2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar hamilelikle alakasi yoktur kesin ama yinede bi soraym dedm elimi karnima koydugumda az önce tık tık bisey atiyo :) damarlarla alakalidir kesin ama yinede acaba mi ki dedim bi an :) daha öncede böyle seyler oluyormuydu ya
Damar atışı o :KK70: Hep vardı hala var bebekle alakalı bişey daha hissedemeyiz ne yazık ki. Sabırsızlıktan oluyo ama hep bunlar insan hep bişey olsun istiyor :)

Kızlar alerjik rinitim var burnum devamlı tıkalı bir yandan hapşırıyorum bir yandan tıkalı bunurmu açmak için silerken sümkürüyorum. Çok zorluyorum bebişi maalesef ama elimde değil. O kadar batıyor ki bunları yaparken karnım. Düşük tehlikem de olduğu için çok korkuyorum. Bilmiyorum napıcam. Var mı benim gibi alerji hastalığı olan bildiğin bela bu ya
Benim de var alerjik rinitim. Benim sorunum geniz akıntısı ve balgam malesef :KK43: zaten midem bulanıyor bu durum beni çok zorladı iyice midemi bulandırıyor

Kızlar ben hiç heyecanlanmıyorum. Eşim çok heyecanlı, ilgili. Bebeğinle konuş, karnında onu sev, onunla tanış falan diyor. Kendi bana söylediği her şeyi de yapıyor. Gözünden sakınıyor bizi. Ancak bende bir öküzlük var gibi. Kendimi kötü hissediyorum. Hayatım zorlaşmış gibi geliyor ne ağır kaldırıyorum ne kola içebiliyorum tuza dikkat ediyorum. Sıkıyor bunlr beni. Anneliğimden şüpheye düşüyorum ya. Siz hep mutlu ve umutlu musunuz?

İlk 2 hafta bende aynı şeyi yaşadım. Burda hiç yazmadım ama neredeyse depresyona girecektim ki istenmeyen bir hamilelik değildi 5 aydır korunmuyordum ve her ay acaba hamile miyim diye heyecanlanıyordum. Ama olduğunu öğrendiğimde kendimi kısıtlanmış hissettim. Ta ki yoğun bir şekilde kanamam olana kadar. O an bebeğimi kaybettiğimi sandım ve çok korktum. Anladım ki bu çok başka bir duygu. Ve tüm o kaygılarım geçti.

Evet zaten ikisini de görmüş olucaz erken görüp kesenin ölçüsüyle falan uğraşma dedi. İnş herrr şeyyyy yolundadır :dua:
Çok düşünceli davranmış bence doktorun en iyisi. Ben gittim ama kürtajdan sonra hamile kalmıştım ve kahverengi akıntım vardı yoksa 7. Haftaya kadar beklemek en iyisi

Günaydın kızlar. dr. gidip bebeğime bakasım var :KK43:

Ne zormuş, kalbinin atıp attığını bilememek. Endişeliyim. Bi dünya şey okuyorum anne karnında kalbi duran, gelişmeyen vs. psikolojim bozuldu galiba, eşime de diyemiyorum kızıyor böyle deyince. Çok okumakta iyi değil :KK43:

Of aynen ya ben kahve akıntılarım devam ediyor diye bu akşam acile gitmeyi düşünüyorum çünkü bu merak beni öldürücek.

Ogretmen ve veli olan arkadaslarima duyuru okullar 3 ekimde açılıyormuş boylece bebişler 4 aylik olacak allah nasip ederse :anne:

BASIN AÇIKLAMASI

Bugün bazı basın yayın organlarında, 2016-2017 eğitim öğretim yılının 3 Ekim 2016 tarihinde başlayacağına yönelik spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bakanlığımızca daha önce eğitim öğretim yılı çalışma takviminde açıklandığı gibi eğitim öğretim yılı 19.09.2016 tarihinde başlayacaktır.

Bakanlığımızla ilgili her türlü resmi açıklama, duyuru ve haber Müşavirliğimizce yapılmaktadır. Bunun dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği

Öğretmen arkadaşlar bu arada şunu paylaşayım dedim.okulum açılış tarihi ertelendi haberinin aslı yok milli eğitim bakanlığı açıklama yaptı 19 eylül aynı yani.

BASIN AÇIKLAMASI

Bugün bazı basın yayın organlarında, 2016-2017 eğitim öğretim yılının 3 Ekim 2016 tarihinde başlayacağına yönelik spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bakanlığımızca daha önce eğitim öğretim yılı çalışma takviminde açıklandığı gibi eğitim öğretim yılı 19.09.2016 tarihinde başlayacaktır.

Bakanlığımızla ilgili her türlü resmi açıklama, duyuru ve haber Müşavirliğimizce yapılmaktadır. Bunun dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği
Aynı anda farklı şey yazdık:))

Kizlar çok kötüyüm hüngur hüngur ağlıyorum sabah bi kalktım ustum basım yatagim her yer kan olmuş ve hala geliyor kzlar ne yapicam ben :KK42:

X