2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Cnm geçmiş olsun Allah şifa versin

Yani hamilesin elinden bir şey gelmiyo bi fikir almak daha iç rahatlatıcı olabilir. Bir de doktorunun numarasını alabilirsen mesajla falan sorabilirsin böyle şeyler için gitmene gerek kalmaz. Çok zor işin ya ben de önümüz kış ondan korkmuyor değilim

Canlar ben halen grip im.geçmedi tam bebegin gelişme aşamasında çok kötü tedirginim etki eder mi .bide aksi gibi oksuruge döndü.
Burun için viks kullanıyorum.acaba bu haftalar tehlikeli olurmu bu grip bana .

Canim bende grip yok ama oksuruk cok var ; ( annem bazi kadinlar hamileligini oksurukle gecirir dedi umarim geçici bi durumdur

Haklısın bak o heyecanla ilk gittiğimde hiç aklıma gelmemişti çok sağ ol kuzum alayım numarasını.

Ben okudum bi kac makale ama tedbir için genelde yazılar.
Eller bol yıkanması özellikle c vitamini portakal suyu bol tüketilmesi.kalabalık ortamlarda fazla durmamak ve şu eczanelerde satılan maskelerle gitmek lazim is kışın hastanelere aklımda kalanlar bunlar canim.
Insallah hiç bisi olmaz önlemi aldik dan sonra sıkma canını benim acemiligime geldi.olacağı varmis.nasip napalim.

Canim bende grip yok ama oksuruk cok var ; ( annem bazi kadinlar hamileligini oksurukle gecirir dedi umarim geçici bi durumdur

Geçmiş olsun canim sana da Allah sifasini versin inşallah.bunu da çekeriz yeterki bebeklerimiz bize güç versin evelallah güçlü annelerin hepimiz

Bu sivilce problemini birtek ben yasiyorum sanıyordum yüzümde bir sürü sivilce cikti ya eski güzelliğim gitti pfff
Sana öyle geliyor sen halen çok güzel ve eskisinden cekicisin bacım hiciv dert etme sivilce olsun tek derdimiz patlatiriz gider ahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…