2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İyi geceler kızlar bende salıya randevum inşallah herşey yolundadır sağlıklıdır bebeğim. İnşallah hepimizde kucağımıza alırız evlatlarımızı birşey farkettim kızlar çoğumuz ilkini düşük yapan bayanlariz. İnşallah birdaha yaşamayız o acıları allahım bize bağışlasın bebislerimizi inşallah

Canım benimde öyle. 35 37 günde bir adet oluyorum 1 hafta geriden geliyor. Yarın 5+1 olcak. Ama sata göre 6+2 fln olması gerek. Senin kac şuan canım? ? Kese ve kalp atışını nezaman gördün? ?
Bugun gittim dra 5+6 ydi canim keseyi bebegi gördük kalp atisini ekranda gördük on gun sonra dinlemeye gel dedi daha öncesinde doktora gitmedim ilk gidisimdi

İyi geceler kızlar bende salıya randevum inşallah herşey yolundadır sağlıklıdır bebeğim. İnşallah hepimizde kucağımıza alırız evlatlarımızı birşey farkettim kızlar çoğumuz ilkini düşük yapan bayanlariz. İnşallah birdaha yaşamayız o acıları allahım bize bağışlasın bebislerimizi inşallah
Amin canim inşallah gercekten de oyle denk geldik rabbim hepimizin yuzunu güldürsün

insallah bidaha yasamazsin hayirlisiyla kucagina alirsin canim...
Selam kızlar cok sık tuvalete gıdıyorum benım gıbı olan varmı
benn :KK66: bide crinone jel kullnyrm o rahatsz ediyo.. hep wc deyim :KK66:
Katlancaz bebeler ivin napalim :KK66:
Bugun gittim dra 5+6 ydi canim keseyi bebegi gördük kalp atisini ekranda gördük on gun sonra dinlemeye gel dedi daha öncesinde doktora gitmedim ilk gidisimdi
Masallah Hayrlisiyla kucagina al insallah canm..

Kizlar bende bisey sorcamm. Belki daha erken ama.. 2. Yada 3. Cocugu olanlar belirti farkliliklari yasiyomusunuz ne durumdasiniz? Ben oglumda ilk haftalarda mide bulantilarina kusmalara baslamstm.. kokuya hassasiyet felan.. birde hep erik yiyodum.. bunda peynir ve biber delisiyim ve hep uyumak istiyorum.. hayrlisi olsn ama Rabbim bide kiz evladi tattirirsa sevinirim elbette.. hayrlisi saglikli olsun da :anneadayı::emir_bebek:

Kızlar ben de inşallah yarın kalp atışını duyacağım çok heyecanlıyım...
Tüp Bebek olduğu için hep kaygılarım var

Kızlar ben de inşallah yarın kalp atışını duyacağım çok heyecanlıyım...
Tüp Bebek olduğu için hep kaygılarım var
Olmasin kaygilarin .. benim oglum tup bebekti.. 3 yasinda simdi.. hamileligimde dogumum da dogum sonram da cok guzel ve rahatti canm hamd olsn. Yeterki stressiz ve sakin ol.. simdi yine tup bebekle hamileym ikinci bebegime.. hayrlisi olsn hakkimzda insallah

Ya tam rahatlayip nefes alcaz su kanamalar isi bozuyor Allahim yardimcimiz olsun tuvalete gitmekten korkuyorum artik
Doktora gitmeyede korkuyorum cok fazla kanamam olmadigi surece bir sure gitmeyi dusunmuyorum kafam allak bullak oluyor
Aynen canım gittikçe daha çok kafasi karisiyor insanin. Bu dönemlerde olan düşükler genellikle kromozomal anomaliklerden oluyormuş zaten her sru olacağına variyor kurcalamanin anlami yok. Kendimi böyle telkin ediyorum

canim 41 kere Masallah :nazar::nazar::nazar:
Hayırlı uğurlu olsun.alttan mi baktı şayet alttan bağlıysa o yuzden de kırmızı leke olmuş olabilir hiç sıkıntı etme evelallah Evlatlarimizi Allah korur dilerse.
Güzel sakin yat dinlen kuzum kalp atışları da nasip olsun inşallah :nazar::nazar:nasi gecicek bu günler sabirsizlikdan deli olcam :halay:
Valla nasil geçecek ben de bilmiyorum. Hayirlisi ne ise o olacak artik çok rshatladim bugün ama

Gunaydin kizlar. Gece uyirken bi baktim bisiler geliyor. Tuvalete kostum ki kahve akinti geldi baya bi. Normalde her gun geliyor ama leke lekeydi. Gece yine baya geldi ya:KK43:( zaten progestan kullaniyorum gecmedi gitti off napcam..

Gunaydin kizlar. Gece uyirken bi baktim bisiler geliyor. Tuvalete kostum ki kahve akinti geldi baya bi. Normalde her gun geliyor ama leke lekeydi. Gece yine baya geldi ya:KK43:( zaten progestan kullaniyorum gecmedi gitti off napcam..
Günaydın tatlm endiseni cok ama cok iyi anlıyorum.yanlz sunu unutma aksi bir durum olsa zaten doktor müdahale etmez mi tatlm.bi ilac verip de yollamaz öyle degil mi ? Demekki normal seyler bunlar.
Canini skma ve o lekelenmeleri düşünmemeye calis.stresin herseyde cok etken olduğunu unutma

ruzigarr ruzigarr canm ben daha kötü durumdaym saat beşten beri kanamam var kırmızı kahverengi karışık bi an geliyor çok kötüyüm sanırım ben bebeğimi kaybedicem

Oyle deme canim ya:KK43:
Gecen gun senin tekrarlamisti dimi kahve kanaman doktor ne demisti? Ben aradim simdi artarsa gel dedi

Doktor beni gitmeden uyarmıştı yani çeşmeden boşanırcasına şekilde gelmedigi surece pihti gelmedigi surece gelme dedi çünkü yapılacak birşey yok dedi. Bugünde izinliymis sanırım bugün dayanamicam başka doktora gidicem çünkü çok kötüyüm

Doktor beni gitmeden uyarmıştı yani çeşmeden boşanırcasına şekilde gelmedigi surece pihti gelmedigi surece gelme dedi çünkü yapılacak birşey yok dedi. Bugünde izinliymis sanırım bugün dayanamicam başka doktora gidicem çünkü çok kötüyüm
Agrin var mi peki? Benim gece 7.8 damla geldi simdi de kalktikca ve tuvalete ciktikca geliyor

X