim :KK66:

Canm kusura bakmada sana sormuycam üşenip usenmeyecegimi. Cinsiyetler belli olsun onu da yazarız
Top iyi almaya çok hevesliydin daha ilk cevap in ters ters ti şimdi ne oldu da bu şekle burundan canim.
Madem bu ise el attın kişilerin isteklerinde saygılı ol biraz .ilk verdiğin cevap yakışmadı sana karşılığında bu yazıyı aldın.

Madem öyle biraksaydin kardeşim biz iyiydik böyle.

Ya çok kotusun ahahaha azsa yi marka sandım dedim eldiven çıkarmış cim biz gibi galiba die ahahahahah :halay::halay:şimdi anladım.:KK15:
Ay çok güldüm :KK70::KK70::KK70:
Kızlar birşey sorucam benim rahmim kalp şeklinde perde olup olmadığını doktor tam anlayamadı ve bana doktor isimleri yazmıştı kagida bi bolum doktoru kadn dogumcu degl ama kağıdı kaybettim ve bölümün ne oldgnu hatrlayamyrm p'le başlıyordu sanrm
Ay bi dakika nasıl perde ben anlamadım. Ne oluyormuş o ki?
Kizlar ya bugun midem bulanmiyo korkmaya basladim bi anda kesilir mi hem de bu haftada? Zaten hep diken ustundeyim.
Canım böyle bişeyden dolayı korkma bence. Sürekli stres bebeği de kötü etkiler. Ne güzel beslenebileceksin işte :)
Kizlar ptesi olan kontrolumu yarin sabah 9.15 e aldik.tam 7 hafta olacak yarin sat a gore.sizce bebegimi gorup kalp atislarini duyabilirmiyim.erkenmi yoksa.gecen hafta kesemi gordum.
Bence çok yüksek ihtimal görürsün, en kötü alttan görünür ama muhtemelen karnından da görür. Duyamazsan da panik yapma bence, geç döllenme gibi durumlar olabiliyormuş :)

Kizlar ya bugun midem bulanmiyo korkmaya basladim bi anda kesilir mi hem de bu haftada? Zaten hep diken ustundeyim.
Sen içimizde en güçlü annelerden birisin içine böyle şüpheler koyma yaşadıklarını yaşamak kolay değil biliyorum kuzum ama güzel dusun bak son günlerde masallah herşey güzel gidiyor.minigin kesin seni üzmemek için uslu duruyor.:nazar::nazar:

Canım sanırım 21.ci gündü. idrarda da 12.gün çıkmıştı. Ama malesef dün kaybettim bebeğimi. Pazartesiden beri kanamam var ve hala yoğun bir şekilde devam ediyor. İnşallah sizler hayırlı bir şekilde kavuşursunuz bebişlerinize.

Gecmis olsun insallah yakin zamanda güzel haberler alirsin birdaha

Benim yemek yapmak gibi bir derdim yok kızlar , tek başımayım evde , eşim hergün 2 de işe gidiyor , gece yarısından sonra evde oluyor. Şans mı şanssızlık mı bilemedim ama koca evde yalnız olmak çok zor ya offf :KK61:

Bende öyleyim Canim boşver.b ebeginle sakin sakin takil gerçi bugünler böyle zor oluyor ama napalim mecbur:KK51:
Cnm bnmde pazartesiydi bizde bekleyemedik yarin 11.40 aldik ama bnmki sata gore 7 haftalik ultrasona gorede 6+3 filan olmasi lazim
Hayirlisi olsun hakkimizda simdiden heyecan sardi insallah o guzel sesi duyarizda rahatlariz arkadasim :KK66:

Insallah duyarsız yalan dünyanın en güzel gerçek sesini.duymayanlarada nasip olsun inşallah.Sanırım senle ay miyiz canim senin son adet tarihin ne.

Merhabalar ben 27 yasindayim 2, 5 yasinda oglum var ve hamile oldugumu ögrendim beklemiyodum şok olduk ilk oglum tüp bebek tedavisinde4.denemede oldu bu dogal ilginc birsey benim icin okadar tedaviden sonra hayirlisi buymus demekki herkeze güzel rahat ve saglikli hamilelik ve dogum nasip etsin insallah keseyi gördük bu hafta kalp atsini duycaz bakalim

:anne:
Sen içimizde en güçlü annelerden birisin içine böyle şüpheler koyma yaşadıklarını yaşamak kolay değil biliyorum kuzum ama güzel dusun bak son günlerde masallah herşey güzel gidiyor.minigin kesin seni üzmemek için uslu duruyor.:nazar::nazar:
O kadar cok sey ust uste geldiki artik en ufak seyden korkar oldum ama haklisin uzulmek sadece bana ve bebege zarar verir baska bir seye yaramaz. Olacak olanin da onune gecilmez. Saglikla kalsin bebislerimiz bizimle insallah

:anne:
O kadar cok sey ust uste geldiki artik en ufak seyden korkar oldum ama haklisin uzulmek sadece bana ve bebege zarar verir baska bir seye yaramaz. Olacak olanin da onune gecilmez. Saglikla kalsin bebislerimiz bizimle insallah
Aminnn canim inşallah.bak gor az bi zaman sonra herşey rayına oturacak güzel günler geciricez inşallah.

Merhabalar ben 27 yasindayim 2, 5 yasinda oglum var ve hamile oldugumu ögrendim beklemiyodum şok olduk ilk oglum tüp bebek tedavisinde4.denemede oldu bu dogal ilginc birsey benim icin okadar tedaviden sonra hayirlisi buymus demekki herkeze güzel rahat ve saglikli hamilelik ve dogum nasip etsin insallah keseyi gördük bu hafta kalp atsini duycaz bakalim
Hayirli olsun canm senin gibi olanlari ben duydum daha önce saglikla kucagina alirsin inşallah :)

Aranızda en son ben doğuracağım sanırım Allah nasip ederse :KK36: Mart sonuna denk gelir diye düşünerekten bu gruba da girmeyi seviyorumm , Mart benim ayım zaten , eşim de ben de Mart doğumluyuz:KK74:

Insallah duyarsız yalan dünyanın en güzel gerçek sesini.duymayanlarada nasip olsun inşallah.Sanırım senle ay miyiz canim senin son adet tarihin ne.
12 haziran canm ama ultrasonda biraz geride gozukuyor bncede bnm icin en guzel ses olacak Allah nasip ederse
sen kalp atisini duydun mu cnm

12 haziran canm ama ultrasonda biraz geride gozukuyor bncede bnm icin en guzel ses olacak Allah nasip ederse
sen kalp atisini duydun mu cnm

Yok canım bende duymadım pazartesi gitmiştim .haftaya salı gel dedi yani bu salı benimkide nasip olurda Allah kısmet ederse bende heyecanla beklemedeyim.

Yarın sana zor olur bakalım uyuya bilecekmisin :halay::halay:hayırlı güzel mujdenle gel inşallah canim yarin:nazar:darısı bizlere olur ayağını sürü gir içeriye :KK49:

X