2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bana da folic 1 verdi hayırlısı olsun canım. Sen kaçok haftaliksn kalp atışını duydun mu
Bende folik iod kullanyorum folik 1 in iyot içeren versiyonu folbiol kullanyordun 5 mg dozu çok fazla dedi dr um degistirdi

Bugün doktor muayenem var ilk defa. Daha hiç olmadim muayene. Sen oldunmu? Merakla bekliyorum bende inşallah güzel neticeler duyariz
İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Ben geçen cuma gittim kese gördüm kalp atışı yoktu. Bu cumaya randevu verdi. Bakalım sen duyacak mısın inşallah her şey yolundadır

Kızlar benım ılk basta kahve lekelenmem oluyodu gece yatarken progestan vermıstı hala kullanıyorum dun kalp atısınıda duyduk doktordaydım simdi akıntı ıle beraber nokta kadar kahve bıse geldı cok korkuyorum ya gecede kabuslar gordum :KK43:

Korkma inşallah bir şey değildir. Ben ne kanamalar yaşadım ama olabilir diyolar. Bebeğin geleceği varsa yani allah ömür verdiyse çok fazla kanaman da olsa geliyor inşallah. Hep öyle söyledirler. Kaldı ki senin kahverengi leke hiçbir şey olmaz inşallah bozma moralini

Doktor vermeden alsam sorun olurmu ki
Hamile kalmadan once dahi kullanmaya baslamak iyi folic aside hem gebe kalmayi kolaylastıriyor hemde gebelikten habersiz oldugun dönem kullanmis oluyosun noral tup defekti denilen bebekte bi çesit özürluluk durumu olan bu hastaligi gönlemek icin folic asidi kullaniyorz sende eczaneden alip bian önce başla bence en uygun olani folbiol sanirim 2 3 tl filan yarim yarim kullanrsin dozundan dolayi

Korkma inşallah bir şey değildir. Ben ne kanamalar yaşadım ama olabilir diyolar. Bebeğin geleceği varsa yani allah ömür verdiyse çok fazla kanaman da olsa geliyor inşallah. Hep öyle söyledirler. Kaldı ki senin kahverengi leke hiçbir şey olmaz inşallah bozma moralini
Ya evet 3 tane toplu iğne Bası kadar Acık kahve belimde ağrıyo insallah bısey degıldır yınede aksam doktora gıdıcem tesekkurler canım

Hamile kalmadan once dahi kullanmaya baslamak iyi folic aside hem gebe kalmayi kolaylastıriyor hemde gebelikten habersiz oldugun dönem kullanmis oluyosun noral tup defekti denilen bebekte bi çesit özürluluk durumu olan bu hastaligi gönlemek icin folic asidi kullaniyorz sende eczaneden alip bian önce başla bence en uygun olani folbiol sanirim 2 3 tl filan yarim yarim kullanrsin dozundan dolayi

Aç karın tok karın yada saat durumu ne

Merhaba :KK15: ben de hamileyim fakat çok büyük endişelerim var. 30 mayista gebelik ilerlemediği için kürtaj oldum. Üstüne hiç adet görmeden tekrar hamileyim. Korkularim o nedenle bu sefer de aynı şeyleri yasar miyim? Allah'ın takdiri tabi hayırlısı olsun diye dua ediyorum fakat içimi de susturamiyorum :KK1:

Dün doktora gittim kese gördü sonra kaybetti bulamadi vs. Yarin tekrar cagirdi emin olalim dedi. Kahverengi akintim için progestan verdi. Öncekinden de keseyi gördüler göremediler derken 7 haftalık olmuştu kese görününce büyümedi ve aldılar.
Çok uzun anlattin kusura bakmayın. Herkesin gebeliği saglikli geçer ve saglikli sonuçlanır inşallah

Merhaba :KK15: ben de hamileyim fakat çok büyük endişelerim var. 30 mayista gebelik ilerlemediği için kürtaj oldum. Üstüne hiç adet görmeden tekrar hamileyim. Korkularim o nedenle bu sefer de aynı şeyleri yasar miyim? Allah'ın takdiri tabi hayırlısı olsun diye dua ediyorum fakat içimi de susturamiyorum :KK1:

Dün doktora gittim kese gördü sonra kaybetti bulamadi vs. Yarin tekrar cagirdi emin olalim dedi. Kahverengi akintim için progestan verdi. Öncekinden de keseyi gördüler göremediler derken 7 haftalık olmuştu kese görününce büyümedi ve aldılar.
Çok uzun anlattin kusura bakmayın. Herkesin gebeliği saglikli geçer ve saglikli sonuçlanır inşallah

İnşallah busefer sağlıklı bir bebeğin olur. Canını sıkmak istemem ama en azından keşke bir kere adet olsaydın ne biliyim rahim temizlenirdi kürtajdan sonra.
Ben de en son kürtaj oldum nisanda iki kere adet olup tekrar hamile kaldım. Ama ben bile acele ettiğimi düşünüyorum. Gerçi allah ömür veriyosa o çocuk her türlü doğar ama yine de insan tedbirli olayım diyor. Neyse hayırlısı olsun güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.

Aç karın tok karın yada saat durumu ne
Ya ben sabah kahvaltisindan sonra aliyrm canim eczane sana söyler zaten ben folbiolu yarim yarim kullanyodum simdi folic iod kullanyorun almamiz gereken gunluk dozu ne eksik ne fazla karsiliyo fiyatla alakali sorunun yoksa bu markaninkinede bakabilirsin ihmal etme bence

Mrb canim sana tavsiyem pıhtılaşma ve eşin ve senin genetik testlerinizi yaptırin gebe kalmakla alakali sorunun yok belliki buna şükret bu gebeliginde yolunda gitmezse sonlanirsa sonlandiktan 1 ay sonra olmasi gerekiyo daha fazla zaman kaybetmeden yaptir testleri allahin izniyle daha sorun yaşamazsın.
Sağol canım bende aynısını düşündüm ama dr üçüncü düşükten sonra ancak yapıyoruz dedi tabi onlar için kolay ama bizim yaşadıklarımız çok zor.

Canım lekeler için doktor ne dıyo?

Doktora daha cuma gidicem en son kanamam var diye gittim geçen hafta bişey demedi daha doğrusu kese etrafında kan toplanmış normal dedi ilaç verdi geçsin diye ama hala kanama da oldu lekeler de devam. Bakalım cuma ne diyecek hayırlısı. Rabbim bebeklerimize sağlık versin.

Gunaydn kizlar bnde bugun 7+3 um ama sabahlari karnim gerinirken uyaniyrm hemn durduruyrm kndimi ilk zamnlar kasiklarimdi smdi daha yukari cikti karnim gerinmeye basladi korkuyrm bsey olck die bu durumu yasayn var mi

Onlar normalmiş bebek yerleşirken büyürken. Bana arada adet sancısı gibi sancı giriyor asıl korkutan o beni zaten kahverengi lekelerim de devam:KK43:

Benim lekelerim dunki gibi yoğun değil çok az şuan yok gibi ama o agrilardan çok korkuyorum çok fena yapıyor

olmaz mi..
çok kötü oluyor yaa:KK43:.

Aynen şuan beni çok korkutuyor su ağrılar :KK43:

Sağol canım bende aynısını düşündüm ama dr üçüncü düşükten sonra ancak yapıyoruz dedi tabi onlar için kolay ama bizim yaşadıklarımız çok zor.
Ben 2. Düsukten sonra yaptirdim sen doktora 3. Düsügüm bu testleri yaptirmam gerekiymuş de canim kariştirma 2.yi 3.yü hiç 1 tane daha kaybetmek öyle kolay degil pskoloji filan kalmiyo dr kapisinda nolcak diye korkuyla beklemek mahvediyo insani zaten ki 3.yude kaybet gel demek ne kadar vicdansizca

X