2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kırmızı ve bir anda çok yoğun şekilde geldi. O sıeada zaten bir pıhtı düştü.

Canim pihti geldiyse mutlaka git doktora bana oyle dediler kirmizi yogun kanamada ve pihti onemli diye. Devletin acillerinde bakiyolar ozellikle kadin dogum hastanelerine gidersen daha detayli incelerler

Screenshot_2016-07-23-00-00-45-1.png

Bizde bu günleri görecekmiyiz acaba :KK70:

Sen vajinal mi kullaniyorsun? Ben gunde uc kez vajinal koyuyorum fitil hep akiyor aktikca da korkuyorum kanama mi fitil mi anlamiyorum. Agizdan da cok bulanti yapiyormus diye almiyorum.
Benim doktorum da vajinadan verdi önce fitil ama ben yapamam dedim hatta baş dönmesi yapar dedi ben yine de ağızdan istedim. Şimdi alıyorım öyle aman aman başım dönmüyor. Vajinal ürkünç ya

Kızlar benimde göğüslerim de çok ağrı var başka da hiçbir belirtim yok hala. Bir de açlığa hiç tahammülüm yok çok sık acıkıyorum. Bide hem gece hem gunduz uyuyorum. Gundz uykuları acayip tatlı :))

Herkese selam uzun zaman oldu yazmayalım. ..çarşamba pıt pıtları duyduk ..büyüyor...6+0 olması gerekirken 6+1 di şimdi 6+4... lekelenmeler az da olsa ara ara devam ediyo...

Ben beslenmenizi merak ediyorum....çok çabuk olduğu için hala moda giremedim şöyle düzgün bir hamile diyeti uygulayamiyorum...kızımda inanılmaz güzel beslenmistim ama ikinci farklı oluyor dedikleri bu olsa gerek....fil gibi ne bulursam yiyorum....doğuma 100 kg ile girmekten korkuyorum....açil müdahale etmem gerekiyor

Dün kirmizi kan geldiği için iğne olmuştum progedtan da kullaniyorum salidan beri. Fakat demin hissettim birden birşey akti lavaboya gittim yine kirmizi ve daha çok sakin kalmaya çalisiyorum ne yapmaliyim

Dün kirmizi kan geldiği için iğne olmuştum progedtan da kullaniyorum salidan beri. Fakat demin hissettim birden birşey akti lavaboya gittim yine kirmizi ve daha çok sakin kalmaya çalisiyorum ne yapmaliyim
Sakin ol canım çok yoğun değilse dinlen yat inan bana da oldu kaç damla kan geldi ama yapacak bir şey yok. İlaçlarına devam et. Ağrın ve kanamam yoğun değilse idare et. Allaha bıraktım artık rabbim korusun saklasın napalım

Günaydın önce sakin ol sonra da uzan ve hic kalkma bebegin sana sıkı sıkı tutunur insallah

Birde annem kendını hıc korumazmıs agır işler yaparmıs ev işleri gozume bakıyo korkudan kalkıp bısey yapamıyorum

X