2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar arabızda omega 3 kullanan var mı? Ben en başından beri kullanıyorum ve doktor doğuma kadar kullanıcaksın dedi. Elevit kullanıyorum bir de. Sizin kullandıklarınızı okudum ama omega görmedim hiç.
Bana da doktorum 9. Haftadan bu yana balık yağı verdi. Çünkü daha bulantılardan bir kere bile balık yiyemedim:KK61:

Kızlar bir yardım
Bugün ilk defa bacağımda diz kapağının yan kısmında oluşmuş ince kılcal damarlar gördüm
bir mandalina boyutunda varis mosmor
bunu yok etmenin yöntemi var mı
1 hafta da olmuş....hamilelikten sanırım...:işsiz::işsiz::işsiz:
yok etmenin çaresi var mı??

Kızlar bir yardım
Bugün ilk defa bacağımda diz kapağının yan kısmında oluşmuş ince kılcal damarlar gördüm
Cnm ben: varis görünümüne sahip ince kılcal damarların yer yer vucudun bazı yerlerinde çıkabikeceğini okudum. Hem de 2-3 gün önce okumuştum. Bunlar hamilelikte çıkan ve %80 i de hamilelikten sonra kendiliğinden geçen şeylermiş. Geçmezsede lazerle hemen yok oluyormuş.

Cnm ben: varis görünümüne sahip ince kılcal damarların yer yer vucudun bazı yerlerinde çıkabikeceğini okudum. Hem de 2-3 gün önce okumuştum. Bunlar hamilelikte çıkan ve %80 i de hamilelikten sonra kendiliğinden geçen şeylermiş. Geçmezsede lazerle hemen yok oluyormuş.

ayyy inşallah canım ya...umarım hamilelikten sonra geçer sürekli ayaktayım çalıştığım için
gebelik tetiklemiş olabilir
umarım geçerler sanki bir yere çarpmışım gibi mosmor

ayyy inşallah canım ya...umarım hamilelikten sonra geçer sürekli ayaktayım çalıştığım için
gebelik tetiklemiş olabilir
umarım geçerler sanki bir yere çarpmışım gibi mosmor
Malesef aynı sorun bende de vardı. Uzun süre ayakta kalınca , dinlenme molası yoksa bu sorun kaçınılmaz oluyor :KK43: ben hamilelikte oluşan koyu mor renkli damarımsı izler için demiştim. Diz kapağı arkasındaki varise benzeyen görüntü bende de var. Ama hiç ağrım sızım olmamıştı. Benimki gibiyse onlar geçmiyor maalesef :KK43:

Malesef aynı sorun bende de vardı. Uzun süre ayakta kalınca , dinlenme molası yoksa bu sorun kaçınılmaz oluyor :KK43: ben hamilelikte oluşan koyu mor renkli damarımsı izler için demiştim. Diz kapağı arkasındaki varise benzeyen görüntü bende de var. Ama hiç ağrım sızım olmamıştı. Benimki gibiyse onlar geçmiyor maalesef :KK43:

eyvah sanırım benimki de geçmeyecek...
diz kapağının arkasında değil ama içe dönük yan kısmında...
sanırım hamilelikte oluşan varislerden
:KK61::KK61::KK61:

eyvah sanırım benimki de geçmeyecek...
diz kapağının arkasında değil ama içe dönük yan kısmında...
sanırım hamilelikte oluşan varislerden
:KK61::KK61::KK61:
Bekleyip görelim bakalım. Ağrımasın sızlamasın da aman. Doğum sonrası geçmezse lazerle halledersin :KK45:

Canim benim muhtemel dogum tarihim 16 haziran senden bir gun once yani.. ama ben bugun 14+1.im.. senin de 14+0 olman gerek.. nasil bu kadar eminsin dersen uygulama takip ediyorum ordan :KK66:
Benim de 16 Haziran çıkıyor zaten doktor da öyle demişti canım. Buraya yanlış girdim başta sanırım.

Bella B Tummy Honey Butter Çatlak Önleyici ve azaltıcı kremi sipariş ettim kızlar (1 kutu)
Bu arada bugün duşta ince mor çizgiler gördüm göğüste..
sanırım bu krem azaltmaya da yarıyormuş..İnşallah işe yarar...
Doktora gittiğimde ondan da tavsiye alacağım olmazsa sabah birini akşam birini sürerim
çok çatlayacağım aşikar bu haftadan başladıysa

Neden alma dedi ki? Ben sprey almadım o daha zararlı gibi geldi. Yani ben kirpiğime de rimel sürüyorum bir farkı yok. Saç boyası kana karıştığı için yasak ama bunlar yıkayınca cıkıyo zaten. Bana da satan kız spreyden daha memnunlar dedi ama bana rimel mantıklı geldi.
Bende hangisini bulabilirsem alicam artık.

Kızlar bir yardım
Canim kan sulandirici kullaniyo muydun.bende bu igneler yapiyor da.sen kullanmiyo isen hamilelikdendir.cozumu nedir bilemiyorum malesef

Surekli midemde bi bulanti hissi var cok kotu bisey ilk bebegimde 20.haftaya kadar tam gecmemisti korkuyorum yine oyle uzun surecek diye ne guzel 14. 15. Haftada gecenler olmus yarin da kaynim evleniyo mecbur bulanti hapi kullancam :cry:

Kızlar bir yardım
Kızlar bir yardım

Canım öncelikle geçmiş olsun doktorum her seferinde soruyor bacaklarında varis varmı diye olursa mutlaka soyle ona gore Çorap yazıcam dedi. Sende doktoruna soyle mutlaka verir sanada bende aksamları uzatıyorum yukarı kaldırıyorum kan dolaşımı için faydası var rahatlatıyor gecen hafta diz kapağımın sol alt tarafında olustu morluk dikkat ettim hep yukarı kaldırdım gecti

X