2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yaa bu nasıl bi iş ben anlamadım bulantı felç etti hayatımı şimdi azalıyo bu seferde bişey mi var diye düşünmeye başladım.

Bulantılar ara ara tamamen kesilirse korkma sakın, benim 10. haftaya girdiğimde kesildi bende senin gibi panikleyip doktora gitmeye kalktım ama normalmiş :) ben cok korktum sen korkma diye söylemek istedim. Şimdide nadiren ara ara bulanıyor ama niye bulanmıyor diye takmıyorum artık :)

Bulantılar ara ara tamamen kesilirse korkma sakın, benim 10. haftaya girdiğimde kesildi bende senin gibi panikleyip doktora gitmeye kalktım ama normalmiş :) ben cok korktum sen korkma diye söylemek istedim. Şimdide nadiren ara ara bulanıyor ama niye bulanmıyor diye takmıyorum artık :)
Sağol canım ya sabah bulantılarım 2 gündür kesildi gün içinde ara ara oluyo ama korktum işte doktorda kesilcek artık dedi ama böyle şak diye olunca:eek:

Aynen canim ya ara ara geliyo katanfill3 idare ediyorum sis indi sadece cenemde disimn kokunun oldugu yer aciyo doktrum disciye git dedi ateslenirsen bebge zarar dedi ama ben dayanabildm kadar dayancam ilac almak istemiyorum zaten progestan kullaniyorum ilac ilac nereye kadar
Kulak çubuğuna karanfil yağından damlatıp dişe surunce de iyi geldiğini söylediler o sşddetli agrı geçtiği için denemedim ama bi araştır istersen belki daha etkili olur inş ilac kullanmaya gerek kalmaz hassas dönemler

Kulak çubuğuna karanfil yağından damlatıp dişe surunce de iyi geldiğini söylediler o sşddetli agrı geçtiği için denemedim ama bi araştır istersen belki daha etkili olur inş ilac kullanmaya gerek kalmaz hassas dönemler
Asiri agrigica bende yagini almaya dusunuyorum canim ama sis icerden gozukmuyo kokunde sijinti var disari dogru sisiyo agzimin icinde hic sikinti yok gibi bakinca

canim üşüttugunde bazen barin agrisi oluyor ayaklarini sicak tut onunla alakasi olabilir

Geçti çok şükür canım ama evdeyim bütün gün sıcak sıcak oturuyorum üşütme değil de gaz sancısıydi galiba

Arkadaşlar listede ismi olmayanlar lütfen bilgilerini verebilirler mi?
Cinsiyetler için tüm sayfaları okudum alabildiğimi aldım.. Yeni bilgilerinizde konuşmada beni de etiketlerseniz takip edebilirim. Yazılmadı yok falan demeyin kaçırırsam zor oluyor çünkü...
Ben Yokum sanırım tahmini 2 haziran cinsiyeti imiz %90 kız

Asiri agrigica bende yagini almaya dusunuyorum canim ama sis icerden gozukmuyo kokunde sijinti var disari dogru sisiyo agzimin icinde hic sikinti yok gibi bakinca
Diş doktorumla konuşmuştum eger iltihap olursa onu akıtmak gerek demişti kana karışma ihtimali de var ya tedirgin oluyorum bende

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım, hamileliğim 9+2 de, dün kontrole gittiğimde Dr. kese arkasında kanama gördü ve progestan fitil kullanmamı söyledi, benimle aynı durumu yaşayanlar var mıdır ?

Doktorun cinsiyeti göremedi mi? Seninle aynı haftadayız bana erkek dedi.

Gördü aslında ama söylemedi bi daha ki gelişinde söyliycem dedi bende çok üstlemedim 3 aralıkta gidecem, hayırlısı neyse o olsun
sen ikili test yaptırdın mı, ben bugun sonucumu aldım ama doktorum yoktu gösteremedim

Gördü aslında ama söylemedi bi daha ki gelişinde söyliycem dedi bende çok üstlemedim 3 aralıkta gidecem, hayırlısı neyse o olsun
sen ikili test yaptırdın mı, ben bugun sonucumu aldım ama doktorum yoktu gösteremedim
Ben geçen hafta direk abd'ye kan testini gönderdim. Sonuçlar haftaya gelicek. Ultrasonda sorun yok dedi ama içimiz rahat etsin diye yaptık.

X