2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ankarada olan hamişlerimiz hangi doktora gidiyo bana yardımcı olun lütfen
hamilelik öncesi konrole gitmek istiyorum
ama hangi doktor seçemedim
önerilerinizi bekliyorum..

Canım benım bıseyım yoktu gecen gun belim kasıgım ve genıtal bolgem zonkladı resmen doktora gıttım her ihtımale karsı iğne yapalım dedi agrın var dedi bugun dun yoktu iğne yapmadan önce gecmıstı zaten rahım genıslıyo sanırım korkma ben o geceyı agrılarla gecırdım cok sıkıntı yaptım bos cıktı
Insallah benimde bsyim yoktur ya :dua:

ankarada olan hamişlerimiz hangi doktora gidiyo bana yardımcı olun lütfen
hamilelik öncesi konrole gitmek istiyorum
ama hangi doktor seçemedim
önerilerinizi bekliyorum..
Ben prof dr mehmet erdeme gidiyorum cok memnunum tavsiye ederim hamile kalmadan da ona gidiyordum simdide ona gidiyorum

sabrederim. 2. bebegim olacak Allah nasip ederse. ilkinde cok heyecanliydim. 1.5 yil sonra olmustu o yuzden cok sabirsizdim ama bunda rahatim sanirim. unutmusum aradan zaman geçti. 7.hafta gideyim garanti olsun

benim kasiklarda batma gibi agri oluyo sanki. psikolojik mi acaba. erken sanki bu tarz şeyler icin. diyorum ya hep unutmusum.

Kızlar benimde merdiven çıkarken inerken farkettim acayip dizlerim agriyor zorlandım. Kokuya çok hassasiyetliyim bende dua istiyorum sizden kızlar bebeğimi sağlıklı bir şekilde görürüm inşallah salı günü çok heyecanlıyım duanızda benide bulundurun

istanbul beylikduzu avcilar taraflarindan olan var mi. hangi hastaneye yada doktora gidiyosunuz. ben kararsiz kaldim. ilk dogumumu avcilarda yaptim de yavuz aydinla. bilgisine guveniyorum tecrubeli. o yuzden devam etsem mi diye düşünüyorum. ama dogumum pek iyi gecmemisti. ilk dogum haliyle insan daha destek bekliyo. dogum oncesi pek goremedim kendisini. cok yogun bi dr. dogumum acele oldu gibi oldu. o da bulamadik vs. ameliyathanede bekledim. yani hastaneden memnun kalmadim kotu anilarim var. odalari genis rahat etmistim. ama olumsuz durumla da cok karşılaştım. hemde daha fiyatli baska yerlere gore. bu sefer medilife a mi gitsem diyorum kararsizim. ama takibimi yavuz beyin yapmasini isterim ona o anlamda guveniyorum

medilife da selda hanim senem hanim varmis baya ovuyorlar. bu seferde orayi mi denesem. ikisine birden gitsem desem fuzuli masraf olacak. dogum icin para biriktirmeye baslamam lazim .

Ankara sat 11 haziran yaş22 ikinci çocuğum olacak inşallah kızım var erkek istiyorum tabi önce hayırlısı herkes için

Isin garibi benim kesede kanama alani yok ama kahve akintim gecmiyor hala. Bunun nedenini anlayamadim. Bebegin iyi oldugunu duyunca sormayida unuttum doktora.

X