2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
o zaman kızın olucak senin herade kız bebişlerde yüzü çirkinleşiyormuş erkek bebişlerde güzelleşiyormuş.. benim çikmadi çok şükür de oğlan olacak gibi hissediyorum neredeyse :KK48:
Annem de öyle dedi geçen galiba kız olacak dedi :KK16: Çok ateş basması var bende buna rağmen ayaklarım üşüyor. Öyle derler ya çok ateş basarsa kız , ayaklar üşür bel ağrırsa erkek diye :halay: Ben normalde hiç bu kadar terlemezdim , hep serin yerler arıyorum kendime.
Kese yuvarlaksa kız , fasulye şeklindeyse erkek , soldaysa kız , sağdaysa erkek , hep hurafe bunlar :KK23:

Kızlar konuyu aldığıma göre bi tane listeye hazırlayacağım.

Şimdi herkes yaşını, nerde oturduğunu, tahmini doğum tarihini ve kaçıncı denemeden sonra hamile kaldığını Veeee kacinci cocugu oldugunu yazabilir mi? ?

BÖylelikle sayfamızın daha eğlenceli olaçağını düşünüyorum. Ve de birbirimizi daha iyi taniyacagimizi düşünüyorum.
Hadi yazın bekliyorum. ..
Yaş: 27 İl: İstanbul thd: 21.03.2017 ilk gebeliğim geçen yıl 8+2 de düşükle sonuçlandı ne yazık ki. Bir sene korundum şimdi tekrar :anneadayı: :) .

Annem de öyle dedi geçen galiba kız olacak dedi :KK16: Çok ateş basması var bende buna rağmen ayaklarım üşüyor. Öyle derler ya çok ateş basarsa kız , ayaklar üşür bel ağrırsa erkek diye :halay: Ben normalde hiç bu kadar terlemezdim , hep serin yerler arıyorum kendime.
Kese yuvarlaksa kız , fasulye şeklindeyse erkek , soldaysa kız , sağdaysa erkek , hep hurafe bunlar :KK23:
Bende de sivilceler var Regl dönemimde bile bu kadar çıkmazdı. Eşim de çok sıcaksın diyor 2gündür. Hayırlısı olsun ama bana da kız gibi geliyor

Merhaba Mart anneleri Allah hepinizin bebeğini hayırlı etsin ve tamamına erdirsin
Bende aranizdayim 6 +5 ile :KK200::anneadayı:
Yalnız çok gazım var sancı yapıyor ne yapsam ki :işsiz:

Hosgeldin canim. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Sanırım cogumuzda var.yoğurt beni çok rahatlatıyor .2 gibi 500gr bide akşam 7 8 gibi 500gr yoyebilirsen eminim derdine derman olacak Allah in izniyle.

Kızlar bende sabahları uyandığımda acayip gerinme isteği oluyo bu zarar verir mi acaba bebeğe sizlerde de oluyo mu?

Uyanır utanmaz gerinesim geliyor benimde ama sadece ayaklarımı esnetiyorum korkudan.karancalanmis gibi oluyorum .

Canlar ben halen grip im.geçmedi tam bebegin gelişme aşamasında çok kötü tedirginim etki eder mi .bide aksi gibi oksuruge döndü.
Burun için viks kullanıyorum.acaba bu haftalar tehlikeli olurmu bu grip bana .

Bende de sivilceler var Regl dönemimde bile bu kadar çıkmazdı. Eşim de çok sıcaksın diyor 2gündür. Hayırlısı olsun ama bana da kız gibi geliyor
Çin takvimi gerçi bana erkek dedi ama :cool: Valla benim için hiç farketmez sağlıklı olsun da , zaten cinsiyeti öğrenmek için bile acele etmicem , yeter ki o iyi olsun başka birşey istemiyorum:KK37:

Kızlar demir ilaçlarına başlayanlar oldu mu aranızda , bana Dr um Maltofer şurup verdi ama içmedim henüz bulantıyı arttırır diye korkuyorumo_O

Ay haha bütün hurafeler başka cinsiyete işaret ediyo şu an bende ama :KK70:
Canlar ben halen grip im.geçmedi tam bebegin gelişme aşamasında çok kötü tedirginim etki eder mi .bide aksi gibi oksuruge döndü.
Bi doktoruna danış istersen. Şimdi ne desek yanlış olmasın :/ Çok geçmiş olsun.

Bir de her bitki çayını çok tüketmeyin diyorlar düşük riski artıran bitkiler varmış. Maydanoz mesela çok tüketilmemeliymiş gibi gibi..

Ay haha bütün hurafeler başka cinsiyete işaret ediyo şu an bende ama :KK70:

Bi doktoruna danış istersen. Şimdi ne desek yanlış olmasın :/ Çok geçmiş olsun.

Sağ ol canim Allah (c.c)razı olsun .
Dr dan geldim sabahı bu haldeydim ertesi günü yine gitmeyim diye bekliyeyim dedim .ama öksürük canımı sıkıyor.Sali günü randevu acaba beklemeden bu akşam acilemi gitsem.

X