2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cok zor kizlar ya cok iyi anliyorum sizi.. benimde kizim olacakti 2014 ekim de dogacakti.. martta kalbi durdu.. kurtaj oldum. Ondan sonra zor toparladim. Rabbim cok buyuk... bu yawrularimizi sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin...
Amin canım inşallah hepimizin bebegi saglikla dogar

Kızlar bende doktordan geldim 7 hafta 3 gunluk bebegım basından ayagına gordu kalbını bıkere yakalayabıldı esım gordu kalp atıyo dedi . Normal hesapta 7 hafta 6 gun gec dollenmıs olabılır dedi ultrasonda 3 gun farkedıyo tsh lara baktı onlarda normal cıktı midem bulantım bı hafta surup gectıgı için usutmus olabılırsın dedi cok sacma geldi dunden beri mıdem bulanmıyo:s

Belki son adete gore hesabin 7 haftaliktir kendisi kucuktur canim kan verip baktirsaydin kavlc haftalik çıktığına bir de adet dongun kac gunde bir ?

canım ben 6+6 da bebeğimi görüp kalp atışını duydum. Benim 1.5 hafta kadar bi fark var adet günümle ultrasonda görülen arasında. Senin de normaldir bence doktorun ne dedi ne zaman gidiceksin
doktorum cuma günü tekrara çağırdı. senin 6+6 adet gününe göremi yoksa doktorun ulturoson takibinden sonramı bukadar olduğunu öğrendin.

doktorum cuma günü tekrara çağırdı. senin 6+6 adet gününe göremi yoksa doktorun ulturoson takibinden sonramı bukadar olduğunu öğrendin.
Ben daha doktora gitmedim canim adetim 35de bir oldugu icin son adet tarihine 1 hafta geriden ekleme yaptım zaten kan sonucumda ayin 7 sinde 100 cikti yani 4 haftalik cikti ona gore yazdım. Ama onceki gebeligimde on gun geriden geliyordum ultrasona gore hatta dr son adet tarihim 25 i oldugu halde 6 si de diyordu o zamanlar normal yani bizim dongumuz uzun oldugu icin oluyor

Karından ultrason ile bu haftanda görünmemesi normal. 10 gün sonra çok büyük ihtimalle görürsün. yine göremezse vajinal ultrason ile bakmasını isteyebilirsin
Bn en iyisi 15 gün sonra gdym ultrason garanti olsun :) doktor birsürü test listesi verdi sağlık ocgnda yaptrmm için vitamin yada diger ilaçlar için erkn olduğunu söyle di sadece folik asit kullnym şu an

Reactions: hrm
Az önce sağlık ocağından aradılar hamilelik mi var sistemimize bildirim düştü dediler şaşırdım bu sistem böyle tıkır tıkır işliyor mu yaa :) gelin tahlillerinizi yapalım dediler vay bee:)))

Uyalım kızlar bende mart annesiyim. Sat28.5.2016
BDT:4 3 2017
Keseyi gördüm. Kalp atışlarını duydum. Bu 3. Gebeliğim ilk bebeğimi kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum. 2. Düştü. Perşembe günü tekrar dr gideceğim. Bana dua edin kızlar. Bende kan pıhtılaşması var.

Beni 3 hafta sonra cagirdi dun doktorum hem biraz buyumus olur dedi. Lekelenmem olmasina ragmen haftaya gel bakalim falan demedi demekki sorun yok suan oyle dusunup motive oluyorum

Az önce sağlık ocağından aradılar hamilelik mi var sistemimize bildirim düştü dediler şaşırdım bu sistem böyle tıkır tıkır işliyor mu yaa :) gelin tahlillerinizi yapalım dediler vay bee:)))

İşliyor tabiki takibini yapacaklar kilo tansiyon vs. Duzenli gideceksin artik :)

Bende senin gibiym 3. benimde ilkini 6 aylik kaybettim 2. Kalp atisi olusmadi bu 3. Allahn izniyle iyi gidiyo kan sulandirici igne asprnn kullanyrm sende kullanysndur pıhtilaşma varsa

Ben de ilk gebeliğimde düşük oldu doktorum önlem olarak progestan ve kan sulanması için bebe aspirini verdi. Umarım bebeğin sağlıklıdır. Ben de Cumartesi gidicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…