2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet Can'ım hatırlıyorum seninle dua topiğinde beraberdik ben Serdar Oğuz'a gidiyorum çok iyi bir DR kendisi normalde onunda muayene ücreti 300 ben hemşireyim diye 250 yapıyor ücreti işte Gazi'de tek sorun asistanlar giriyor doğuma Can'ım acemi yada ehli mi gelir şansına
Yaaa asistanlar mi giriyor ?suan cok şaşırdım tühh ya bende gaziye giderm diye hevesleniyordum simdi nereye gidecegmi şaşırdım özellerde çok pahali ya

Yaaa asistanlar mi giriyor ?suan cok şaşırdım tühh ya bende gaziye giderm diye hevesleniyordum simdi nereye gidecegmi şaşırdım özellerde çok pahali ya
Yani hocaların gireceğini sanmam çok nadir büyük bir risk yada operasyon büyük bir ameliyatsa belki genelde asistanlar giriyor Can'ım

Canim ben aldimda progestani icmedim ya.icindeki yan etkileri okuyunca icimden gelmedi icmek.bilemedim.kanamam yok.doktor yazdi.niye yazdi bilmiyorum.kafama gorede yorumlamak istemem ama icmedim.1 agustosta kontrolum var.gittigimde diyecem.agrim yok kanamam yok .icmedim diye.nette arastirdim.yurtdisinda vermiyorlarmis bu ilaci.
Arkadaşım, yan etkileri bildiğin hamilelik belirtileri. Böyle şeylere takılmamak lazım. Doktor verdiyse bir bildiği vardır. Bildiğin gebelik hormonu zaten. sende olan hormonu arttırma ihtiyacı duymuştur. Bak Hcg yaptırmış, oradaki değeri düşük buldu belki...

Merhaba arkadaşlar, bende aranızdayım. Bugün Dr gideceğim ilk defa. 2. Çocuk olunca Bi rahatlık oluyor sanırım. Ama hala tedirginim. Kalp atışı duymadan rahat etmeyecek içim. Bazı arkadaşlar şişlikten bahsetmiş. Benimde göğüsler fena. Sızlıyorlar artık. Fena şiştiler. Hiç geçmeyecek gibi.

Kızlar aşırı mide bulantısı var ,karnım aç aa hicbirsey yiyemiyorum su bile içemiyorum. Normal acil bakıyor mu serum fln taksalar yoksa kadın doğum dr. Şart mı ?

Peki progestan i surekli kullaniyor musun yoksa lekelenme bitince biraktin mi canım benim de kesildi gibi de
Bu sefer birakmicam,gecen hamileligimde arada biraktim lekenlenme geri gelmişti doktorum hergun kullan demisti ama ozaman bebegimi kaybettim kurtajla sonuclandi şimdi ise birakmayi düşünmüyorum.

Hayirli gelsin insallah canim benmde 3.gebeligim ignelerden bende kullanyorum 2 kayip oldu insallah bu defa kucagima almayi nasip eder rabbim banada zor süreçler ama rabbm sonunu hayretsin
Hersey olacağına variyor sonucta.Allah hayirlisini versin..sen de benim gibi gunler geçirmişsin..2 kayiptan sonra ogluma hamileyken hep baglanmaktan korktum kendi anneme bile 4. Ayda soyledim hep ya düşerse korkusuyla yaşadim...simdi donup baktığımda hamileligimin tadini cikaramayisima üzülüyorum...sen de daha rahat ol insallah:anneadayı:

Nasil bir şişkinlik canm.ben yasamadim öyle şişkinlik felan
Canim gaz gibi böyle karnim buyudu sanki degisik bir his

Ben de acayip şişkinlik var sanırsın 6 aylık hamileyim şaka gibi karnım ama neden bilmiyorum gazdır büyük ihtimalle ya
Aynen bencede canim
Benimde öyle kocaman bi karnım var .
Valla kocaman oldu gorsen 4 aylik gibi
Bu sefer birakmicam,gecen hamileligimde arada biraktim lekenlenme geri gelmişti doktorum hergun kullan demisti ama ozaman bebegimi kaybettim kurtajla sonuclandi şimdi ise birakmayi düşünmüyorum.
Bende gecen hamilelikte bıraktığımda leke geri gelmisti birakmaycagim bende 1 agustosta kontrolum var o zaman duruma göre bakayim sagol canim

Banada lekelenme yokken verdi canim.benimde ilk hamileligim.ilaci aldim ama icmedim.hatami yapiyorum bilmiyorum.
Kızlar doktora gittim. Herkese söylüyorum ilacı görür görmez ne gerek var dedi. Ben şimdi sana tahlil yapacağım dedi. Gereksiz yere ilaç yüklemesi olur mu dedi. Saat 2 de sonuçlarım çıkacak. Bu doktora güveniyorum profesör e gittim. Gerçekten güvendiğiniz iyi doktorların dediğini yapın.

Arkadaşım, yan etkileri bildiğin hamilelik belirtileri. Böyle şeylere takılmamak lazım. Doktor verdiyse bir bildiği vardır. Bildiğin gebelik hormonu zaten. sende olan hormonu arttırma ihtiyacı duymuştur. Bak Hcg yaptırmış, oradaki değeri düşük buldu belki...
Arkadas hcg yaptirmis sadece ben tum baslangic testlerini yaptirdim.bir sikinti cikmadi cok sukur.bunuda ben icmedim dedim.yoksa kimseye icme diye bisey demedim arkadasim.icime sinmedi.icmedim.ilk hamileligim.bazi seyleri cok arastirmami kendi capimda normal karsiliyorum.burda herkes yapip yapmadiklarini yaziyor.gecende biri folik asit almayacam dedi.dogal sekilde beslenip alcam dedi.kimse bise demedi.herkesin kendi tercihi.ben doktoruma bir kez daha danismadan kullanmadigimi soyledim sadece.

Hersey olacağına variyor sonucta.Allah hayirlisini versin..sen de benim gibi gunler geçirmişsin..2 kayiptan sonra ogluma hamileyken hep baglanmaktan korktum kendi anneme bile 4. Ayda soyledim hep ya düşerse korkusuyla yaşadim...simdi donup baktığımda hamileligimin tadini cikaramayisima üzülüyorum...sen de daha rahat ol insallah:anneadayı:
Ewet öyle benim ilk bebek 6 aylikken karnmda kalbi durdu bi nebzede olsa yasadim ama tabi sonrasinda buyuk bi yikim yasadim hazirliklarimi bile yapmstim sonrasindada dr kapisinda korkuyla bekledigim gunler çok zordu gercekten ama herseyde bi hayir vardir demeyide bildim yine.simdi çok şükur o korkularimdan arindim daha rahatim icimde korku yok bi rahatlik geldi bu hamileligmde insallah böyle devm eder kucama alicam gunleride görürum kimseye rabbim eksikligini yaşatmasin çok zor

Kızlar benim lekelenmem falan yokken progestan verdi doktor bana daha 4 haftanın içindeydim. Önlem amaçlı dedi. İlk gebeliklerde düşük oluyor o yüzden kullan bebegin tutulmasına yardımcı dedi. Günde 3 kere içiyorum. Benim gibi kullanan var mı?? Bu normal mi??
B
Ya canım ben stres oldum. Gerek yokken kullanmak ne kadar doğru. Hadi senin hormon dusukmus benim ona da bakmadı. İçime dert oldu bu şimdi. Bebeğime bir zararı olursa diye korkuyorum. Ne yapmalıyım ki?? Şu an da da şehir dışındayım. Burada bir doktor da bilmiyorum guvenilir
Canım ben varım. 2 tane Bebek kaybım var. Tedbir amaçlı kullaniyorum. Ben bir de crimone jel kullanıyorum. Gece 1 defa. Çok araştırdım. Zararı yol faydası var.. Korkma gönlünü ferah tut. Benim dr ilaça karşı bir de. Verdiyse bi bildiği vardır.. Ben 8 haftalık oldum. 4 haftadan beri kullanıyorum. 12 hafta bıraktıracakmış..

Slm kizlar nasil gidiyr hamilelik umarim kimse de sıkıntı yoktur kontrolum persmbe gunu gunler gecmk bilmiyr

X