2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Allah burdaki herkese sagliklı bebeğini kucağına almayı nasip etsin bende mart annesi olacaktım ama hcgartmıyor 4 günde 1 kat artmış progestan ise 6 çıktı dr da randevu almak on gün sonraya verdi umutsuzca beklemedeyim nisanda da bebeğim gelişmediği için kürtaj olmuştum

Ama bende ağrı falan yok çok az ve nadiren oluyo. Bulantı da yok tek farkettigim su gibi akıntı ve goguslerde biraz gerginlik var. Şimdi sizin yazdiklarinizi okuyunca bi garip hissettim

Allah burdaki herkese sagliklı bebeğini kucağına almayı nasip etsin bende mart annesi olacaktım ama hcgartmıyor 4 günde 1 kat artmış progestan ise 6 çıktı dr da randevu almak on gün sonraya verdi umutsuzca beklemedeyim nisanda da bebeğim gelişmediği için kürtaj olmuştum
Demekki bununla ilgili bi rahatsızlığın var çok iyi araştırılması ve sebenin bulunması lazım yine de Allahtan ümit kesilmez Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Benim de kasık ve bel ağrılarım var, ama denilen gibi rahim büyüdüğü için normalmiş bu ağrılar.
Bebişlerimiz iyi olsun da ben her ağrıya mide bulantısına falan razıyım valla :anneadayı::KK200:
Birde bende bugünlerde duygu değişimleri oluyor, bugün durduk yere ağlamak geldi falan, hormonlardan heralde :halay:

Mrb canim sana tavsiyem pıhtılaşma ve eşin ve senin genetik testlerinizi yaptırin gebe kalmakla alakali sorunun yok belliki buna şükret bu gebeliginde yolunda gitmezse sonlanirsa sonlandiktan 1 ay sonra olmasi gerekiyo daha fazla zaman kaybetmeden yaptir testleri allahin izniyle daha sorun yaşamazsın.

Kızlar benım ılk basta kahve lekelenmem oluyodu gece yatarken progestan vermıstı hala kullanıyorum dun kalp atısınıda duyduk doktordaydım simdi akıntı ıle beraber nokta kadar kahve bıse geldı cok korkuyorum ya gecede kabuslar gordum :KK43:

Bende hiç belirti falan yok Kızım da olduğu gibi mide bulantısı korkum çünkü her hamilelikte değişiyor inşallah olmaz şimdilik iyiyim daha da çok var zaman hiç geçmez artık:anneadayı::emir_bebek:

X