2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim si dirlik kalsın bi kac ay sonra hepimizin sorunu olacak bakalım hangimiz nasıl bi çözüm bulacak birlikde paylaşır kolayını buluruz.Insallah.

Ama muayne ederken flan biraz assgya çekiyorlar ya görünüyor bn çok takıntılym bu kıl tüy konusunda hiç olmasın istiyorum o yüzden jilet hiç kullanmadm hayatımda ama sanki smdi ağda vursam epilasyon bosa gider diye dusunuyorum

Benim de öyle olmuştu heyecandan hep unuttum eşime dedim hatırlat sen diye öyle aldık numarasını. Evet olacağı varmış yaz vakti bulmuş seni. İnşallah atlatırsın çabucak.

Çok iyi anlıyorum seni ben bu yaşıma kadar sır ağda kullandım biliyorsun diyenlerin aksine cektiginde daha çok teni çekiyor buda su zamanda o bölgeye zarar olur diye yapmıyorum kuzum ben.belki cim biz kullanırız çok belirgi yerlerde bilmiyorumki ınan hiç aklıma gelmiyo su an.
Onlar neler ini goruyor dur .Sen epilasyonada gitmiştim sakin ağda vurma beni yazık oluŕ .

Benim de öyle olmuştu heyecandan hep unuttum eşime dedim hatırlat sen diye öyle aldık numarasını. Evet olacağı varmış yaz vakti bulmuş seni. İnşallah atlatırsın çabucak.

Sağ ol canim amin cumlemizin cani ni sıkan tedirgin eden şeylerden Allah bizi kurtarsin inşallah.

Yas 31 istanbul tahmini doğum tarihi 17 mart ikinci hamileligim ilkini 18. haftada kaybettim..denemeye basladiktan 4. ayimda hamile kaldim.İnşallah tamamina ermeyi nasip eder allah

Ya çok kotusun ahahaha azsa yi marka sandım dedim eldiven çıkarmış cim biz gibi galiba die ahahahahah şimdi anladım.

Kızlar birşey sorucam benim rahmim kalp şeklinde perde olup olmadığını doktor tam anlayamadı ve bana doktor isimleri yazmıştı kagida bi bolum doktoru kadn dogumcu degl ama kağıdı kaybettim ve bölümün ne oldgnu hatrlayamyrm p'le başlıyordu sanrm

Benim tüyler de tam tersi şaha kalkmış durumda , çok arttılar ya , kaşlarım kirpiklerim bile Azalsalardı iyiydi aslında ya

Göğüs ve karında bu dönemde çıkan tüyleri asla ellenilmemesi gerekiyormuş onlar doğumdan sonra dokuluyormus bilginiz ol sun canlar.

Kizlar ya bugun midem bulanmiyo korkmaya basladim bi anda kesilir mi hem de bu haftada? Zaten hep diken ustundeyim.
Bence bir sorun yok , içini ferah tut , bulantılar hep gelip gidiyor ki , birgün birgüne uymaz bence zaten 9. haftadan sonra beta hcg yavaş yavaş çekilmeye başlıyor ben böyle biliyorum

Kizlar ptesi olan kontrolumu yarin sabah 9.15 e aldik.tam 7 hafta olacak yarin sat a gore.sizce bebegimi gorup kalp atislarini duyabilirmiyim.erkenmi yoksa.gecen hafta kesemi gordum.

Yaşım 32 .5 tup bebek denemem ve ilk bebegin olucak minigim.tdt:14.03.2017

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…