2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok düşünceli davranmış bence doktorun en iyisi. Ben gittim ama kürtajdan sonra hamile kalmıştım ve kahverengi akıntım vardı yoksa 7. Haftaya kadar beklemek en iyisi
Canım bağcılardaki medipol hastanesini araştırırken mesajını gördüm. Ordan ve doktordan memnun kalmış mıydın ya da en çok tercih edilen doktor kim?

Canım bağcılardaki medipol hastanesini araştırırken mesajını gördüm. Ordan ve doktordan memnun kalmış mıydın ya da en çok tercih edilen doktor kim?
Canım babam medipolde ameliyat oldu ve amelıyathaneden üstü bası su ıcınde cıkarıp odasına kanlı bısekılde yatırdılar hastaneyı ayaga kaldırdık kımse ılgılenmedi orası aynı devlet hastanesi olmus ılgısız kabalar ve bı dunya para herseyı bende kısın kadın doguma gıttım ıkı ayrı hemde ıkısı de ılgısızdı ben bırdaha buraya gelmem dedim o çıkış kararım net yani

Kizlar çok kötüyüm hüngur hüngur ağlıyorum sabah bi kalktım ustum basım yatagim her yer kan olmuş ve hala geliyor kzlar ne yapicam ben :KK42:
Canım ne olur sabırlı ol üzme kendini çok kanaması olup da düşürmeyen var. Neler okuyorum internette 9 ayı aşırı kanamayla geçen insanlar var. Lütfen acele etme. Rabbim şifa versin.

Ben kadın doğumdan bir doktora gittim. Güleryüzlğydğ aslında ama hiç içten gelmemişti ve hep bizim moralimizi bozucu konuşmuştu. Sonuçta sağlıksız bir gebelikmiş kürtaj oldum ama başka bir yerde. Şimdi gittiğim daha açıklayıcı ve olumlu. Medicalparka gidiyorum

@Swartbabe geçmiş olsun Canım sakin olmaya çalış acile gidiyormuşsun zaten iyi haberlerle dön inşallah her kanama düşük olacak diye birşey yok

Nagihan ve Suna bu arada orda en çok tercih edilenler. Nagihan operatör doktor, Suna doç sanırım. Ve ben Allah kısmet ederse normal doğum olursa eşim yanımda olsun istiyorum medipolde bildiğim kadarıyla eşleri almıyorlar

Arkadaşlar mudur yardimcim bakanin agzindan facebookta bu haberi paylastigi icin bende sizlerle paylastim yalanlanmis milli Eğitim tarafından..kusura bakmayın bilerek isteyerek yalan haberi yayma amacim yoktu..

Ben kadın doğumdan bir doktora gittim. Güleryüzlğydğ aslında ama hiç içten gelmemişti ve hep bizim moralimizi bozucu konuşmuştu. Sonuçta sağlıksız bir gebelikmiş kürtaj oldum ama başka bir yerde. Şimdi gittiğim daha açıklayıcı ve olumlu. Medicalparka gidiyorum
Neredeki medical park canım?

Canım babam medipolde ameliyat oldu ve amelıyathaneden üstü bası su ıcınde cıkarıp odasına kanlı bısekılde yatırdılar hastaneyı ayaga kaldırdık kımse ılgılenmedi orası aynı devlet hastanesi olmus ılgısız kabalar ve bı dunya para herseyı bende kısın kadın doguma gıttım ıkı ayrı hemde ıkısı de ılgısızdı ben bırdaha buraya gelmem dedim o çıkış kararım net yani
Çok geçmiş olsun canım babana. Sayfada baya memnun kalmışlardı o yüzden sonuçta ataştırma hastanesi diye sevinmiştim ben de

Allah o günleri göstermesin bir daha canım.hangi medical park ve doktorun kim
Nagihan ve Suna bu arada orda en çok tercih edilenler. Nagihan operatör doktor, Suna doç sanırım. Ve ben Allah kısmet ederse normal doğum olursa eşim yanımda olsun istiyorum medipolde bildiğim kadarıyla eşleri almıyorlar
Evet eşler girmiyormuş

Arkadaşlar bugün bnde doktora gittim adetim 12 gün gecti öyle gittim..kese oluşmuş plasenta oluşmuş..beş hafta altı günlük..yalnız Dr rahimde kanama alanı var dedi..biri kesenin altında biride yan tarafta..bana düşük tehliken olabilir dedi..hareketlerşne dikkat et dedi..agır kaldırma ters ve ani hareket yapma dedi..progestan fitil verdi 30 kapsül..cok üzüldüm ama..böyle bişe yasayan varmı..gecermi sizce..
mrb canım bende senın gıbıyım kese etrafı kanamalı dedı doktorum bnde progestan fitil kullanıyorum ayrıca iğnede kullandım yarın nasipse gtcem bakalım insallah kanama alanı gitmiştir ve hersey yolundadır

Çok geçmiş olsun canım babana. Sayfada baya memnun kalmışlardı o yüzden sonuçta ataştırma hastanesi diye sevinmiştim ben de

Allah o günleri göstermesin bir daha canım.hangi medical park ve doktorun kim

Evet eşler girmiyormuş
Bahçelievler medicalpark emine barın ergül canım yardımcı doçent

Kızlar ben de muayeneye geldim bana da dua edin ne olur. Kanama alanım vardı kahverengi akımtılar devam ediyor. Çok korkuyorum. Haftayaydı randevum dayanamadım başka doktora da geldim.

X