2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben de ilk gebeliğimde düşük oldu doktorum önlem olarak progestan ve kan sulanması için bebe aspirini verdi. Umarım bebeğin sağlıklıdır. Ben de Cumartesi gidicem.
Canim benek aspirini uzun zamandir kullaniyorum. Ogrendigim andan ihtibaren clexane, crimone jel (progestan), ve prulton depont kullaniyorum. Onlem amacli. Insallah canim.. bu bebegimizi saglikla kucagimiza alalim.

Kızlar geçmeyen mide bulantım var. Hicbirsey yemek istemiyorum ama karnım aç. Yediğimi de çıkartıyorum ne yiyip içiyorsunuz nolur tavsiye de bulunun :KK43:

Kızlar merhaba çok zor hamilelik geçiriyorum.Sürekli midem bulanıyor.Allah yardımcımız olsun.Bebeklerimize sağ salim kavuşalım.Kraker leblebi hiç bişey göresim yok.Dünde serum yedim.Sizin nasıl geççiyor.Ben perişanım..
Cnm bnm de 6 haftalık henüz midem bulanmıyor;inşallah bulanmaz da.Çok geçmiş olsun,doktorum miden bulanırsa beni ara serum veririz demişti.

Kızlar geçmeyen mide bulantım var. Hicbirsey yemek istemiyorum ama karnım aç. Yediğimi de çıkartıyorum ne yiyip içiyorsunuz nolur tavsiye de bulunun :KK43:
Bn herseyi yiyorum ama yedikten snra midem kotu oluyor bol bol ayran ic bn midem kotu oldugunda iciyorum rahatliyorum

Beta 79ken kese gorulmez dimi dış gebelik olup olmadigi ne zaman bilinir lutfen soyleyin ozele gidecem bosuna bu kadar erken gitmiyim:)

X