2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba,
Ben de bu aya talip olmayı çok isterdim ama sanırım olmadı :) Adet belirtileri dışında hiçbir şey hissetmiyorum. Bata sadece 4 gün kaldı :) Eşim de ben de Mart doğumluyuz , bebeğimizin de Mart ayında doğmasını isterdim :KK33: İki düşük yaşadığım için Allah'tan hayırlısını diledim hep bu ay. Olmaması bile hayırlı ise ona bile gönülden razıyım. Çünkü olup kaybetmek çok daha acı. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın :dua:

Rabbim kimseyi evlatla sınamasın. Ben de mart ayında 8 haftalık bebeğimi aldırmıştım.kalbi durmuştu.şimdi istiyoruz ama nasip.Aslında çok da umudum yok.Ama ne bileyim konu açılmamıştı.Ben de açayım belki uğurlu gelir diye düşündüm.Hakkımızda hangisi hayırlıysa Rabbim onu nasip etsin inşallah...

Sonunda topik açıldı:KK49:ben de ne zaman açılacak diye bekliyordum.ben bu aya talibim ilk kez bir aya talip oldum inşallah Rabbim nasip eder bu arada hamile delim takvimi totem Yaptım Uğur getirsin dua niyetine :))) Rabbim kaldırmayı nasip etmesin inşallah hamileler tek tek dökülür umarım.

LeYLa_21 LeYLa_21 ShinSeGi ShinSeGi sonunda topik açıldı:halay:

Sonunda topik açıldı:KK49:ben de ne zaman açılacak diye bekliyordum.ben bu aya talibim ilk kez bir aya talip oldum inşallah Rabbim nasip eder bu arada hamile delim takvimi totem Yaptım Uğur getirsin dua niyetine :))) Rabbim kaldırmayı nasip etmesin inşallah hamileler tek tek dökülür umarım.

Amin canım hepimize uğur getirsin inşallah tuğbacım...bende 2017 mart annesi olmaya talibim....:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anne::emir_bebek:

Veson Veson cuğum bizi etiketlemissin bu da bizim totemimiz olsun insallah buraya bizi etiketlemen uğur getirir 1 hafta sonra burda kalici oluruz insallah LeYLa_21 LeYLa_21 ile ben... arkadan da sen gelirsin :KK66:

Belli olmuyor bu işler işte ummadığın anda geliyor:) takvimin Uğur getirsin kaldırmak nasip Olmasın inşallah
Ahhh cnmm inş Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah... Sizinde takviminin hayırlı olsun... Yum döneminde değilsin galiba... Ben 22. Günündeyim :KK66:

X