2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Konu icin tesekkurler. Ven aslinda 2016 haziran annelerindeydim. Ama maalesef bebegimi 10. Haftada gecen sene kaybettim. Ve hic ummadigim bir anda bugun hamile oldugumu ogrendim. 5 hamilelik gecirdim simdiye kadar. 4 bebegimi kaybettim. Yaklasik 2 yasinda bir oglum var. O da erken dogdu. Umarim oglumun bir kardesi olur ve umarim ki hepimizin bebekleri bizlere simsiki tutunur.

Konu icin tesekkurler. Ven aslinda 2016 haziran annelerindeydim. Ama maalesef bebegimi 10. Haftada gecen sene kaybettim. Ve hic ummadigim bir anda bugun hamile oldugumu ogrendim. 5 hamilelik gecirdim simdiye kadar. 4 bebegimi kaybettim. Yaklasik 2 yasinda bir oglum var. O da erken dogdu. Umarim oglumun bir kardesi olur ve umarim ki hepimizin bebekleri bizlere simsiki tutunur.
Ben de 2016 Temmuz annelerindeydim ben de yaklaşık o kadarken 4. Bebeğimi kaybettim 4 Yaşında kızım var inşallah darısı biz isteyenlere olur kızıma bir KARDEŞ inşallah:)

Merhaba,
Ben de bu aya talip olmayı çok isterdim ama sanırım olmadı :) Adet belirtileri dışında hiçbir şey hissetmiyorum. Bata sadece 4 gün kaldı :) Eşim de ben de Mart doğumluyuz , bebeğimizin de Mart ayında doğmasını isterdim :KK33: İki düşük yaşadığım için Allah'tan hayırlısını diledim hep bu ay. Olmaması bile hayırlı ise ona bile gönülden razıyım. Çünkü olup kaybetmek çok daha acı. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın :dua:
Selam. Hamileysen de adet belirtileri aynen oluyor. Ben iki gundur aktimakacak diye bekliyordum. Ve dün ile onceki gun koyu kahverengi akinti baslayinca adet oldum diye düşündüm. Ama bugun yaptigim testte hamile oldugumu ogrendim. Hatta 1. Hamileligimde adet bile olmustum tam zamaninda. Benim arkadasim adet oldu ikinci ay adeti gelmeyince hamile oldugunu anladi. O 4 haftalik sanirken 10 haftalik hamile cikti. :)

Sonunda topik açıldı:KK49:ben de ne zaman açılacak diye bekliyordum.ben bu aya talibim ilk kez bir aya talip oldum inşallah Rabbim nasip eder bu arada hamile delim takvimi totem Yaptım Uğur getirsin dua niyetine :))) Rabbim kaldırmayı nasip etmesin inşallah hamileler tek tek dökülür umarım.
:))Bu kadar beklendiğini bileydim çok daha önce açardım konuyu:))

LeYLa_21 LeYLa_21 @Hayalci_almina sonunda topik açıldı:halay:

Amin canım hepimize uğur getirsin inşallah tuğbacım...bende 2017 mart annesi olmaya talibim....:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anne::emir_bebek:

Veson Veson cuğum bizi etiketlemissin bu da bizim totemimiz olsun insallah buraya bizi etiketlemen uğur getirir 1 hafta sonra burda kalici oluruz insallah LeYLa_21 LeYLa_21 ile ben... arkadan da sen gelirsin :KK66:

Ben de bende talibim pek ümidim yok aslında pek değerlendiremedim bu ayı ramazan dan dolayı :KK66:
Sinkar slm...Şubat annelerine beraber yazmıştık.senin de olmamış..NAsip bu işler..İnşallah bu ay tutar..AMİNN!!

Çok üzüldüm kayıplar için..İnşallah bu sefer tekrarlamaz ve bebişi kucağına alırsın.AMİNN!!!

Ben de 2016 Temmuz annelerindeydim ben de yaklaşık o kadarken 4. Bebeğimi kaybettim 4 Yaşında kızım var inşallah darısı biz isteyenlere olur kızıma bir KARDEŞ inşallah:)
Çok geçmiş olsun..İnşallah bu sefer yüzün güler AMİNN!!

Hepiniz hoşgeldiniz...İnşallah kimse hayal kırıklığı yaşamaz sağlıklı gebelikler geçiririz...Hayırlı olsun...

Veson Veson cuğum bizi etiketlemissin bu da bizim totemimiz olsun insallah buraya bizi etiketlemen uğur getirir 1 hafta sonra burda kalici oluruz insallah LeYLa_21 LeYLa_21 ile ben... arkadan da sen gelirsin :KK66:
Amin inşallah canım
Sinkar slm...Şubat annelerine beraber yazmıştık.senin de olmamış..NAsip bu işler..İnşallah bu ay tutar..AMİNN!!

Çok üzüldüm kayıplar için..İnşallah bu sefer tekrarlamaz ve bebişi kucağına alırsın.AMİNN!!!

Çok geçmiş olsun..İnşallah bu sefer yüzün güler AMİNN!!

Hepiniz hoşgeldiniz...İnşallah kimse hayal kırıklığı yaşamaz sağlıklı gebelikler geçiririz...Hayırlı olsun...
Hoşbulduk canım.Amin inşallah gülüm...

Selam. Hamileysen de adet belirtileri aynen oluyor. Ben iki gundur aktimakacak diye bekliyordum. Ve dün ile onceki gun koyu kahverengi akinti baslayinca adet oldum diye düşündüm. Ama bugun yaptigim testte hamile oldugumu ogrendim. Hatta 1. Hamileligimde adet bile olmustum tam zamaninda. Benim arkadasim adet oldu ikinci ay adeti gelmeyince hamile oldugunu anladi. O 4 haftalik sanirken 10 haftalik hamile cikti. :)
Ya ne bileyim adet belirtileri gibi de değil sol kasığım bir tuhaf. Sızlıyor gibi. Ateş basması çok var. Ama sıcaklardan diyorum. Göğüsler ağrıyor her adet öncesinde olduğu gibi. Ağzımın tadı tuhaf. Uykusuzluk var son 1 haftadır. Uyuyamıyorum doğru düzgün. Hiç öyle bir problemim yoktu. Hiç hamile hissim yok, diğer olumsuz sonuçlanan iki gebeliğimi hissetmiştim. Test yapsam çıkar aslında. Korkuyla karışık bir heyecan var içimde. Pozitifi görsem yine kaybedeceğim hissi yerleşicek içime hiç sevinemicem. Negatifi görsem korkularımla yüzleşmeye belki de daha fazla hazırlicam kendimi zamanla. Karmakarışığım işte. Eylül ayında kürtaj olmuştum bebeğimin kalbi durmuştu. 9 ay sonra ilk defa bu ay denemeye cesaret ettim tabii cesaret denilirse buna. Hala korkuyorum. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için. Rabbim gönlümüzden geçenleri hayırlı kılıp nasip etsin cümlemize inşallah :dua:

Kayıpların için çok üzüldüm canım..bir anne için tarifsiz bir acı..meleklerin inşallah öbür alemde sana şefaatçi olsun...benimde 6 yaşına dün girmiş olan bir kızım var.bende ona kardeş istiyorum.totem yaptım bu ay ilk defa. Rabbim inşallah yüzümüzü güldürür mübarek günler hürmetine..bizlerede dua et canım...

Veson Veson canım bugün davetim var.sabah 8 den beri karınca gibi çalışıyorum.yakın olsaydık yardıma çağırırdım seni arkadaşım..tabi iftarıda beraber ederdik.birazdan yaprak sarması yapacam.gece 1e kadar temizlik yaptım.çok yorgunum ya...öldüm ben...daha ana yemek yapılacak.birde taze etli fasulye yapacam.

selam herkese ben de 2 gün önce öğrendim hamile olduğumu.. hatta son adet tarihimi bile bilmiyodum ama tahmini bi tarih vardı aklımda.. mart a geliyomus inşallah :) ben de subat diye diğer foruma gitmişim:KK45:herkese güzel ve sağlıklı hamilelikler ve uzun dostluklar diliyorum..:emir_bebek::KK50:

Veson Veson canım bugün davetim var.sabah 8 den beri karınca gibi çalışıyorum.yakın olsaydık yardıma çağırırdım seni arkadaşım..tabi iftarıda beraber ederdik.birazdan yaprak sarması yapacam.gece 1e kadar temizlik yaptım.çok yorgunum ya...öldüm ben...daha ana yemek yapılacak.birde taze etli fasulye yapacam.
Oh oh maşallah döktürüyorsun yine:)) afiyet olsun cnm Gül'e Gül'e yiyin inşallah.çok da yorma kendini malum gebelik olabilir:KK66:

selam herkese ben de 2 gün önce öğrendim hamile olduğumu.. hatta son adet tarihimi bile bilmiyodum ama tahmini bi tarih vardı aklımda.. mart a geliyomus inşallah :) ben de subat diye diğer foruma gitmişim:KK45:herkese güzel ve sağlıklı hamilelikler ve uzun dostluklar diliyorum..:emir_bebek::KK50:
Tebrikler cnm biz isteyenlere de dua et inşallah bizler de bu topikte daimi kalırız

Hoşgeldin canım..sağlıcakla kucağına al bebişini inşallah..

test yaptım az önce...Çift çizgiyi gördüm çok şükür...Ama hiç sevinemedim.ilk üç ay geçmeden anneme bile söylemiycem..Geçen kurtajda onca geçmiş olsun söxleri ve onca sebep açıklamalar bebişten daha çok üzmüştü beni.bu seer sadece burda söylüyorum.:Hamileyim....

test yaptım az önce...Çift çizgiyi gördüm çok şükür...Ama hiç sevinemedim.ilk üç ay geçmeden anneme bile söylemiycem..Geçen kurtajda onca geçmiş olsun söxleri ve onca sebep açıklamalar bebişten daha çok üzmüştü beni.bu seer sadece burda söylüyorum.:Hamileyim....
Tebrik ederim cnm Rabbim Devamını getirsin inşallah ilk mesaja hamileleri tek tek yazar mısın? Görelim hepsini ilk sayfada:)

Aynısını ılk gebelikte yaşadım anlayabiliyorum gerçekten çok zordu ni arkadasim vardı hattâ kötü haberi almamış karnima bakarak bebis napiyo dediğinde ıkinci kez kaybetmiştim sanki.. allaha şükür bak ikinciye hamileyim oğluma hamileyken alışveriş bile yapamamisti son haftaya kadar hep korkmuştum çünkü insallahbir daha yasamayiz

X