2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar hamilelikle alakasi yoktur kesin ama yinede bi soraym dedm elimi karnima koydugumda az önce tık tık bisey atiyo :) damarlarla alakalidir kesin ama yinede acaba mi ki dedim bi an :) daha öncede böyle seyler oluyormuydu ya

Kizlar hamilelikle alakasi yoktur kesin ama yinede bi soraym dedm elimi karnima koydugumda az önce tık tık bisey atiyo :) damarlarla alakalidir kesin ama yinede acaba mi ki dedim bi an :) daha öncede böyle seyler oluyormuydu ya
bende koydum ama bagirsak sesine benzettim bilemedim

Hem test sonuclarini göstercm hemde gecen hafta sadece kalp atislarini gördük duymamistk o yüzden cagirdi

Hmm anladım canım. Bende duymadım henüz sadece gördüm .
Ben karnımı izliyorum nefesimi tutup pıt pıt atıyor görüyorum ama alakası yoktur dyorum

Hmm anladım canım. Bende duymadım henüz sadece gördüm .
Ben karnımı izliyorum nefesimi tutup pıt pıt atıyor görüyorum ama alakası yoktur dyorum
Aynen aynen bende nefesimi tuttum baktm nasil pıt pıt atiyor :) bende alakasi yoktur diyorum ama yinede düsüncesi bile cok hosuma gitti :)

Yok kızlar ya o damarın sesi ben taaa evlenmeden önce bıle vardı hep vardı sırt ustu yatayım pıt pıt atar hep doktor kalp sesini zor duyarken sizin atısı hıssetmenız anormal
Olur :)

Yok kızlar ya o damarın sesi ben taaa evlenmeden önce bıle vardı hep vardı sırt ustu yatayım pıt pıt atar hep doktor kalp sesini zor duyarken sizin atısı hıssetmenız anormal
Olur :)
Iste bende öyle düşünüyorum da yinede insan acaba mi diye düşünmeden edemiyor sanirim :)

Kızlar alerjik rinitim var burnum devamlı tıkalı bir yandan hapşırıyorum bir yandan tıkalı bunurmu açmak için silerken sümkürüyorum. Çok zorluyorum bebişi maalesef ama elimde değil. O kadar batıyor ki bunları yaparken karnım. Düşük tehlikem de olduğu için çok korkuyorum. Bilmiyorum napıcam. Var mı benim gibi alerji hastalığı olan bildiğin bela bu ya

Günaydın arkadaşlar az önce dr dan geldim kalp atışını duyduk şükür ama 4 gün geriden geliyor dedi (Ben sorunca).canim çok sıkıldı benim gibi olan varmi
Benim altı gün geriden geliyor. Sıkıntı olmaz, önemli olan sağlıklı olması. Geç yuımurtlama olmuştur. Hiç dert etme, sonradan toparlar onlar.

Günaydın kızlar ilk bebekte hareketleri falan bile hissetmek daha zormuş ben ilkinde pek hissetmedim denildiği gibi bunda ne olur bilmiyorum ama kalp atışı hissedilmez heralde

Çoook güzel heyecanlar bunlat ama kalp atışının hissedilmesi söz konusu değil arkadaşlar....kocaman olduğunda bile hissedemezsiniz kaldı ki şimdi 1 mm bile olmayan bir kalpten bahsediyoruz....25 26. Haftadan sonra denk getirebilirseniz steteskopla duyabilirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…