2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim dr cok sik cagiriyo kontrole gecen pazartesiden beri yarin 3. Gidisim olacak. Dusuk riskimden dolayi heralde. Benim de mesela gecen kahverengi fazla geldi bi anda bosalir gibi ama aramadim dr.u cunku bisi yapamiyorlar. Kirmizi olunca onemli diyorlar.

Doktorlar farklı oluyor demek ki benmkide gelme dedi cok merak ediyorum bebeğimi akşam acile gitsem mi acaba

Kızlar merhaba çok zor hamilelik geçiriyorum.Sürekli midem bulanıyor.Allah yardımcımız olsun.Bebeklerimize sağ salim kavuşalım.Kraker leblebi hiç bişey göresim yok.Dünde serum yedim.Sizin nasıl geççiyor.Ben perişanım..

Kizlar sakin olmaya calisin stres her seyi kotu etkiliyo. Benim de bayram donusunde yani yaklasik 1.5 hafta once kahverengi lekelenmem olmustu. 3 gun geldi ama mesela istifra ederken kendimi zorluyorum ya oyle durumlarda geliyordu. Progestana basladik gunde 1 tane kullaniyorum. O gunden beri kanamam olmadi sukur. Dun testler icin gitmistim kanama alanim varmis hala kucuk kucuk noktalar bide igne verdi doktorum sadece 1 tane. Evdeyim ama is yapmiyorum disari da cok cikmiyorum midem de kotu zaten. Gecicek ins. Allah hepimizin yardimcisi olsun.

Bu arada adet tarihime gore subatin sonunda gorunuyo dogumum ama gec dollenme oldugu icin bebegim daha 7 haftalik gibi. Onun icin hamilelik takvimini hangisine gore eklesem bilemedim

Bu arada adet tarihime gore subatin sonunda gorunuyo dogumum ama gec dollenme oldugu icin bebegim daha 7 haftalik gibi. Onun icin hamilelik takvimini hangisine gore eklesem bilemedim
bebegini ne zaman doğacagi tarihi ekle.
ama benimki 9 mart diyo. sanmiyorum.
şubat gibi erken doğum olabilir ne zaman olacagi orasini allah bilir 9 mart 40 haftasini gösterir.

cnm bebeğini gordünmü görduysen hangi haftada gördün.ben şu an 7+4 teyim doktor 3 ftalık gibi dedi kese geç döllenme olabilir dedi.

cnm bebeğini gordünmü görduysen hangi haftada gördün.ben şu an 7+4 teyim doktor 3 ftalık gibi dedi kese geç döllenme olabilir dedi.
canım ben 6+6 da bebeğimi görüp kalp atışını duydum. Benim 1.5 hafta kadar bi fark var adet günümle ultrasonda görülen arasında. Senin de normaldir bence doktorun ne dedi ne zaman gidiceksin

bende mart annesi olacağım hayırlısı ile. bugün 7+3 kalp atışlarını dinledik. kan testi verdim. Bende pek bir belirti yok kusma bulantı iştah filan hamile değilmişim gibi.

selamlar kızlar inşallah herkes sağlıkla bebişlerini kucağına alır.bende 5+6 günlük hamileyim 3 gün önce doktora gittiğimde kese göründü.kalp atışı için 3 hafta sonra çağırdı.geç degilmi 3 hatfa yaa.

selamlar kızlar.benimde doğumum 15 mart inşallah.üç gün önce doktora gittim kese göründü.şimdi kalp atışları için bekliyoruz.inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi.

Herkesin farkli olur canm benimde bulantilarm oluyo ama günluk hayatimi etkileyecek derecede degil cok şükur sen biraz agir geçiriyosun belliki 3. 4. Aydan sonra hafifliyo genelde ama dedigim gibi herkeste farkli ilerliyo gebelik

Arkadaslar lekelenmem oldugu icin doktor bana bol bol dinlen dedi bnde ayagimin altina yastik koyup uzaniyorum ama yan donmeye bile korkuyorum sanki cocuga bir zarar gelecek diye yan yatmanin herhangi bir sakincasi var mi bileniniz var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…